Оценете темата:
  • 9 гласа - средно 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за Galaxy S7 / S7 Edge

@vovalinder Има ли шанс да снимаш с друго устройство телефона си, за да видим горе-долу и да преценим дали нашите кейсове ще се сработят със стъклото.. Много ме изненада това, че някой е открил хубаво стъкло за този екран.. Big Grin

Samsung Galaxy S7 EDGE 32 GB Black Onyx 
V
Samsung Galaxy S10+ 128 GB Black
Цитирай
Аксесоари

(2017-01-21, 14:00:50)StevieG написа:  @vovalinder Има ли шанс да снимаш с друго устройство телефона си, за да видим горе-долу и да преценим дали нашите кейсове ще се сработят със стъклото.. Много ме изненада това, че някой е открил хубаво стъкло за този екран.. Big Grin
Ама то не е стъкло, фолио си е.[Изображение: a3399148a48959a7e59a1ba2e905aafd.jpg][Изображение: 30f72bddda7baeb15e7860a3f4c14aec.jpg]

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
Цитирай

Благодаря много! Явно съм се объркал, защото на самата опаковка, която си снимал пишеше Glass и 9H и т.н. Big Grin

Samsung Galaxy S7 EDGE 32 GB Black Onyx 
V
Samsung Galaxy S10+ 128 GB Black
Цитирай

Доста добре е залепнало, от къде го взе
Цитирай

От магазинче в София в Дружба.

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
Цитирай

Колега, кажи кое е това магазинче да идем и ние да си напазаруваме. Wink
Цитирай

Там е въпроса, няма имеSmile тип будка за вестници в жк. Дружба на пазараSmile

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
Цитирай

От към аптеката или от страната на теленор и мтел?
Цитирай

Срещу мобилните магазини, зад едно магазинче за алкохол със стъклени витрини, наблъскано с много неща вътре.

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
Цитирай

Благодаря! Ще мина утре да го видя.
Цитирай

Колеги, мисля, че открих един доста добър протектор за нашия телефон.. Всъщност за по малко от 3 долара в комплекта има два предни и два задни. Не съм слагал още отпред, понеже съм си лепнал оригиналния на самсунг и още не искам да го махам въпреки, че по ъглите не залепна добре, но сега ще кажа по какво съдя, че протекторите са добри.. Жертвах задните (понеже не ми трябват). Та протекторите са доста еластични и здраво залепват. Не са извити, но поемат извивките и залепват здраво. Първия го сложих, като махнах долния найлон , наместих го добре и го пуснах по повърхността на телефона... Останаха много балони обаче, които е почти невъзможно да бъдат избутани. Затова за втория се постарах повече, сложих го на принципа от клипа, към който съм дал линк отдолу.. Тогава всичко се получи идеално. Махайки протектора ми направи впечатление, че трябваше бая да го чопля в ъгъла, за да почне да се отлепя (което ме води на мисълта, че кейсовете няма да бутат), и като започнах да го свалям, трябваше да приложа повече сила, при което се разтегли доста (не оставя никакви следи иначе)... Отрязани са идеално.. И така, когато сложа предния ще ъпдейтна този пост със снимки, но за тази цена ако някой иска може да пробва..
ето на какъв принцип трябва да се слагат: https://www.youtube.com/watch?v=OclAxVDH...e=youtu.be
ето и линк към протекторите https://www.aliexpress.com/item/Front-an...0.0.k1DiNt
В приложението на алиекспрес са една идея по-евтини.
В описанието на обявата също има клип, как може добре да се получи поставянето, също вътре има линк към обява само за предни, ако не искате задни...
Цитирай

(2017-01-24, 21:04:22)Sv3TL10 написа:  Колеги, мисля, че открих един доста добър протектор за нашия телефон.. Всъщност за по малко от 3 долара в комплекта има два предни и два задни. Не съм слагал още отпред, понеже съм си лепнал оригиналния на самсунг и още не искам да го махам въпреки, че по ъглите не залепна добре, но сега ще кажа по какво съдя, че протекторите са добри.. Жертвах задните (понеже не ми трябват). Та протекторите са доста еластични и здраво залепват. Не са извити, но поемат извивките и залепват здраво. Първия го сложих, като махнах долния найлон , наместих го добре и го пуснах по повърхността на телефона... Останаха много балони обаче, които е почти невъзможно да бъдат избутани. Затова за втория се постарах повече, сложих го на принципа от клипа, към който съм дал линк отдолу.. Тогава всичко се получи идеално. Махайки протектора ми направи впечатление, че трябваше бая да го чопля в ъгъла, за да почне да се отлепя (което ме води на мисълта, че кейсовете няма да бутат), и като започнах да го свалям, трябваше да приложа повече сила, при което се разтегли доста (не оставя никакви следи иначе)... Отрязани са идеално.. И така, когато сложа предния ще ъпдейтна този пост със снимки, но за тази цена ако някой иска може да пробва..
ето на какъв принцип трябва да се слагат: https://www.youtube.com/watch?v=OclAxVDH...e=youtu.be
ето и линк към протекторите https://www.aliexpress.com/item/Front-an...0.0.k1DiNt
В приложението на алиекспрес са една идея по-евтини.
В описанието на обявата също има клип, как може добре да се получи поставянето, също вътре има линк към обява само за предни, ако не искате задни...

Колега,ако си решил да поръчваш пиши ме и мен с 2ва комплекта преден и заден.
Поздрави.

Galaxy S23 Ultra  Green
Цитирай

Скоро няма да поръчвам, колега, понеже сега имам, по-скоро споделих, който иска да ги пробва да си ги поръча Smile
Цитирай

Има разпродажба на аксесоари в DICE

SamsungGalaxyS7E

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай

Колеги, един кейс, от който останах очарован.
https://www.aliexpress.com/item/Benks-Su...0.0.mL2erp

Качествен е, много приятен на допир, изобщо не увеличава размера на телефона и даже го разкрасява, по мое скромно мнение.. аз взех черен, на черен телефон изглежда супер. Не остават отпечатъци по него, всички дупки са си точно по местата..  и за тази цена... Подобни тука струват 20-30 лева.. между другото пристигна бързо, 12-13 дена


       
Цитирай

Аз трето такова калъфче сменям, на черен телефон стои все едно така е произведен.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай

Моя изглежда същия но е на спиген
Цитирай

Защо няма снимка как изглежда сивият?

(2017-02-02, 15:17:04)Sv3TL10 написа:  Колеги, един кейс, от който останах очарован.
https://www.aliexpress.com/item/Benks-Su...0.0.mL2erp

Качествен е, много приятен на допир, изобщо не увеличава размера на телефона и даже го разкрасява, по мое скромно мнение.. аз взех черен, на черен телефон изглежда супер. Не остават отпечатъци по него, всички дупки са си точно по местата..  и за тази цена... Подобни тука струват 20-30 лева.. между другото пристигна бързо, 12-13 дена

За с7 или ръбатия си поръчал? Колко лв идва кейса крайна цена с доставка?

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай

Nikito82, в обявата, която аз постнах ли? Като го избереш отгоре за поръчка, тогава го показва също и надолу в описанието, първия цвят е сивия Smile и от feedback ако избереш да ти показва само със снимки, един си е поръчал и черен и сив, можеш да ги видиш един до друг

Моя е едж, за едж поръчах, на 2.88 долара беше, доставката е безплатна, не помня точно в лева колко е, но към 5 и нещо
Цитирай

Някой скоро да е взимал оригинален протектор и откъде? Отначалото на Януари чакам ама уви няма ?

SAMSUNG GALAXY S20+ GRAY
Цитирай

Някой поръчвал ли си е от алито безжично фаст зарядно?

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай

Аз съм купувал, първо пад обикновенно, после станд бързо, работят без грешка, доволен съм

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай

(2017-02-03, 07:58:34)Nikito82 написа:  Някой поръчвал ли си е от алито безжично фаст зарядно?

Това го имам от месец и нещо, никакви проблеми.

SGS III / SGS IV / SGS VII Edge
Цитирай

От extreamguard с дебитна карта може ли да се плаща?

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай

Май - не. Пробвай през Paypal.

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)