Оценете темата:
  • 27 гласа - средно 4.48
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации
#51

Има нов ъпдейт за S7 edge BGL с размер 137.5 MB. След малко ще кача снимка на версията и промените.

edit: Добавих и скрийншот на версиите след като инсталирах ъпдейта.


Прикачени файлове Миниатюри
       

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай
Аксесоари
#52

Аз инсталирах, ще тествам да видя как ще е сега 4Г-то....
Да ми кажете и при Вас ли загрява по време на инсталация повече от обичайното ползване ? Доста горещ стана на пипане , предполагам поне 45°

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#53

Затопли се леко, но чак пък горещ... Напълно нормално е по време на ъпдейт да се затопля телефонът: все пак се натоварва и паметта да се запишат новите промени, и процесора - да разархивира ъпдейта, да обнови OAT кеша на приложенията, които в повечето случаи са немалък брой.

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай
#54

Само за теленорски телефони ли е този ъпдейт, или за всички?Защото аз на мтелски все още нямам.
Цитирай
#55

(2016-04-02, 14:10:53)dakhata написа:  Само за теленорски телефони ли е този ъпдейт, или за всички?Защото аз на мтелски все още нямам.
Доколкото аз знам само Теленор (заради проблем с ползването на 4G) и BGL имат ъпдейт.

Samsung Galaxy S7 Edge Gold Platinum
Цитирай
#56

Здравейте не знам дали само при мен се случва с новия ъпдейт ,но като седи заключен повече време телефона ми иска парола, ако го заключа и отключа веднага не ми я иска --- със пръстов отпечатък съм .
Цитирай
#57

Иска парола след рестарт при първо влизане, иначе при мен си е ок ( както преди )

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#58

На мен мо иска винаги като оставя телефона за повече от 5 мин Sad
Цитирай
#59

Май май за сега е update за EDGE версията.
Теленорски ми е телефона (закупен+карта) и update не съм и получавал до сега...

Huawei Mate 10 Pro BLA-L29 -> Huawei P30 Pro VOG-L29
Цитирай
#60

Явно е само за теленорски edge, аз на мтелски нямам такъв.
Цитирай
#61

Колеги, отдавна BGL версията има по нов ъпдейт от този за който говорите...
Цитирай
#62

Моят телефон е закупен от Виваком и също получих ъпдейт тази сутрин - 137.5 MB. 

[Изображение: Screenshot_20160402_195511.jpg]

LG G2 16GB Black -> Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx -> Samsung Galaxy S9+ Midnight Black
Nexus 7 2013 32GB
Цитирай
#63

@vladdark, според мен бъркаш! За Еджа това е много, много ново. Няма го по сайтовете за фърмове на Самсунг.

Samsung Galaxy S10+     Samsung Galaxy Note 10+  
HUAWEI Mediapad M5 10.8" LTE
Цитирай
#64

Ами не зная, аз тегля новите фърмове директно от сървърите на самсунг, и последния е за BGL - APC8. По стария, този за теленор ми дава APB4. Може и да бъркам...
Цитирай
#65

Точно това имах впредвид. При мен нещо се обърка при флаша с ОДИН и от МТЛ ми смени ВОД. След това сложих БГЛ, но отиде на ХЕО. Сега ровя и такава версия, която цитираха колегите, изобщо няма на сървърите?! Имаш ли идея как да върна МТЛ?

Samsung Galaxy S10+     Samsung Galaxy Note 10+  
HUAWEI Mediapad M5 10.8" LTE
Цитирай
#66

@vladdark, ако проверяваш през SamFirm - да, най-новата, която дава е APC8, но на практика ако пуснеш ъпдейт през телефона се инсталира APCH, както на скрийншота от поста ми горе.

Всъщност SamFirm вижда, че има APCH, но поради някаква причина не може да го изтегли и предлага APC8:


Прикачени файлове
.png SamFirm_2016-04-02_21-35-21.png Размер: 24.55 KB  Сваляния: 76

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай
#67

Не зная какво ще стане, ако се въведат ръчно PDA CSC и Phone...
Цитирай
#68

Няма разлика! И това пробвах! Дайте идея да си върна "продукт кода" на МТЛ без руут?!

Samsung Galaxy S10+     Samsung Galaxy Note 10+  
HUAWEI Mediapad M5 10.8" LTE
Цитирай
#69

И при мен проблеми с отпечатъка.... не ще с него иска парола.... 1, 2 пъти стана с отпечатък и всичко друго код....
Цитирай
#70

Пробвайте наново да си въведете отпечатъците, аз в началото така ги бях настроил само с прав пръст и не хващаше всеки път, после ги изтрих и като ги правих ги завъртах във всякакви посоки и нямам проблеми, хваща 90% от случаите

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#71

То за отпечатъка не дава че не го разпознава а директна като пуснеш телефона иска паролата
Цитирай
#72

(2016-03-24, 14:38:57)juventusarl написа:  Здравейте, при мен бялото стой леко розово, като е равномерно по целия екран, а не в отделна част. По-забележимо е при намалена яркостта на екрана, та дали има вероятност да се оправи след ъпдейт или си е изцяло хардуерен проблем?

При мен леко зеленее.Ако го гледаш под ъгъл е нормално.Все пак говорим за амолед.

Galaxy S 2<>Galaxy Note 2<>Experia Z2➡Gallaxy S6➡Galaxy S7 Edge
Цитирай
#73

На мен ми казва, че ми е актуален телефона. С Теленорски продуктов код съм. Само BGL ли имат актуализация.
[Изображение: 9e5dd03ba4db5fb62986dabb30416fce.jpg]

'g'SM-G955F
Цитирай
#74

И аз нямам ъпдейт, явно ще почакаме малко повече!

(2016-04-03, 09:23:00)radossslav написа:  При мен леко зеленее.Ако го гледаш под ъгъл е нормално.Все пак говорим за амолед.

Мда, убедих се, че е така и му свикнах Smile
Цитирай
#75

Отпечатъка работеше идеално, но сега пише, че поради политика на сигурност да ползвам парола вместо отпечатък😀
Междудругото още с предния ъпдейт оправиха фокуса на камерата , преди това трудно ми се получаваше добра снимка. Сега дори на тичащото ми дете снимката е на фокус.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)