Оценете темата:
  • 27 гласа - средно 4.48
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации

Премахни да ти подсказва думи, поправя ...и махни речника.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
Аксесоари

И като цяло се ориентирай към GBoard понеже е в пъти по-добра от стоковата. Клавиатурите на самсунг мен лично никога не са ми харесвали.

А в device maintenance менюто единственото което ползвам е да си проверявам нивото на батерията. Да ми чисти кеша, секюритито и т.н. никога не съм и никога няма да ги ползвам. Особено това с чистенето на "ненужните данни" е такава простотия, че не мога да повярвам че го има като сток опция.

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай

Няма ли конкретни дати за България кога се чака официално да дойде упдейта до 7 версия на системата за 7 и 7 ейдж. По дадени оператори и доставчици като цяло. В момента виждам, че налична само през один. И в Европа за Англия официално дошъл.
Цитирай

Най-вероятно вторник другата седмица.

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай

Тази година кой ли код  е изтеглил късата клечка,имам чувството,че вече GBL ще са първи при ъпдейтите Smile ...а BGL и другите след тях. Big Grin

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай

С Odin няма къси клечки, но щом ви се чакат официалните версии такова е положението и то не е от вчера или онзи ден, а от 5 - 6 години насам.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай

(2017-01-22, 15:59:03)С.Игнатов написа:  Пуснал съм го. 

Аз пък срещам лагване в клавиатурата. Понякога след изпращане на написаното и трябват 5 секунди,за да реагира. Иначе като цяло се държи добре телефона.

Аз едно от първите приложения, които слагам на всяко устройство е SwiftKey.. За мен няма по-добра клавиатура.. prediction-а ѝ е страшно кадърен, обучава се от стила на писане и в един момент почва да пише вместо теб направо.. Работи идеално, има много теми....
Цитирай

Благодаря на всички, писали и дали информация в тази тема, помогнахте ми да се престраша да си флашна/за първи път го правя /британска нуга, кнокса ми не е трипнат и всичко е наред, стана за 5 минути заедно с инсталацията. Много ми харесва нугата, много по-бърз ми се струва телефона, още го разучавам, но ми харесват подобренията. Благодаря на всички още веднъж!
Цитирай

На някой с BTU излезна ли му съобщение за налична актуализация. На мен ми излезе, пита ме дали да го инсталира, затворих го за да си довърша нещо и след като пуснах от настройките да търси актуализации, ми изписа, че съм с последната. Странна работа.
Цитирай

Не, на мен нищо не излиза. То първо те пита дали да се изтегли. Можеше поне да го изтеглиш.

Sony Xperia 1 II, black
Цитирай

Един приятел и той е получил съобщение, че има актуализация за BTU, но като му е дал ОК и му е изписало, че няма по-нова. Интересното в тези случаи е това, че и на двата телефона не е настроена планова проверка за актуализации, а трябва ръчно да се провери.
Цитирай

Леле майко...тия с BTU вече получават допълнителни актуализации, а ние простсмъртните още сме с 6.0.

Huawei P20
Цитирай

@stensyto по-добре, че си го изтървал, понеже сигурно е излязло нещо за доизкусуряване.. най-вероятно скоро ще го пуснат пак Smile
Цитирай

Не, всеки ден проверявам ръчно, имам и планирани актуализации и нищо не ми е излязло.

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Здравейте,

Инсталирах BTU версията през Odin, всичко работи добре освен сензора за сърдечен ритъм. S healt - а не го открива. Иначе мога да правя селфи със сензора през камерата. Някой друг със същия проблем? (Със S7 edge съм)

Samsung Galaxy S7 Edge
Цитирай

При мен няма проблем със сензора,работи нормално.Със същата версия съм.

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk

Samsung S8+ & Huawei mate 10 lite blue




Цитирай

(2017-01-25, 20:28:44)sonyericsson33 написа:  При мен няма проблем със сензора,работи нормално.Със същата версия съм.

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk

Правил ли си хард ресет след ъпдейта, защото аз не... Освен да го флашна наново... ?

Samsung Galaxy S7 Edge
Цитирай

Да,правя винаги,задължително....

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk

Samsung S8+ & Huawei mate 10 lite blue




Цитирай

Всичко работи на 7-цата .
Апарата не е заключен към мрежа . С М'.л ска /БГ/ карта съм .
На острова .
Цитирай

(2017-01-25, 20:24:53)Mramorski написа:  Здравейте,

Инсталирах BTU версията през Odin, всичко работи добре освен сензора за сърдечен ритъм. S healt - а не го открива. Иначе мога да правя селфи със сензора през камерата. Някой друг със същия проблем?  (Със S7 edge съм)

Виж какво ти отчита knox-а.. през приложението phone info може да стане.. откъде изтегли рома?
Цитирай

Кога ще дойде ОТА ъпдейта за S7 Edge ?

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx 
Цитирай

Най-вероятно вторник другата седмица.

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай

Франсетата и те го получиха ...Хайде Германия вече е наш ред хаха Big Grin

Samsung Galaxy Watch 5 Pro 
Samsung Galaxy S22 Ultra  Phantom White
Цитирай

Samsung pass не започва да работи, въвеждам си парола, давам напред и изписва обработване и до там, знаете ли как мога да го оправя?

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk

(2017-01-26, 01:20:14)Luciana Bella написа:  Samsung pass не започва да работи, въвеждам си парола, давам напред и изписва обработване и до там, знаете ли как мога да го оправя?

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
Оправих го.

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2017-01-26, 01:20:14)Luciana Bella написа:  Samsung pass не започва да работи, въвеждам си парола, давам напред и изписва обработване и до там, знаете ли как мога да го оправя?

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk

Оправих го.

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
Samsung pass-a зарежда по-бавно когато влизаш за пръв път

Samsung Galaxy S7 SM-G930F 32GB Black Onyx Android 7.0 Nougat

Samsung Galaxy S23 Ultra > SM-S918B > 256GB > Phantom Black > Android 13

Samsung Galaxy S4 > GT-I9507 > 16GB > Black Mist > Android 4.4.2 TGY

Samsung Galaxy S20+ SM-G985F
Samsung Galaxy S9+ > SM-G965F

Samsung Galaxy S7 > SM-G930F
Samsung Galaxy S4 > GT-I9515VE
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)