Оценете темата:
  • 27 гласа - средно 4.48
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации

"Скоро" идва Android N....Smile

   

Това ставя ясно от "инцидентно изтекла информация", според която Самсунг работи над Android N...Smile


Sent from my x600 using Tapatalk
Цитирай
Аксесоари

Дай някакъв линк към това инфо, защото това което аз чета е за най рано септември, а най вероятно за галкси ще е февруари..март 2017

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай

Нищо интересно не се споменава... че ще получим новата версия на андроид, ще я получим. Че Самсунг ще се забавят, ще се забавят. Както казах, нищо интересно.

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай

Флашнах си с Один Глобулския фърм пълен ресет и телефона стана по зле.Обхват,батерия и т.н.

Сега съм с този от 4 дена и съм изключително доволен...Особенно за обхвата...

This ROM is based on the latest ROM for Germany released 09 apr 16 and made it compatible for the UN-Branded Netherlands (PHN) S7Edge.
This is official Samsung ROM, so KNOX won't be triggered!


What's new:
* April security patches (Samsung Android Security Updates)
* Stability Improvements
* Updated Radio (CP)

Model SM-G935F
Model name Galaxy S7 edge
Country Netherlands
Version Android 6.0.1
Changelist 7538748
Build date Fri, 01 Apr 2016 11:59:01 +0000
Product code PHN
PDA G935FXXU1APD1
CSC G935FPHN1APBD

Samsung Galaxy S10+/ Prism White


Цитирай

Алекс, може ли линк?
Цитирай

SamMobile ... само ми е чудно защо мислите, че всичко е от РОМ-а...

в момента Samsung Galaxy S22 и Galaxy Tab S6
Цитирай

Някой получи ли APD1 OTA?
Гледам е излязъл BGL...
http://samsung-updates.com/region/?region=BGL
Цитирай

(2016-04-18, 22:33:58)thedeivis написа:  SamMobile ...   само ми е чудно защо мислите, че всичко е от РОМ-а...

А според тебе от кое е...?
Глобулския ром е пълен та.ак !Става въпрос за FXXU1APCH а след няма и седмица пускат и FXXU1APD1 явно има причина като едно от подобренията е Radio (CP) и Stability Improvements което за мене не е за пренебрегване.А за да не чакам влачещите ъпдейти за България си смених умишлено и CSC-то.И не мисля а съм се убедил.. Wink

Samsung Galaxy S10+/ Prism White


Цитирай

При мен тъкмо дойде... 79.90 MB
Цитирай

На мен не ми се чакаше тъй като за edge-а все още я няма за БГ и качих този firm за Франция...засега нямам проблеми,но и подобрения нямам Smile Поне работи стабилно от 4 дни и ако някой се чуди,смело може да я пробва...

Нищо не е сигурно! Ще поживеем и ще видим...
《iPhone 12 Pro max & iPhone 13 Pro max》
Цитирай

Днес (Мтел-ски)
       
Цитирай

Не изписва вече на коя безжична мрежа си закачен. Подобренията са в камерата и в подобрения обхват на телефона най вече. От снощи е налична за Мтел.

Samsung S20 Ultra
Samsung S10+
Samsung Galaxy S9+
Samsung Galaxy S7 Edge
Цитирай

При мен все още изписва...
       
Цитирай

Днес ъпдейтнах до APD1 за BGL. Видимо нищо ново няма спрямо предишния. Shape correction-а, condensed mode и другите новости, за които всички блогове пишат, ги имах още от предишния ъпдейт (APCH). Версиите са еднакви, просто са прекомпилирани на 1 април, за разлика от предишния APCH, който беше компилиран на 24 април.

   

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай

И при мен дойде на ментел, още не съм снимал да видя има ли нещо различно.

Samsung Galaxy Note10+Aura Glow
Цитирай

И при мен се появи, на Теленор/54.24мб
П.С: Не ЗАбелязвам никакви съществени промени и разлики

[Изображение: 3ee83e300f4bedba8015c322afb8706f.jpg]

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай

Оплаквания от battery drain след пристигането на APD1 и то главно от андрпиф система?
Цитирай

Аз имам проблем след ъпдейта обхвата ми стой с една черта по малко/Мтел/. Идея от какво може да се получава това.

Samsung S20 Ultra
Samsung S10+
Samsung Galaxy S9+
Samsung Galaxy S7 Edge
Цитирай

(2016-04-25, 08:45:05)dakhata написа:  Оплаквания от battery drain след пристигането на APD1 и то главно от андрпиф система?
Не, при мен се държи идеално

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай

(2016-04-25, 09:05:11)badjo написа:  Аз имам проблем след ъпдейта обхвата ми стой с една черта по малко/Мтел/. Идея от какво може да се получава това.
Е след ъпдейта ти сигурно се е сменил модема с друга версия, но и от днес Мтел пуснаха официално 4G може и от това да е


Huawei Mate 20 Pro
Цитирай

(2016-04-25, 08:45:05)dakhata написа:  Оплаквания от battery drain след пристигането на APD1 и то главно от андрпиф система?

В темата за С6 дискутираме точно това. При нас се проявява когато телефона се зареди м/у 90 и 100% , когато нулира статистиката и после като го изключиш от зарядното трябва да го рестартираш иначе не влиза в deep sleep. Много досаден бъг, а всичко беше перфектно с мартенския софт. Аз в четвъртък ще си взема 7 едж-а и няма да го ъпдейтвам след твоя пост, понеже е адски не приятно. Дано реагират бързо. Явно едно и също нещо са омазали по софтовете.

POCO F1
Цитирай

Днес пристигна ъпдейт за AwaysOn Display-а. Няма фрапантни новости, освен че не се движи по екрана самият часовник, което най-вероятно ще доведе до прегаряне на дисплея....
* Няма все още поддръжка на нотификации за app–ове от 3ти страни.

Samsung Galaxy Watch 5 Pro 
Samsung Galaxy S22 Ultra  Phantom White
Цитирай

Не зная, защото в описанието на ъпдейта пишеше, че е подобрено точно това с "прегряване"( издръжливостта) на дисплея в този режим
Иначе да, сега не се движи екранът, само като го отключиш и пак заключиш часовникът си сменя мястото

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай

Потвърждавам, че часновникът или не мърда, или са увеличили интервала на преместване, и не ми се стои да дебна кога ще се премести. Положителното в случая е, че Samsung се вслушаха в оплакванията, че рязкото (и често) преместване отвлича погледа към телефона.

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай

Здравейте, момчета,

Най-вероятно утре ще сменям моята M8-ца с S7 Edge и бих се радвал на няколко мнения относно тази инициатива Smile

Основните ми притеснения са насочени към самия екран. Последно... APD1 оправя ли проблема с palm rejection-а и ghost докосванията.
По магазините като го цъкам ми трябват точно 2 минути, за да ме изкара извън нерви, а този на колегата (с APD1) успявам да го накарам да реагира неадекватно, но не винаги. Кейс със сигурност ще купя (което би намалило случайните докосвания), но предпочитам мнение от хора, които по-дълго са си играли с телефона.

Също така дали сте срещали Sleep of Death, от който страдаше едно време Optimus G-то ми..и го превръщаше в телефон, на който не може да се разчита..

Като цяло съм на мнение, че извитият екран носи предимно проблеми вместо плюсове, но държа на по-големия екран и по-сериозната батерия...това е и причината, поради която засега съм отписал чистата 7-ца. Операторът е Виваком..ако това е от значение.

Благодаря и честит ми първи пост Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)