Оценете темата:
  • 9 гласа - средно 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за Galaxy S7 / S7 Edge

Стои, аз съм ги ползвал заедно. Леко зарязвам ъглите да не навдига.

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай
Аксесоари

(2017-12-21, 10:37:35)Nikito82 написа:  Стои, аз съм ги ползвал заедно. Леко зарязвам ъглите да не навдига.

Благодаря!
Между другото, ако някой продава такъв оригинален гръб на разумна цена, бих искал да си закупя...
Че наличности няма никъде от този модел...
Цитирай

Като алтернатива на Clear cover препоръчвам Celluar Line Clear Duo. Не надига протектора, предпазва добре - с твърд гръб и меки силиконови страни. В Кауфланд го има за 18 лв. и нещо, по техно веригите е около 24-25 лв. Като недостатък и той като Samsung clear cover се драска лесно по гърба.


Прикачени файлове
.jpg 71eOGzDX1sL._SX522_.jpg Размер: 46.56 KB  Сваляния: 109
Цитирай

Здравейте , бихте ли ми препоръчали от някой сайт зарядно за автомобил за S7 оригинално. Smile В повечето сайтове виждам на самсунг ,но не знам дали не са стари и дали са подходящи за S7.
Цитирай

(2017-12-22, 12:27:42)sirgeorge написа:  Като алтернатива на Clear cover препоръчвам Celluar Line Clear Duo. Не надига протектора, предпазва добре - с твърд  гръб и меки силиконови страни. В Кауфланд го има за 18 лв. и нещо, по техно веригите е около 24-25 лв. Като недостатък и той като Samsung clear cover се драска лесно по гърба.

Благодаря за инфото! Като казваш, че не надига, имаш предвид фолио или стъклен протектор?
Цитирай

Препоръчайте стъклен протектор за S7 edge марка или от къде да се купи Smile

.... S22 Ultra Phantom White 256GB
.... S10 Plus Prism White 128GB....
.... S7 Edge Silver Titanium 32GB .....
Цитирай

Провери на Али, там им доста оферти.

 
Цитирай

А за допълнителните лещи (телескопична и за панорамни снимки) какво мислите. Гледам че за 100-тина лв се намират по сайтовете( и 150 в самсунг).
Цитирай

(2017-12-28, 17:43:53)Boyko23 написа:  Благодаря за инфото! Като казваш, че не надига, имаш предвид фолио или стъклен протектор?

Фолото със сигурност, за стъкления не мога да кажа, но кейса е много точно изрязан и не би трябвала да надига и стъкления протектор.
Цитирай

Предложете някакви блутут слушалки-тапи, с добра акустика на поносима цена. Не робувам на марки.
Цитирай

(2018-03-17, 00:04:38)airbus написа:  Предложете някакви блутут слушалки-тапи, с добра акустика на поносима цена. Не робувам на марки.

Един приятел си е взел тези и е много приятно изненадан и доволен.. Като гледам и отзивите, явно са добри, но лични наблюдения нямам. 
 2017 Newest AWEI T11 Wireless Headphone Bluetooth Earphone Fone de ouvido For Phone Neckband Ecouteur Auriculares Bluetooth V4.2

 http://s.aliexpress.com/uERBJFRB?fromSns=Copy to Clipboard
Цитирай

(2018-03-17, 07:17:52)Sv3TL10 написа:  Един приятел си е взел тези и е много приятно изненадан и доволен.. Като гледам и отзивите, явно са добри, но лични наблюдения нямам. 
 2017 Newest AWEI T11 Wireless Headphone Bluetooth Earphone Fone de ouvido For Phone Neckband Ecouteur Auriculares Bluetooth V4.2

 http://s.aliexpress.com/uERBJFRB?fromSns=Copy to Clipboard

Поръчах си едни, да видим Smile
И да не стават, в крайна сметка са 20лв....
Цитирай

(2018-03-17, 07:17:52)Sv3TL10 написа:  Един приятел си е взел тези и е много приятно изненадан и доволен.. Като гледам и отзивите, явно са добри, но лични наблюдения нямам. 
 2017 Newest AWEI T11 Wireless Headphone Bluetooth Earphone Fone de ouvido For Phone Neckband Ecouteur Auriculares Bluetooth V4.2

 http://s.aliexpress.com/uERBJFRB?fromSns=Copy to Clipboard

Благодаря за линка! Струва ми се  малко Music Time: About 4 hours


(2018-03-17, 08:46:40)rudizlz написа:  Поръчах си едни, да видим Smile
И да не стават, в крайна сметка са 20лв....

Сподели за слушалките.
Цитирай

(2018-03-17, 10:10:43)airbus написа:  Благодаря за линка! Струва ми се  малко Music Time: About 4 hours



Сподели за слушалките.
След месец-два, като ги знам китайците...
Цитирай

(2018-03-17, 10:14:51)rudizlz написа:  След месец-два, като ги знам китайците...

Хмм, китайците повече от 20 до 30 дни не са забавяли. Smile
Цитирай

(2017-12-29, 00:53:25)NoMaD написа:  Провери на Али, там им доста оферти.

Оферти има много ама не са качествени  .Заради такъв евтин за 10 лв.стъклен протектор сега дисплея ми има гадна пукнатина  на целия екран а на извивката си е на сол.Съвсем леко го ударих в ръба на бюрото и освен протектора и дисплея се спука.Чак протече в долният десен ъгъл.И наистина беше леко чукване.Иначе пасваше идеално без да се отлепя като друг за 40лв.но не  пази.

iPhone 13pro max,Apple watch ultra 49mm.titan
Цитирай

(2018-03-17, 08:46:40)rudizlz написа:  Поръчах си едни, да видим Smile
И да не стават, в крайна сметка са 20лв....

Получихте  ли слушалките? Някакви отзиви?
Цитирай

Да, забравих да пиша. Слушалките не са лоши, малко са тежки, защото имат магнитчета. Звукът не е перла, но пък е приличен. В комплекта има 3 размера тапички, както и едни охлювчета за ухото, има щипка и една пластмаса за намаляване дължината на кабела+ кабел за зареждане. Не знам колко време издържат, ще питам бившата си жена, че и ги подарих
Цитирай

Можете ли да ми предложите качествен протектор, който да си закупя от интернет? (Сайтът трябва да е в България,а протекторът да обхваща целия дисплей.)Последните , които си купувам винаги са с някакво лепило ,което било само по крайщата и след поставяне оставя следи....
Цитирай

Единственият, който покрива изцяло дисплея е, този с лепилото по краищата. Всички други не покриват изцяло дисплея. Това важим ако е стъклен протектора. Ако не държиш да е стъклен, има доста варианти вече.

Xiaomi 11T (A1)
Цитирай

Трябва също да е поставен много точно,в противен случай ще има проблем с клавиатурата, не на всякъде ще бъде с еднаква чувствителност на натиск
Цитирай

Бихте ли ми препоръчали фолио, което не се повдига от кейсовете, защото никъде не намирам в наличност оригиналното (с прорязаните краища)?
Цитирай

Пробвай от китайците. Не са скъпи, и тествай различни търговци, тоест поръчай от двама трима с най - много поръчки. Аз си взех стъклен протектор скоро, имам забележки само на силна слънчева светлина под голям ъгъл се появява на някои места ефект на дъга. Но за под 2 долара протектора е просто супер. Лепило навсякъде(но пък по краищата няма или просто така изглежда), никакви мъртви зони по дисплея, дупките за слушалката и хоум бутона пасват идеално, извивките са добре. Та няма смисъл да търсиш тук освен ако не бързаш изключително много. Надценката тук е огромна по принцип.

Sent from my SM-G935F
Цитирай

Някой скоро да си е взимал оригиналния протектор за екрана, че никъде не го намирам, а за всичко останало няма добри отзиви?
Цитирай

Колеги, да споделя един кабел с вас. Понеже при мен от едно известно време телефона почна да се зарежда за над 3 часа, реших да почна от кабела пробите, категорично не съм си и помислял да взема пак оригинален, защото нямам добри наблюдения върху тях през годините.. Та, този е доста евтин.. Макс 7лв ако е най-дългия (180см) .. Изчетох много добри отзиви и мнения на хора, които като цяло имат наблюдения, че кабелите на Rock са много качествени.. Поръчах си и потвърждавам, че е качествен наистина като изработка. Работи чудно, телефона пак се зарежда за нормалните 1:50ч. някъде. Работи и fast charging-а и с връзката с компа няма никакви грижи. Та.. Ако някой има нужда от кабел, препоръчвам го. (имат и айфонски и type-c)..
ROCK USB Cable Metal Nylon Braid Micro USB Cable Alloy Data Charging cable for Samsung/Xiaomi/Huawei/HTC android devices
https://s.click.aliexpress.com/e/cOdSC4fW
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)