Оценете темата:
  • 27 гласа - средно 4.48
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации

Колеги днес си преинсталирах уиндоса и сложих win 10. Забелязах на лаптопа на приятел който също е с 10 че не ползва драйвер за телефона, а уиндоса му разпознава телефона и няма никакви проблеми при свързването. Но...каква ще е ситуацията при използването на Один....дали всичко ще минава гладко. И ако трябва драйвер моля споделете такъв за win 10.

xiaomi 13
Цитирай
Аксесоари

Пусни Один, вкарай в телефона в Download режим и го свържи към компютъра. Ако Один го открива, значи няма нужда от драйвъри.

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай

Один, си иска драйверите на Самсунг на Уиндоус 10 поне при мен беше така .
Цитирай

Не ги иска.

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай

Как се чисти кеша на wifi? Постоянно реснартира при включен wifi и пече.
Цитирай

@airbus виж 'All-in-One Toolbox' + ключ, при мен си работи добре....
Цитирай

Нов update 23 mb., patch 15 януари.
Цитирай

Това за кой оператор се отнася, понеже така поднесена информация е много объркваща..?

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай

(2018-01-30, 08:30:57)batproho написа:  Това за кой оператор се отнася, понеже така поднесена информация е много объркваща..?

Ром-а е полски (G935FXXS2DRAA - Galaxy S7 edge SM-G935F XEO Poland).
Цитирай

И за БГЛ дойде ъпдейта. Ниво на защита 1.2018.

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай

(2018-01-29, 21:02:13)person написа:  @airbus виж 'All-in-One Toolbox' + ключ, при мен си работи добре....

Нищо не става. Трих какво ли не. Постоянно пече и се рестартира .
Цитирай

здравейте кога се очаква андроид 8 за самсунг с7
Цитирай

Още не се знае официално. След като минат note 8 и s8 ще почне сигурно. Може би края на март април.
Цитирай

От тази сутрин има и за М-тел, с новата актуализация за сигурност, от Януари.

p.s. от операторите, май само те си актуализират редовно устройствата...

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай

Да. Теленор и виваком са от дъжд на вятър.
Цитирай

(2018-02-05, 22:25:18)batproho написа:  От тази сутрин има и за М-тел, с новата актуализация за сигурност, от Януари.

p.s. от операторите, май само те си актуализират редовно устройствата...

Аз съм на Теленор и винаги получавам акт. преди Мтел.Казвам го защото аз и един приятел сме с еднакви телефони S7edge но той е на Мтел и винаги получава след мен.. Smile

.... S22 Ultra Phantom White 256GB
.... S10 Plus Prism White 128GB....
.... S7 Edge Silver Titanium 32GB .....
Цитирай

Колко пъти да се пише едно и също - гледа се само CSC, ти ако искаш бъди с английски или немски оператор.

Sent from my LG-D802
Цитирай

(2018-02-07, 00:06:17)Iliyan написа:  Аз съм на Теленор и винаги получавам акт. преди Мтел.Казвам го защото аз и един приятел сме с еднакви телефони S7edge но той е на Мтел и винаги получава след мен.. Smile

Не ви знам, услугите на чий оператор ползвате (и въобще не ме е грижа даже), но е факт че последната актуализация на Виваком и Теленор е с patch: 01.10.2017г. Същевременно тази на М-тел е от 01.01.2018г. Това ми беше мисълта. Smile

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай

И това ли почнахте да си мерите .  Bu

Storstark
Цитирай

(2018-02-07, 09:32:35)batproho написа:  Не ви знам, услугите на чий оператор ползвате (и въобще не ме е грижа даже), но е факт че последната актуализация на Виваком и Теленор е с patch: 01.10.2017г. Същевременно тази на М-тел е от 01.01.2018г. Това ми беше мисълта. Smile

Всичките актуализации за България(BGL,VVT,MTL) са със patch от 01.01.2018г.Само Теленор(GBL) още не са я получили.
Цитирай

Дали S7 ще има ъпдейт до 8.1?
Цитирай

Почти сигурно не.
Цитирай

Колкото до 7.1 имахме...
Цитирай

Според мен ако дадат 8.0 няма да има 8.1.
Цитирай
Wink 

Те казаха , че за шестицата ще има 8.0 защо за нас да няма 8.1 . А бе то 8.0 няма още , вие за 8.1 вече мислите .  Tooth

Storstark
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)