Оценете темата:
  • 27 гласа - средно 4.48
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации
#26

А някой след този ъпдейт да е забелязал fix на LTE-то?
Цитирай
Аксесоари
#27

(2016-03-23, 00:33:46)Sky_Walker написа:  Аз забелязвам осезаемо подобрение на звука в слушалката при разговор. Чува се доста по-отчетливо и сякаш човека, с който си говоря е до мен. Преди ъпдейта също не беше зле звука, но определено сега е перфектно! Други разлики още не съм открил.

Сега съм с G935FXXU1APC8 Smile

Днес намерих обяснение на това мое впечатление от последния ъпдейт, за което писах преди няколко дни. След разговор с оператора (M-Tel), ми бе обяснено, че по-доброто качество на звука идва от екстрата HD Voice, която се поддържа от оператора. Когато аз и човека с когото говоря сме в 3G мрежа и неговият апарат също поддържа тази екстра, то тогава разговорът е с въпросното високо качество. Може би с последния ъпдейт, въпросната екстра се е активирала и затова ми е направило впечатление. Каквато и да е причината, телефонът наистина ми промени представата какво може един телефон - точно както и в рекламата... Smile

.::: Samsung Galaxy S22 Ultra 5G 256GB /Phantom White/ :::.
Цитирай
#28

Екстрата я има от няколко години насам в телефоните на самсунг и не се е "активирала" след последния ъпдейт, защото разговорите бяха кристални и преди него.

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай
#29

Свиквай.Иначе просто не го гшедай под ъгъл.

Galaxy S 2<>Galaxy Note 2<>Experia Z2➡Gallaxy S6➡Galaxy S7 Edge
Цитирай
#30

Нека да я има за всеки случай :

Сервисная 5-ти файловая прошивка для России

  • Модель: SM-G930F
  • Название модели: GALAXY S7
  • Страна: Россия (Russia)
  • Версия ОС: 6.0.1
  • Код региона: SER

    если подставить в поле CSC файл HOME_CSC..., то формата не будет, все данные сохраняться (домашняя)
    если подставить в поле CSC файл CSC_..., то прошивка зальется с полной потерей данный (сервисная)
    При прошивке с файлом CSC_... произойдет сброс данных до заводского состояния, обязательно делайте бэкап нужных данных


MEGA
Yandex
Dropbox
Цитирай
#31

Някой получил ли е ъпдейт от Теленор...?Питам защото моя след сервиз дойде със G935FXXU1APC9_DEBUG  и номер на компилация G935FXXU1APAW....

Това DEBUG ми е чудно какво е...

Samsung Galaxy S10+/ Prism White


Цитирай
#32

И аз тъкмо за това влязах да питам, някой получил ли го е вече. Че аз минах само на 3g, за да нямам ядове

И аз тъкмо за това влязах да питам, някой получил ли го е вече. Че аз минах само на 3g, за да нямам ядове

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#33

Теленор и Самсунг казаха, че FOTA ъпдейта ще дойде до края на тази седмица.

Samsung Galaxy S7 Edge Gold Platinum
Цитирай
#34

А тези които са с BGL имат ли проблеми с 4G на Теленор? Чудя се дали от GBL да не мина на BGL?

'g'SM-G955F
Цитирай
#35

(2016-03-29, 21:12:54)vankogotinoto написа:  А тези които са с BGL имат ли проблеми с 4G на Теленор? Чудя се дали от GBL да не мина на BGL?
Да, същият проблем.
Аз минах на 3Г за да не забива

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#36

Аз нямам проблеми с 4G на Теленор с S7 съм GBL MMB29K.G930FXXU1APB4 имах от началото но сега нямам.
Цитирай
#37

Защо телефините ни са с различни версии на update-ти те. Каква е разликата между G930FXXU1APB4 (моята ) и G935FXXU1APC8 примерно?
Цитирай
#38

Тези версии, които си дал, са различни модели - първата е за S7, втората за S7 edge. От значение са последните няколко знака, като в случая APC8 би следвало да е по-нова от APB4. Какви са промените от версия до версия никой освен Samsung не може да ти каже, освен ако не са някакви очевидни неща. Кога ще получаваш ъпдейтите зависи и откъде си взел телефона, т.нар. CSC код:
BGL - небрандиран, свободна продажба от магазини за техника
GBL - Telenor
MTL - Mtel
VVT - Vivacom

Примерно аз като съм с BGL получих ъпдейт, който колегите с телефоните от оператор още не са получили.

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай
#39

Моят е от мтел. На APB4 съм, още като го взех и ми излезе, че иска ъпдейт и ми сложи този. Щом има APB8, означава ли, че скоро ще дойде и при мен?
Цитирай
#40
Photo 

(2016-03-30, 08:43:36)edinak написа:  Аз нямам проблеми с 4G на Теленор с S7 съм GBL MMB29K.G930FXXU1APB4 имах от началото но сега нямам.

От кога нямаш проблем и получи ли някакъв ъпдейт
П.С:
Тествах го отново, пак заби след около 2 часа. Минавам Само на 3 г докато не пратят фикса


Прикачени файлове Миниатюри
   

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#41

APBD какво ще рече не е споменато ?
Цитирай
#42

@OGIER Нямам проблеми от 18.03.2016 H H+ 4G ника проблем сменя си ги и не забива връзката и 4G ми е на много по силен сигнал .. преди беше 1 чертичка вече е почти пълен като не съм имал нито 1 проблем от тази дата насам Smile Не съм получавал никакви ъпдейти с този фирм с който имах проблеми съм вече нямам.
Цитирай
#43

Аз разбрах, но вчера тествах и при мен забива странно е , но...

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#44

И при мен отново заби.Намирам се във Варна ако има значение.

Дано дойде някакъв фикс по скоро.Макар че не ми се вярва .Днес званях на Самсунг и наТеленор но и едните и другите мънкаха и не казаха нищо конкретно.Все едно вече няма проблем и всичко е ОК. Явно вече почти никой не им звани.                   Model SM-G935F
Model name Galaxy S7 edge
Country Bulgaria
Version Android 6.0.1
Changelist 110166628
Build date Thu, 04 Feb 2016 06:41:29 +0000
Product code GBL
PDA G935FXXU1APB4
CSC G935FGBL1APB1
Цитирай
#45

откакто го взех моя от сервиза съм на 4г без проблем на коя версия сте ?
Цитирай
#46

А в кой сервиз го даде.И каква е твоята версия
Цитирай
#47

^ теленор G935FXXU1APCD
Цитирай
#48

Мерси,официално такава версия не съществува.Интересно Теленор откаде са я намерили.Имаш ли логото при стартиране на телефона.
Цитирай
#49

^ да при изключване и включване имам теленор
Цитирай
#50

А аз без актуализация днес почти цял ден на 4G нямам проблем. Дано са оправили мрежата Теленор.

Xiaomi 11T
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 9 гост(и)