Оценете темата:
  • 27 гласа - средно 4.48
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации

Това е то. 1440x2560.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
Аксесоари

(2017-12-21, 16:09:44)e34v8 написа:  Това е то. 1440x2560.

Toва е Quad HD, а UHD?
Цитирай

Как да подкараш UHD като дисплея ти подържа до 1440п?

Nokia 6680 -> HTC desire Z -> Galaxy Ace -> Galaxy S3 -> Iphone 6 -> Galaxy S7 -> Pocophone f1
Цитирай

Имаше някакъв мод на приложението в xda, но няма смисъл от това.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай

(2017-12-21, 16:59:58)kod написа:  Как да подкараш UHD като дисплея ти подържа до 1440п?

Ясно, мерси! Това 1440 е чисто 1080.

Единият шот е на 1440, другият на 1080. На 5' всичко над 1080 е излишно. Има една песен money for nothing..... Stolt

[Изображение: Screenshot_20171221-001515.png]

[Изображение: Screenshot_20171221-001650.png]

[Изображение: Screenshot_20171221-002208.png]

[Изображение: Screenshot_20171221-002247.png]

[Изображение: Screenshot_20171221-003604.png]

[Изображение: Screenshot_20171221-003855.png]
Цитирай

След последния ъпдейт не знам дали обаче става въпрос за ноемврийския пач или за от преди няколко дни декемврийския, но случайно забелязах, че работи цветното известяване на edge панела когато телефонът е с дисплея надолу. Wink

gesendet von meinem Galaxy S7 Edge

Samsung Galaxy Watch 5 Pro 
Samsung Galaxy S22 Ultra  Phantom White
Цитирай

Има нова актуализация за S7 Edge. CSC BGL, предполагам само сигурността, защото беше около 25MB.

Sent from my LG-D802
Цитирай

И на М-Тел вчера ми дойде някаква актуализация за S7 за сигурността, беше ~18Mb.

Xiaomi 11T (A1)
Цитирай

Здравейте и за много години ...

Имам един проблем. От една година си слагам последния firmware BGN с один. Забелязвам че нямам ОТА ъпдейт и много ме дразни. Излизат ъпдейти но телефона ми казва че няма. Преди време се слагаше някаква отметка при одина да може телефона да си има ОТА ъпдейт но сега не намирам тази опция.

Моля някой ако знае сега като си сложа последния firmware BGN с один да го направя че ми писна да слагам всичко от начало.

Благодаря предварително.
Цитирай

(2018-01-03, 09:37:55)kalybg написа:  Здравейте и за много години ...

Имам един проблем. От една година си слагам последния firmware BGN с один. Забелязвам че нямам ОТА ъпдейт и много ме дразни. Излизат ъпдейти но телефона ми казва че няма. Преди време се слагаше някаква отметка при одина да може телефона да си има ОТА ъпдейт но сега не намирам тази опция.

Моля някой ако знае сега като си сложа последния firmware BGN с один да го направя че ми писна да слагам всичко от начало.

Благодаря предварително.
Явно е бъг. От както преинсталирах с один ъпдейт няма, това е от година назад

Изпратено от моят SM-G930F с помощта на Tapatalk
Цитирай
Photo 

[Изображение: Screenshot_20180103_101522.png][Изображение: Screenshot_20180103_101501.png]
Цитирай

Вероятно се е омазал CSC и за това не ти намира ОТА обновления.

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай

Вчера сложих БГ Ром от официалния сайт. Сега в настройки ми излизат две менюта които не работят. Нещо се е омазало тотално. 
Някой има ли стоков / възстановяващ ром  да го слагам него че се омаза всичко ?

[Изображение: 1a.jpg]

[Изображение: 2b.jpg]
Цитирай

Сложи фирм от някоя друга държава, например за Германия.
Аз също имах омазване с българския, като беше станало изключително фрапантно (въпреки, че съм следвал стъпките без забележки). Излизаха много редове в настройките, които даже се преповтаряха с имена.
Забелязах, че на българския ми се получаваше така абсолютно всеки път като го флашна 7.0
Цитирай

Сложиш Теленорския и за момента е ОК.
Цитирай

BGL ли е най-редовно ъпдейтвания към момента?

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай

(2018-01-08, 14:10:48)vesoisthebest написа:  BGL ли е най-редовно ъпдейтвания към момента?
Да.

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Последните два ъпдейта на BGL - от 2 ноември и 25 декември са тотално оплескани и нямат нищо общо с предходните. Теглил съм и двата петфайлови от sammobile.com, флашвал съм ги като "чиста" инсталация (CSC=CSC)... повтарящи се редове с еднакви надписи и различаваща се функционалност, крашващи менюта. Още при първоначалното стартиране тръгва на английиски, а не на български.
Бях с последната Вивакомска версия от 12 ноември. Там всичко беше наред с изключение на това, че при изключен екран ако ръката ми минеше близо над сензорите той светваше... Въпреки опитите с промяна в настройките, това паразитно включване не можах да го махна.. и флашнах по-стара версия BGL от 30 юли (не съм пробвал тази от 28 август, но тя функционално е същата, като са различава само по секюрити пача, който е от 1-ви август).
Че тази BGL от 30 юли е перфектна. След флашване се стартира, както му е реда на български, менютата са съвсем наред и на мястото си, с консумацията на батерия всичко е наред... еее секюрити пача е от 1-ви юли, но това ще го преживея. Но като цяло, към тази версия нямам нито една забележка.

(2018-01-05, 17:45:15)kalybg написа:  Сложиш Теленорския и за момента е ОК.
Колега, питане. Тъй като попринцип не харесвам "операторските" ROM-ове, поради наличен в по малко или по-голямо количество "bloatwre", как е положението с този ROM? Има ли нещо "теленорско", което не може да бъде деинсталирано?

Samsung Galaxy Note 10+
Samsung Galaxy Tab S 10.5 LTE, Xiaomi Mi Max 2
Цитирай

(2018-01-08, 17:53:40)plmng написа:  
Колега, питане. Тъй като попринцип не харесвам "операторските" ROM-ове, поради наличен в по малко или по-голямо количество "bloatwre", как е положението с този ROM? Има ли нещо "теленорско", което не може да бъде деинсталирано?

Няма нищо като приложение на теленор. Само когато го рестартираш - звука и картинката.

P.S. Чакам първия андроид 8 и го слагам. Ако ще да е на Сингапур.
Цитирай

(2018-01-08, 20:32:49)kalybg написа:  Няма нищо като приложение на теленор. Само когато го рестартираш - звука и картинката.

P.S. Чакам първия андроид 8 и го слагам. Ако ще да е на Сингапур.

Кога очакваш Андроид 8 за S7?
Цитирай

Според неофициална информация, която чета в руския 4pda, в първата вълна за получаване на Android 8 са S8. Следва излизането на S9 и чак тогава се очаква втората вълна на получаване на Андроид 8, което касае S7. За съжаление няма упоменати дати...

Samsung Galaxy Note 10+
Samsung Galaxy Tab S 10.5 LTE, Xiaomi Mi Max 2
Цитирай

Съдейки по това как са процедирали преди, най-вероятно новият Андроид за S7 ще дойде късния март месец.

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай

Мерси за информацията. Явно ще е около Великден. S9 и А8 по-рано ли ще получат Андроид 8.
Цитирай

Те още ги няма... ама карай!
S9 и А8 по дефолт излизат (когато и да е това ) с Андроид 8.

Apple iPhone 12 128 GB
Samsung Galaxy A52 5G
Цитирай

A8 излиза следващата седмица в България и даже и за моя изненада е с Андроид 7.1.1, а не със 8.0  Facepalm1
s9 обаче трябва да е с Андроид 8.0, че вече ше е срамота  Big Grin

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)