Оценете темата:
  • 9 гласа - средно 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за Galaxy S7 / S7 Edge
#76

Аз използвам ето това на Olixar :

   

   

   

А това е "скин" от dbrand, който току що пристигна.

   


Сега ще се опитам да го поставя, но въобще не съм сигурен, че ще успея... Все пак ще ви покажа и крайния резултат... Какъвто и да е той.... Smile
Цитирай
Аксесоари
#77

Кои протектори за дисплея са по добри,и ще паснат с калъф на спиген,безцветен с твърд гръб и силикон отстрани.Ако може някой да препоръча,понеже ми се струва,че самия калъф ще пречи и няма да паснат протекторите.

Huawei P10 plus black
Huawei mate 10 pro
Цитирай
#78

(2016-04-02, 16:50:55)Колега предполагам че не си в БГ.  Конкретно питам заради Dbrand,  те нали не Шипват  до нашата родна страна.  Аз съм им хвърлил мерак ама... Няма как да ги доставя...  а някой да е виждал  Leather Cover tonkata07 написа:  Аз използвам ето това на Olixar :







А това е "скин" от dbrand, който току що пристигна.




Сега ще се опитам да го поставя, но въобще не съм сигурен, че ще успея... Все пак ще ви покажа и крайния резултат... Какъвто и да е той.... Smile

в момента Samsung Galaxy S22 и Galaxy Tab S6
Цитирай
#79

Аз взех това:
http://dice.bg/spigen-tough-armor-case-h...-item25015
пасва супер, изглежда много добре, но някак не мисля, че ще ми допадне за дългосрочно ползване, сякаш малко голям идва за моите ръце...
Цитирай
#80
Wink 

Преди 2 дена ми пристигнаха някой нещица....

Едното е това и като за цена от 8 лв. с доставката съм предоволен...Зареждането става за същото време.

           

Дойде и едно силиконово гръбче сравнително доста тънко.Сега телефона го държа по сигурно и най ми харесва че има предпазни тапи и така няма да влиза прах на определени места.

         

Samsung Galaxy S10+/ Prism White


Цитирай
#81

Не съм сигурен че е за същото време, защото това не е fast charge , а и за 8лв. Да нещо не прецака батерията. Ще чакам да споделиш по натам след малко ползване, защото аз не смея да взимам така китайски. Бях взел външна батерия 20000мач. За 15лв, и после правеше само едно зареждане и половина с нея, а имам друга за 100лв от 10400мач. С нея 2 и половина

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#82

Не знам но предпочитам fast charge да ми е изключен,може би поради тази причина ми е едно и също времето за зареждане.Не виждам някаква причина да скапе батерията защото се ползва оригиналното зарядно на телефона просто отпада хамалогията с вкл/изкл. на кабел и се запазва повече порта.

Samsung Galaxy S10+/ Prism White


Цитирай
#83

Да, забравих факта че се ползва оригиналният адаптер
Не би трябвало да създаде ядове така

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#84

Сложих microSD Kingston SDC10G2/128GB, UHS-I. Максималната скорост на запис, която достигнах, докато си прехвърлях файловете от предишната карта, беше 17.6 MB/s. Капацитетът на картата след формат е 117 GB. Беше най-евтината 128 GB-ова карта (87.90 лв.), като за тези пари мисля, че е що-годе добра покупка. Отношението лв./GB идва леко по-скъпо сравнено с 64 ГБ-овите карти, например, но пък да имаш много място си има своите предимства. Smile

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай
#85

Някой ако си е купил такова стъкло да каже нещо за него ??
http://keisove.net/samsung-galaxy-s7-edg...or-samsung

Samsung S20 Ultra
Samsung S10+
Samsung Galaxy S9+
Samsung Galaxy S7 Edge
Цитирай
#86

Как ще дадеш 90 лева за това,пробвай от ибей.Аз за 13 пауна си взех,и така като гледам са си същите.

Huawei P10 plus black
Huawei mate 10 pro
Цитирай
#87

(2016-04-09, 13:49:13)stoianeminem написа:  Как ще дадеш 90 лева за това,пробвай от ибей.Аз за 13 пауна си взех,и така като гледам са си същите.

Щом си доволен ще ми дадеш ли линк??

Samsung S20 Ultra
Samsung S10+
Samsung Galaxy S9+
Samsung Galaxy S7 Edge
Цитирай
#88

Просто пиши в ибей и ще ти излязат доста,не мога да намеря точно това.

Huawei P10 plus black
Huawei mate 10 pro
Цитирай
#89

И в ибей и в алито... Проблема е че има 2 вида "залепване" към екрана. Единия е кофти, защото залепването е само по краищата и е мега грозно. Аз за това не давам линк към това, което поръчах, до като не го видя... Гледам че сега паднаха цените много...
Цитирай
#90

И аз за това разпитвам, пиши ако може като дойде твоя.

Samsung S20 Ultra
Samsung S10+
Samsung Galaxy S9+
Samsung Galaxy S7 Edge
Цитирай
#91

Естествено че ще пиша. В най общия случай, при тези, които са със "залепване" за цялата повърхност се използва едно лепило, което при слънчеви отблясъци седи като мрежа от мънички точици. Виждал съм но не мога в момента да ви покажа снимка. При другия вид, при който е само в краищата обаче е много зле работата. Ей такива са причините, поради които не споделих нищо, пък бях как ли не о обиден, от потребител... Чак се фръцна и си отиде. Винаги се стремя да съм обективен и в момента в който го получа, ще покажа снимки и препоръки от първо лице.
Въпреки всичко, цените паднаха и вече са от порядъка на 10-15 паунда, та един опит в поръчка не вреди. Smile До като пристигне - мокрия е идеалната алтернатива!
Цитирай
#92

Привет. Някой да се е натъквал на калъф тип "джоб" с лентичка за издърпване за S7 edge? Търся но ако изобщо намирам са някакви стандартни не по размера точно на телефона.
Цитирай
#93

Преди няколко седмици като си взех телефона нямаше все още нищо конкретно за него (обикновен s7 не e edge), но все пак взех тоя калъф :
   

Много добра изработка, но малко широк му идва , за S7 edge ще пасне по-добре
Ако те интересува , ще изпратя линк към магазина от където го купих на ЛС

Отделно искам да се оплача от този протектор за гръб
Прекалено къс е , ето снимка да видите как стой на телефона :

   
[url=http://www.protectionfilms24.com/article/2x-brotect-hd-clear-screen-protector-samsung-galaxy-s7-back-1829337.html][/url]

Моите Андроид устройства: Samsung S21Ultra, Samsung Galaxy Tab S7+

TicWatch Pro3, Fossil GEN5
Цитирай
#94

Взех си "Clear Cover" от Мтел за 39лв. 

Изработката е добра, пасва безкомпромисно с минимално загрозяване и удебеляване на телефона.

Не е за протекция от удар от изпускане, а по скоро е за протекция от надраскване на:
  • Задната страна на телефона
  • Двете страничните лайсни по дължината на телефона
  • Четирите ъгъла на телефона
                   
Цитирай
#95

При Теленор е 35 колега.

При Мтел не знам дали още може с точки за лоялни клиенти - така преди можеше да се свали цената.

Аз лично съм поръчал skin  за гърба /като dbrand/ - с такива протектори като  clear cover  и прашинка под него се получават много неприятни драскотини.
смятам да лепна скина и пак ковъра... а ако направят хубаво темперирано стъкло /zagg примерно/ ще му се радвам без гръбчета ...

в момента Samsung Galaxy S22 и Galaxy Tab S6
Цитирай
#96

Колеги какви по точно са мокрите протектори„че не мога да ги намеря в ибей.Тези стъклените които лепнат само по краищата не стават за нищо,или аз съм улучил на скапан.

Huawei P10 plus black
Huawei mate 10 pro
Цитирай
#97

Ето за този се спомена по-рано тук, той е от този тип....аз го чакам да пристигне този комплект, както и на zagg hd dry - да видим кой ще е по-добрият вариант Wink

(2016-04-09, 18:19:15)vladdark написа:  В най общия случай, при тези, които са със "залепване" за цялата повърхност се използва едно лепило, което при слънчеви отблясъци седи като мрежа от мънички точици.  Виждал съм  но не мога в момента да ви покажа снимка. 

ужасно е това - снимката е от потребител който казва, че това се вижда при изкл. екран и явно е без слънчеви отблясъци за които говориш


Прикачени файлове
.jpg 1111.jpg Размер: 103.15 KB  Сваляния: 212


Huawei Mate 20 Pro
Цитирай
#98

Преди няколко седмици като си взех телефона нямаше все още нищо конкретно за него (обикновен s7 не e edge), но все пак взех тоя калъф :


Много добра изработка, но малко широк му идва , за S7 edge ще пасне по-добре
Ако те интересува , ще изпратя линк към магазина от където го купих на ЛС
-----------------------------------------------------------------
Преди edge имах за малко чист 7, за него също си бях намерил бугати малко широк. Явно не са за него но поради липса на калъфи все още и ги пускат като за него. Като му сложа силиконовия гръб и влизаше идеално. За edge обаче не намирам. Този който показваш ти на ширина ще стане но edge нали е и по дълъг?
Благодаря ако дадеш линк да разгледам.
Цитирай
#99

(2016-04-14, 14:05:26)thedeivis написа:  а ако направят хубаво темперирано стъкло /zagg примерно/ ще му се радвам без гръбчета ...

За този тук чета супер отзиви и ти го давам да го видиш, ако все още не си стигнал до него....аз чакам другата седмица да видя как ще легне протектора на заг и ако не ми хареса ще взимам този стъкленият на Gpel


Huawei Mate 20 Pro
Цитирай

(2016-04-15, 09:39:35)m0m0 написа:  За този тук чета супер отзиви и ти го давам да го видиш, ако все още не си стигнал до него....аз чакам другата седмица да видя как ще легне протектора на заг и ако не ми хареса ще взимам този стъкленият на Gpel

Благодаря ти, знам го, следя темата в XDA точно за извитото стъкло...

Днес остана време да лепна скина на гърба. Имам два но опитах да  направя апарат с сив гръб, като лайсните.
Гол без cover-а също не е зле, но с него има  много по-интелигентен вид. Като първо лепене на скин съм доволен...

сори за качеството, мързеше ми да вадя DSLR-a, а redmi3 при слаба светлина толкова може...
[Изображение: image-47c45c02075ceea58f821fd7dd3c3f090f...cb94-V.jpg]

[Изображение: image-65158ffa8483d810bf53dd2bb9e7268774...ec04-V.jpg]
[Изображение: image-5bb02e27a992062cd883b8f35142d67d6c...d6a7-V.jpg]
а това е вече облечен и със ковъра
[Изображение: image-5a890c78ae42fa60e4ba76128938bd0040...24ef-V.jpg]

ето и производителя тук

в момента Samsung Galaxy S22 и Galaxy Tab S6
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)