Оценете темата:
  • 9 гласа - средно 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за Galaxy S7 / S7 Edge

(2017-01-14, 13:01:29)felipe написа:  Драска се Горилата колега,много лесно се драска...

Еми да се драска,май**та му,ние да сме живи и здрави. Отдавна не ползвам протектори и калъфи ,и да чукна на дърво,не съм имал проблем.

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Цитирай
Аксесоари

На мен оригиналния протектор ми лепна перфектно. Никъде не се разлепя, даже го ползвам и с оригиналния кожен калъф на самсунг и нищо не бива повдигано.
А горилата при S7 имам чувството, че е по-мека от при другите телефони. Драска се ужасно лесно...

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай

(2017-01-14, 13:44:07)Sv3TL10 написа:  Ами някои колеги казват, че всичко е точно при тях, явно са имали повече късмет..Наистина го фикснах идеално моят, но просто не иска в трите ъгъла.. ... Сега поръчах xtreamguard понеже изчетох цялата тема от-до и само добро прочетох за тях... С код за отсъпка от 26 долара, цената им стана само 3 + доставка 5, за 8$, чакам ги.. Въпрос към колегите с такива - кейсовете пречат ли им?

Аз съм с такъв протектор,  но съм го зарязал,  че надига в ъглите. От няколко месеца съм с него ама като го сложа в джоба и горе в ъгълите се пълни с власинки,  нещо се разлепя и сега искам да го сменям. Преди време го сложих в едни тесни дънки и от долната страна доста се беше разлипил. После го намокрих и пак залепна,  но отгоре явно вече лесно се разлепя. 

Как се справяте с прашинките при поставянето на протектора?  Перфектно го забърсвам дисплея,  но докато го сложа и все пада някоя и пак ходя мия протектора и тела и пак,  ама все попада някоя.  Сега поръчах оригиналните на самсунг и незнам дали ще мога толкова пъти да го отлепям и залепям,  докато го сложа.

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай

Аз миналата седмица сменях моя,за подмяната ми отидоха два броя оригинални(на първия се бе залепило едно мъхче,кой знае от къде дошло),залепна перфектно навсякъде(това на обикновена седмица),но имам чувството,че качеството на протекторите в различните пакети е различно,този сега няма вълнички по повърхността,ефекта на нафта в/у вода е по-трудно забележим,но олеофобното покритие хич го няма,поръчах други от PC Shop,но казаха,че нямат налични и като получели към края на януари щели да ми звъннат Big Grin ,а дано, ама надали.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай

И аз мойте ги поръчах от там и ги чакам. Казаха след 18 януари.

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай

С тези темпове на постоянно поръчване на какви л ине протектори и калъфи вие си изплатихте половин екран направо Smile Няма по-приятно усещане от това да използваш този телефон без протектори и кейсове . Но все пак всеки си преценява за себе си - или запазваш дизайна на телефона и се лишаваш от тази допълнителна сигурност или другото . За мен вече единственото , което слагам на телефон е DBrand скин и това е .

OnePlus 6T - 8GB - Mirror Black
Galaxy S7 edge - Black Onyx
Moto G2 [CM14.1] Galaxy S2[Stock ,rooted] 

Цитирай

(2017-01-14, 15:50:25)Nikito82 написа:  Как се справяте с прашинките при поставянето на протектора?  Перфектно го забърсвам дисплея,  но докато го сложа и все пада някоя и пак ходя мия протектора и тела и пак,  ама все попада някоя.  Сега поръчах оригиналните на самсунг и незнам дали ще мога толкова пъти да го отлепям и залепям,  докато го сложа.

Аз лично преди много време бях видял един съвет в един клип, протектора да се слага в банята.. Поне при мен се получава, наистина е помещението най-лишено от прах.. От тогава насам съм сложил много протектори на всякакви устройства, никога не съм имал проблем с прашинки.. 

А до колегите, които не ползват протектори и тн. - факт телефона би бил най як без нищо, но ако тази горила не беше такъв та*ак.. Аз лично просто ако видя драскотина/и, ще ми бърка не знам къде, затова предпочитам с минимално "опаковане" все пак да го предпазя, като разбира се му запазя визията максимално.. И аз не разбирам онези масивни калъфи, но всеки си решава
Цитирай

За прашинките при поставянето и аз ползвам банята Smile и то веднага след горещ душ , влажната пара обира всички прашинки от въздуха и става много по-лесно тествано поне 6-7 пъти Smile
Цитирай

Понеже вече доста оригинални протектори на Samsung за Edge ми минаха през ръцете, мога да кажа, че на напълно лотариен принцип остава по малко отлепена част от цепнатините в ъглите. Десетина съм слагал, не само на моето устройство, все различно се получава по краищата – или само двата горни не залепват, или три... Веднъж се залепи перфектно, но за половин ден го надрах сериозно. Big Grin Както и да е, това по ъглите лично на мен не ми пречи, трудно се забелязва. Има и положителна страна – ако някъде останат мехурчета по екрана (само с въздух, без прашинки) самоизчезват до 48 часа. Не мога да кажа, че съм срещал по-добър протектор от този.
Цитирай

Близо от два месеца съм със следният скрийн протектор и съм много доволен.
Покрива 90% от панела. Залепва идеално, не се е отлепил.
Ползвам го в комбинация с кейса от линка.
Единсвения недостатък на стъкления протектор е цената. 
 https://www.amazon.co.uk/Hephaestus-TEMP...+protector

https://www.amazon.co.uk/d/vnn/Galaxy-Ca...iq+s7+case
Цитирай

От месец и повече съм с оригиналния протектор на Самсунг и съм много доволна (пу - пу)  Big Grin Лепна перфекто като на горен ляв ъгъл при цепнатото имаше въздух, но с течение на времето се опъна и сега навсякъде е плътно прилепнал. Взех го от Емаг за 25 лв двата. На гърба също съм с фолио и съм доволна. Аз също обожавам телефона да е без нищо и за мен това е перфектно решение. Имам едно памучно калъфче, което пази, когато е в чантата и го разнасям. Сега чакам още едно с коте  Big Grin Big Grin Big Grin

Samsung Galaxy S7 Edge Silver Titanium
Цитирай

След като повече от 20 дни чакам PCShop да ми изпратят оригинален протектор най-накрая анулирах поръчката и си поръчах 4 Full Body комплекта на Xtreme Guard.. Big Grin Да си имам, ако някой тръгне да се разлепя, въпреки че по мои наблюдения, ако му се отделят 5 мин. преди залепянето да се изрежат с по половин мм всички краища, това е най-добрият протектор за EDGE екран и с него съм издържал най-много време..

Samsung Galaxy S7 EDGE 32 GB Black Onyx 
V
Samsung Galaxy S10+ 128 GB Black
Цитирай

Колеги да попитам някой пробвал ли е това ? И ако да споделете мнение . Ъглите ги няма и ми се струва надеждно при ползване с кейс 

https://www.amazon.co.uk/SPIGEN-556FL202...ed+s7+edge

Ето и видео : https://www.youtube.com/watch?v=p0kyApNDgxs

Samsung Galaxy S7 EDGE 32 GB Black Onyx   ,   LG G3 D855 Titanium 32GB
Цитирай

@ripyrip На всичките си телефони преди този си купувах фолиа на Спиген и съм безкрайно доволен, но преди се продаваха от UK.. Този протектор изглежда доста "умно" изрязан, би трябвало да е добър, но ако пробваш да го купиш от линка, който си дал, ще видиш, че нямат доставка до България... В сайта на Спиген не е толкова намален и си е 25 долара + 13 долара доставка, което лично за мен е много за такова нещо.. В най-добрия случай от eBay може да се поръча на към 50лв... Проучил съм ги аз нещата със Спиген Smile
И все пак и за него четох мнения, че някои кейсове го повдигат...
Цитирай

Ok благодарско за инфото . Ще се поразровя още малко да видим какво ще изнамеря Smile но ми се струва доста читаво това фолио . В момента съм с оригиналното на Samsung и в горните ъгли разлепва и ме дразни . Това е доста добре изрязано и смятам че в комбинация с един кейс на Спиген няма да има ядове . Ако все пак се реша и го изпробвам ще споделя как се държи .

Samsung Galaxy S7 EDGE 32 GB Black Onyx   ,   LG G3 D855 Titanium 32GB
Цитирай

Аз си купих това за 10лв от магазин за аксесоари за една седмица нямам никаква забележка, много добре се получи...препоръчвам.[Изображение: 3096a27d40144ebf39691c14398f92b8.jpg]

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
Цитирай

vovalinder а кейс ползваш ли с този протектор ???

Samsung Galaxy S7 EDGE 32 GB Black Onyx   ,   LG G3 D855 Titanium 32GB
Цитирай

Колега, сдобих се с S7 (без edge). Искам да сложа протекро на дисплея. Лепнаха ми на едно място прав, който не покрива цялата повърхност и седи грозно. Чета и тука в темата противоречиви мнения, какъв точно да взема. Знам че седмицата и тя е леко заоблена, препоръчйте ми протектор за дисплея. Аз се спрях на този https://www.olx.bg/ad/0-2mm-9h-3d-curved...6rRN8.html и на G.D.SMITH Ултра тънък кейс https://www.olx.bg/ad/g-d-smith-ultra-ta...6rRZV.html. Какво ви е мнението. Като цяло желая максимално близко да си остане телефона до оригиналния вид, но и да бъде защитен.
Цитирай

Кейсчето е добре,ползвам такова отдавна,размерите на телефона почти не се увеличават,но скрийн протектора няма да стане,има лепило само по краищата, там където е екрана остава въздух и не е добре,изобщо стъклени не стават,търси оригинален скрийн протектор на Samsung от фолио,нагоре в темата е писано доста.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай

За това ли става въпрос http://www.technopolis.bg/bg/Accessories...W/p/595038.
Цитирай

Да,ползвам точно същия отдавна,единствен той залепва добре по краищата, където дисплея се повдига,има  добро олеофобно покритие и е много приятен на допир.Лошото е ,че трудно се намира вече,хората се усетиха.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай

Благодаря. Ще го търся.
Цитирай

(2017-01-20, 13:47:41)ripyrip написа:  vovalinder а кейс ползваш ли с този протектор ???
Не, имам фолио на гърба тип "надраскана стомана", не искам да крия телефона в кейсове.

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
Цитирай

Аз без кейс не мога да го взема от равна повърхност(маса,бюро),много хлъзга алумина Smile .

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай

Въпросния протектор който имам не покрива на 100% има по милиметър място по ъглите, мисля че кейс няма да го повдига, но...

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)