Оценете темата:
  • 9 гласа - средно 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за Galaxy S7 / S7 Edge

Тоест си с протектор за гърба от XtremeGuard? Дай да го видим.
Цитирай
Аксесоари

Да. Аз ги ползвам от времето на S3.

[Изображение: tel.jpg]

ПС: За прашинката при бутона знам, и на мен ми бърка в ... Big Grin
ПС2: Сори за качеството, ама с3нео толкова си може
Цитирай

Това изглежда чудесно! Smile Прогнозно време за доставка?
Цитирай

Ами 18-32 дни.

Сега ми дойдоха протектори от екстриймгуард, значи за 15 дена точно са дошли. Имам 3 протектора за дисплея с мокро лепене, някой ако иска да пише на лично.

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай

Последните ги платих на 3ти февруари, онзи ден бяха тук, доставени. Зависи в кой град си.
Цитирай

Давам втори шанс на оригиналния протектор на Самсунг. Този път сам си го лепнах и не мисля че можеше по-перфектно от това. Мехурчета няма, а "сапунените вълнички" са минимимални. Намерих го в Техномаркет CCS за 15 лв. Първия път дадох 5 лв да ми го лепне накриво една "специалистка", която с маникюра си изстърга балончетата. Никога повече.

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай

И аз съм с орогиналния протектор на Самсунг, само че го купих от Технополис. В кутийката са два. Много е добър протектора и пасва идеално. Преди това купих един друг, който беше под всякаква критика.

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

(2017-02-11, 12:35:45)vovalinder написа:  Ето го моето фолио от uskin, супер лесно се лепи, а за камерата съм си го направил аз.[Изображение: 765a20df7eb42f1716fdd54d29a59259.jpg]

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
Това фолио предпазва ли от счупване при изпускане.За отпред и о зад ли се продава такова.
Цитирай

Това е плътен черен мат, не е прозрачно фолио, дали предпазва...нямам идея, със сигурност телефона не е толкова хлъзгав, предпазва от надраскване. В комплекта има две ленти за дисплея, за горната и долната част, аз не съм ги слагал.
Цитирай

Ти с какав протектор си, можеш ли да ми препорачаш, за S 7

Да пасва добре.
Цитирай

(2017-03-01, 11:25:58)ryyni84 написа:  Ти с какав протектор си, можеш ли да ми препорачаш, за S 7

Да пасва добре.

Ти с edge ли си, или не? Ако си по напред в темата съм споделил с какъв съм пост 816, тип фолио, от тогава до ден днешен протектора не е мръднал. Без балони, без отлепяне по краищата.
Цитирай

S 7 samo

Искам да е удари устойчив,по възможност
Цитирай

Почти във всеки магазин за аксесоари има стъклени протектори, ако си от София бих ти препоръчал един магазин (не се сещам за името) на 20 метра от паметника Левски в посока Софийски университет, брандиран в зелено.
Цитирай

http://s.aliexpress.com/UJjMjeea – уникален кейс, телефонът изглежда чудесно с него, благодарности към колегите, които го препоръчаха по-рано. За 5 лв. с безплатна доставка дойде за 15 дни.
Цитирай

(2017-03-01, 17:51:45)Iordan2000 написа:  http://s.aliexpress.com/UJjMjeea – уникален кейс, телефонът изглежда чудесно с него, благодарности към колегите, които го препоръчаха по-рано. За 5 лв. с безплатна доставка дойде за 15 дни.

Ако ми кажеш от какво предпазва това ще съм ти благодарен .... че и аз го поръчах и го изхвърлих в кофата веднага. 

Взех си за 18 лв. това:
http://www.emag.bg/protektor-vetter-za-s...DN9H27BBM/

Перфектно.
Цитирай

Не знам кой какво пази ама аз заложих на сигурното. Сега съм с този.

Sony Xperia 1 II, black
Цитирай

(2017-03-01, 18:03:48)kalybg написа:  Ако ми кажеш от какво предпазва това ще съм ти благодарен .... че и аз го поръчах и го изхвърлих в кофата веднага. 

Взех си за 18 лв. това:
http://www.emag.bg/protektor-vetter-za-s...DN9H27BBM/

Перфектно.

Какво не ти хареса? На мен ми трябваше нещо точно такова, иначе бих носил телефона и без кейс. Предполагам няма да спаси стъклото на гърба при сериозно падане върху ръбче да кажем, но за тази цел ще сложа протектор и отзад.
Цитирай

(2017-03-01, 18:21:46)Iordan2000 написа:  иначе бих носил телефона и без кейс. 

Ей това е истината . Лепваш един скин на гърба само да не събира отпечатъци и ще се родиш . Заслужава си да се носи без каквито и да е протектори тоя телефон - губи му се ''фацата'' иначе дето се вика

OnePlus 6T - 8GB - Mirror Black
Galaxy S7 edge - Black Onyx
Moto G2 [CM14.1] Galaxy S2[Stock ,rooted] 

Цитирай

Някой знае ли начин за заличаване на драскотини от Samsung Clear Cover? Купих си нов и за няма и седмица изникнаха няколко дълбоки драскотини върху него. Не съм му отлепял протектора и може би няма да го правя, защото на стария го махнах и се надраска повече.

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай

Имам колега, чийто телефон (S7 Edge) беше в калъфче тип тефтерче. Вчера го изпуснал и резултата: пукнат дисплей. Шефа ми си беше залепил стъклен протектор и при изпускане резултата беше същия. Според мен е до късмет, без значение с какво е облечен телефона. Естествено ако има някаква дрешка е малко по добре, но като цяло има ли да става...
Цитирай

тези стъклени "протектори" пазят само да не го драскаш с ключове или ако го удариш с нещо директно в екрана. при падане има рязко за момент, стресово огъване, усукване на целия корпус и това горилата го преживява по леко защото има известна еластичност, а стъклото от горе - не, и понеже е залепено, реално пречи на горилата, а не помага - резултата спукване почти сигурно. Лично мнение)
Цитирай

(2017-03-02, 10:02:27)ivkos написа:  Някой знае ли начин за заличаване на драскотини от Samsung Clear Cover? Купих си нов и за няма и седмица изникнаха няколко дълбоки драскотини върху него. Не съм му отлепял протектора и може би няма да го правя, защото на стария го махнах и се надраска повече.

Откъде си го взел? Има нова серия, която е без „фолио“ отзад.
Цитирай

(2017-03-02, 13:43:04)Iordan2000 написа:  Откъде си го взел? Има нова серия, която е без „фолио“ отзад.

Магазин на Мтел. Каква е разликата? По-трудно ли се драска новата серия?

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай

Ами няма фолиото отзад, което реално се драска повече от пластмасата отдолу.
Цитирай

Ами махате фолиото, все пак и то се драска и самия кейс се драска.

Sent from my SM-G935F
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)