Оценете темата:
  • 9 гласа - средно 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за Galaxy S7 / S7 Edge

До колегите с S7 не edge:
Ъглите на екрана са леко curved , обикновените протектори оставят голяма част незащитена и затова си купих специален стъклен протектор за целия екран - от един китайски магазин за 12лв. Е, много съм разочарована. По краищата почти не зацепва сензорния екран, а по средата на екрана остана едно движещо се петно. По ръбовете пък скърца при натиск. Направо ще замине в боклука Sad
Предложете свестен нескъп протектор, моля! Иначе много красиво Гръбчева си купих от магазин Дензъл.

Samsung Galaxy S10
S10e, S7, Huawei P9; Xiaomi mi5; Lenovo P2, Lenovo A5500H
Galaxy S2, Note2, S4
Цитирай
Аксесоари

@odesis
Десетки пъти е писано в тази тема, че добър стъклен протектор няма. Има добри найлонови протектори, а един от тях, който мога да препоръчам е оригиналният с марка Samsung. Стига да бъде залепен кадърно и да не бъде запретнат в някой ъгъл, би трябвало да държи прилично дълго време.

http://www.technopolis.bg/bg/Accessories...W/p/595037
http://www.technomarket.bg/protektori-za...t-09151899
https://pcshop.bg/aksesoari/aksesoari-dr...g935ctegww

Продават се 2 броя в комплекта.

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай

odesis търси за не edge модела...
Цитирай

И за не-edge модела важи същото.

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай

(2017-04-05, 07:48:39)POPCORN написа:  Мерси. Някой да ми препоръча някое стилно калъфче освен clear covera на samsung?

Оригиналния кожен калъф на Самсунг. Мен лично много ми допада - гем е стилен, хем предпазва добре.

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай

@smiley, С кой цвят калъф си и как се държи кожата? Доколкото знам е естествена, което може би значи, че след време ще избледнее леко или ще се появят следи от употреба?

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай

Това се оправя с препарат за подхранване. На колата си ползвам такива за якета и чудесно се справят. Чудех се и аз за калъф някакъв че Clear Cover ми омръзна а не искам баш гуменяци...

Sent from my SM-G935F
Цитирай

Зимата от Deichmann си взех една вакса за кожени обувки с пчелен восък, пчелно млечице, пчелин и т.н. за около 5 лв., която се оказа доста добра и за други кожени изделия. Вярвам, че нещо такова би свършило работа и за кейса?

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай

Ами да, все пак и тези с кожениете кейсове да си кажат. Но то си е кожа, щом на салона на колата и на коженото ми яке има ефект значи и на кейса ще има Smile
Цитирай

(2017-04-08, 10:29:00)ivkos написа:  @smiley, С кой цвят калъф си и как се държи кожата? Доколкото знам е естествена, което може би значи, че след време ще избледнее леко или ще се появят следи от употре*а?

Черен. Кожата е ок - проблема за мен е че всяко едно изпускане си личи супер много, на мен ъгълчетата са ми много ужулени. Но като цяло кожата се държи достатъчно добре и без никаква обработка (аз на моя калъф нищо не съм му правил).
Ако искате може и снимки да кача.

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай

Ами качи де, и точно да си направим сметка от колко време е ползван и в какво състояние е за определеното време.

Sent from my SM-G935F
Цитирай

Ето. Снимах и ъгъла да се види за какво става дума - така са и 4те.[Изображение: 6c154f070709454a303bc64817f8619e.jpg][Изображение: 89ede9cfe3325b910732f7bc4c5c3020.jpg]

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай

Препоръчайте ми някакъв протектор за Едж-а който не се надига кейса . Последно ползвах оригиналния протектор на самсунг обаче не съм доволен от него , така че търся някакъв друг

Nexus 4 16GB -> Samsung galaxy S7 Edge 
Цитирай

(2017-04-10, 02:42:01)antiblock написа:  Препоръчайте ми някакъв протектор за Едж-а който не се надига кейса . Последно ползвах оригиналния протектор на самсунг обаче не съм доволен от него , така че търся някакъв друг

На Spigen изглежда уникален. И аз тръся такъв но да е оттук. Не ми се чака през Ибей или Али-то. Така е направен че няма как да се надигне. И аз ползвам оригиналния на Самсунг, както и Спиген  гръб и по ъглите ми го надига , та се наложи да ги изрежа и въпреки това ме дразни че не е перфе. Smile
Цитирай

(2017-04-10, 07:05:46)bobisimeonov написа:  На Spigen изглежда уникален. И аз тръся такъв но да е оттук. Не ми се чака през Ибей или Али-то. Така е направен че няма как да се надигне. И аз ползвам оригиналния на Самсунг, както и Спиген  гръб и по ъглите ми го надига , та се наложи да ги изрежа и въпреки това ме дразни че не е перфе. Smile

Може ли един линк за Spigen - a в алито..

Nexus 4 16GB -> Samsung galaxy S7 Edge 
Цитирай

И да имаше spigen в алито, щеше да е минало покрай spigen... Винаги съм ги ползвал и лично за мен са супер добри протектори, ultra oleophobic-a стои на s5-цата ми вече над 2 години и нито е надран, нито е изгубил олеофобното мазно усещане... Винаги абсолютно перфектно изрязани.... Но..... Преди ги поръчвах от ebay, от UK, а сега ги има само в САЩ и Корея.... Странно.... Но така излизат по-скъпичко.. Друг протектор, за който прочетох и изгледах много положителни мнения и ревюта, е Armorsuit, отдолу слагам линк към произволно избрана обява.. Специално го рекламират като case friendly, обаче ситуацията е същата като със спигените.. Поръчва се само от далече и със скъпичка доставка..

http://www.ebay.com/itm/Armorsuit-Milita...SwYSlXgpRz
Цитирай

Колега, има много по евтини протектори с мокро лепене, като предложения от теб. Като качество са също на ниво. И пак от щатите. Даже тук доста са обсъждани ( http://www.xtremeguard.com/ ) Пускат кодове за отстъпка от по 80-90-95%.
Цитирай

@vladdark напълно съм съгласен, даже сега съм с xtremeguard и съм доволен, но трябваше предварително малко да го орежа, че да стане "case friendly".. Има наистина много писано, изчел съм всичко и съветвам, който се интересува също да го направи, относно xtremeguard. Просто споделих наблюдения за Armorsuit, който уж заводско е съобразен с това да не му пречат кейсовете.
Цитирай

Ами склонен съм да не им повярвам за кейс френдли (както го каза Wink ), защото самите те пишат че са от край до край. С две думи - пак ще се повдига.
Цитирай

Аз вчера смених оригиналния протектор на самсунг пак със същия. 15 лева от самсунг стора в The Mall. Наложи се да му резна трите ъгъла че се повдигаше от Clear Cover-a. Но поне видях за няколко месеца колко пречеше на видимостта защото явно това се случва с гумените протектори.

Sent from my SM-G935F
Цитирай

(2017-04-10, 14:58:45)vladdark написа:  Колега, има много по евтини протектори с мокро лепене, като предложения от теб. Като качество са също на ниво. И пак от щатите. Даже тук доста са обсъждани ( http://www.xtremeguard.com/ )   Пускат кодове за отстъпка от по 80-90-95%.

цитирам коментар от потребител, който го е купил: "This one leaves a little bit of room on the edges so the case does not lift it like other glass protectors or films."  - в превод за тези, които не се справят - с няколко думи, че остава малко място по извивките, така че калъфите не го повдигат, както се случва с други протектори... 
 Но не исках да вдигам толкова шум около тях де, просто като повечето от нас се интересувам от протекторите за този телефон, понеже наистина си е драма с тях.. И за тези гледах доста ревюта и мнения от доволни хора, които твърдят, че наистина калъфите не го надигат.. 
.. Аз лично дотук съм съм пробвал няколко вида, от които и оригиналния.. И съм най-доволен от xtremeguard. Наистина на пипане не е така "мазен" като оригиналния, но пък не си личи, че е на телефона и няма грам драскотина по него вече 2 месеца.. (Обаче както казах малко си поиграх преди да го сложа, като го орязах по малко от всякъде, за да стане, да го кажем този път на български - приятел с калъфа Tongue  Smile  )
Цитирай

Може. Не зная. Аз калъфи не ползвам, но пак ми се повдигат ъгълчетата Tooth (джобове)... Смених няколко оригинални за дисплея, както и няколко от мокрите на екстриймгард за гръб и дисплей. До сега, най си ми харесва телефона без нищо. Онзи грип, който се постига с екстрийма, особено за гръб е незаменим, но пак при мен трае по месец. Светльо, с какво ряза протектора? С ножица или нож?
degman, между другото, магазина срещу мола, на разклона за младост имат тези протектори по 12 кинта мисля бяха (кутията, 2 бр.). Последно от там си ги взех.
Цитирай

Колеги кажете от къде мога да си поръчам протекрор за гърба на S7edge.
Става въпрос от България не от чужбина.
Поздрави.

Galaxy S23 Ultra  Green
Цитирай

@vladdark аз също го харесвам най-много без нищо, но ползвам един супер тънък гръб, който съм хвалил някъде в темата, все едно го няма, а пази там от драскотини Smile Протектора го рязах с линия и макетно ножче, а по ъглите с ножица Smile малко повече внимание и стана идеално, но горе в дясно съвсем леко се е зачекнал вече,явно и при мен от джобовете.. Все се замислям да махна всичко но като знам, че най-малката драскотина ще ми вади очите....

@Heno3HaT потърси uskin, за друго не се сещам от бг
Цитирай

Пристигна ми магнитния кабел за зареждане и се чудех,
дали като е постоянно пъхната едната част в телефона не вреди на куплунга или не нарушава водоустойчивостта на телефона?
[Изображение: DuAYwPQ.jpg?1]

                                                                    
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)