Оценете темата:
  • 9 гласа - средно 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за Galaxy S7 / S7 Edge

Извинете за въпроса, но какъв е смисълът от безжично зарядно?

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари

често провеждаш разговори и не ти се налага постоянно да се съобразяваш с кабела и неговата дължина и изваждане по време на зареждане, не търсиш и не ръчкаш постоянно в дупката, когато е тъмно просто го поставяш на стенда, използваш телефона докато се зарежда без да ти се моткат кабели, използваш го като настолен часовник с новият вертикален стенд, не търсиш къде е паднал краят на кабела с буксата за зареждане, красиво допълнение към масата/бюрото без да ти стърчи някакъв си гол кабел..

                                                                    
Цитирай

(2017-03-09, 19:49:19)Luciana Bella написа:  Извинете за въпроса, но какъв е смисълът от безжично зарядно?

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk

За някои е по -удобно/на мен например/,запазва малко  usb порта на телефона и др.

Е, вече отговориха по-подробно.

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Цитирай

(2017-03-09, 19:57:33)georgi4a написа:  често провеждаш разговори и не ти се налага постоянно да се съобразяваш с кабела и неговата дължина и изваждане по време на зареждане, не търсиш и не ръчкаш постоянно в дупката, когато е тъмно просто го поставяш на стенда, използваш телефона докато се зарежда без да ти се моткат кабели, използваш го като настолен часовник с новият вертикален стенд, не търсиш къде е паднал краят на кабела с буксата за зареждане, красиво допълнение към масата/бюрото без да ти стърчи някакъв си гол кабел..

Добре казано!! Big Grin

Huawei P20
Цитирай

Току що си го поръчах.на 14/15 ще е при мен .Дайте съвети какво да гледам за да не ме издокарат.И не на последно място ,може ли да си прецакам батерията.
Цитирай

(2017-02-09, 22:15:31)bobisimeonov написа:  аз ползвам такъв и е супер. Наистина е леко вдигнат над нивото на екрата и наистина може да го обърнеш на опаки и няма да се докосват екрана и повърхността. Разликата между тоя и моя е цвета. моя е между златист и сив. супер е

А с протектор ли го ползваш и навдига ли го?

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай

@i770514 няма страшно. Аз ползвам същото зарядно, поръчано от същото място. Никакви проблеми за сега. Ползвай си го със здраве.

1916 
Цитирай

Може ли да ми препоръчате кейс за S7 Edge, който не повдига оригиналния протектор на самсунг и покрива телефона отгоре и отдолу?
Цитирай

Clear cover samsung

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай

Някой, който го използва, има ли драскотини в горната и долната част на телефона, които Clear cover не покрива?
Цитирай

Нямам аз.

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай

Здравейте.Снощи гледах една камара клипове ютуб, и навсякъде  оригиналното безжично зарядно го дават в картонена кутия в комплект с захранващ кабел и зарядното.Тези от емаг ми отговориха че няма такива работи в комплекта,и тъй като почти съм решил да си анулирам поръчката.Погледнах и тези  които ги продават в технополис гледам че пак нямат кбел и са в пласмасови кутии.На кое да вярвам незнам. Взех да се яудя дали въобще от България може да се закупи оригинален аксесоар.
Цитирай

Прочети малко назад в темата.
Зарядното от "Емаг" е оригинално!

                                                                    
Цитирай

Продуктите от eMAG по принцип са предназначени за румънския пазар, всичко им е оригинално, споко.
Цитирай

https://www.youtube.com/watch?v=-ET6-O5ULSQ
Тея китайци дали не са диви петли. Аз не вярвам че това ще удържи на всички тея хвърляния и удари
Цитирай

Здравейте,
Можете ли да ми препоръчате добро гръбче за телефона - не държа на нещо дизайнерско, важно е да защитава добре в случай на изпускане и по възможност да мога да зареждам с него с безжично зарядно без да го махам?
Също евентуално и протектор за екрана? (ако изобщо има някакви свестни протектори за извития екран).

Интересувам се за магазини в София, искам да отида и да си го купя, не ми се чака да поръчвам от Китай.

Мерси
Цитирай

(2017-03-17, 16:17:06)jaxx80 написа:  Здравейте,
Можете ли да ми препоръчате добро гръбче за телефона - не държа на нещо дизайнерско, важно е да защитава добре в случай на изпускане и по възможност да мога да зареждам с него с безжично зарядно без да го махам?
Също евентуално и протектор за екрана? (ако изобщо има някакви свестни протектори за извития екран).

Интересувам се за магазини в София, искам да отида и да си го купя, не ми се чака да поръчвам от Китай.

Мерси
Надали има кейс който да пази при изпускане  Angry

За протектор ти препоръчвам https://pcshop.bg/aksesoari/aksesoari-dr...g935ctegww , залепва си идеално , само трябва да му се изрежат малко ъгълчетата , че кейса ги надига..

Nexus 4 16GB -> Samsung galaxy S7 Edge 
Цитирай

Като удъроустойчиви ги дават гърбовете на Spigen, но са леко скъпи. Разгледай в сайта на dice.

Sony Xperia 1 II, black
Цитирай

Аз ползвам на Spigen , отдавна ако не е оригинален на Samsung , и мога да кажа че този който аз имам за edge е по добър от clear cover . Smile

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S7 edge -- Black,Onyx --32GB + Samsung Gear 2 Neo !!!
Цитирай

Я да го видим.

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай

Spigen Ultra Hybrid е модела има доста снимки в Google .

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S7 edge -- Black,Onyx --32GB + Samsung Gear 2 Neo !!!
Цитирай

(2017-03-18, 10:59:55)jaryy написа:  Spigen Ultra Hybrid е модела има доста снимки в Google .

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk

Каква е цената, навдига ли скриийн протекрорите и от БГ може ли да се купи?
Силиконов ли е или пластмаса?

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай

Цената ми излезе 40 лв от някакъв в Олх пластмаса и силикон не се драска , за протектори не мога да ти кажа не използвам !!!

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S7 edge -- Black,Onyx --32GB + Samsung Gear 2 Neo !!!
Цитирай

(2017-03-17, 20:55:12)jaryy написа:  Аз ползвам на Spigen , отдавна ако не  е оригинален на Samsung ,  и мога да кажа че този който аз имам за edge е по добър от  clear cover . Smile

По-добър ли е наистина? Гледам в едно видео, че гърбът на протектора е гладък и залепва за стъклото на телефона и се получават "мокри" петна.
https://youtu.be/Z4MG8MXPFRQ?t=98

Samsung Clear Cover не случайно е с неравен гръб на малки точици, които предотвратяват този ефект.

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай

Ами на мен ми харесва повече ползвам го от близо 2 месеца не са ми се получавали балончета отзад .

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S7 edge -- Black,Onyx --32GB + Samsung Gear 2 Neo !!!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)