Оценете темата:
  • 9 гласа - средно 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за Galaxy S7 / S7 Edge

Не искам фолио. Усещането не е същото като при стъклото. Аз именно затова питах хубав стъклен има ли, ама явно няма...

Sony Xperia 1 II, black
Цитирай
Аксесоари

Не се драска. Поне не видимо. За какъв дявол е с горила? За мен не съществува протектор , който като се сложи на телефона да е усещането, че е все едно без! Все едно да ближеш захар през стъкло ( в случая през двойно) Нося го навсякъде без нищо , понеже се нагледах на достатъчно примери с грозни протектори и с напукани дисплеи (от леко изтърване) , защитени с всякакъв вид протектори. Лично аз нямам намерение да си изхвърля телефона, като остарее с перфектно запазен дисплей. Кому е нужно това?.....

Човек се учи цял живот и ненаучен умира!
Цитирай

Стъкленият​ протектор е най вече да пази дисплеят от спукване при изпускане.Досега всеки телефон ми е бил със стъклен протектор откакто са ги измислили.И доста пъти съм ги сменял след напукване след изпускане.Стуват по десетина лева а спестяват една торба със пари за дисплей.На S7 edge добър протектор цената тръгва от 30ина лева но не са нищо в сравнение с 600 за дисплей.Моя е 39 лева и почти не се усеща че е върху телефона.А тези по 59 лева пасват още по добре.Много зависи какъв протектор ще си вземеш.

iPhone 13pro max,Apple watch ultra 49mm.titan
Цитирай

S7 e. Не се драска... За почти година употреба мога да кажа, че е като нов !
Както отпред така и задното стъкло.
Слагам твърд гръб единствено заради по добрият захват. И няма нито една драскотина. За изпускане незнам колко би помогнало предпазното стъкло. За времето в което го ползвах го изпуснах само веднъж на циментов под и не се строши.

Пс: А иначе сум го тормозил много. С ключове в един джоб, монети каляне, къпане, децата с какво ли не го мазаха... Железен !

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай

Само шкурка не си ползвал, викаш? Стига с тия митове за горили-морили...драска се от прост прах, за друго да не говорим.

Винаги искаме това, което нямаме.
Цитирай

(2017-04-22, 00:00:06)nedelchev nikolai написа:  S7 e. Не се драска... За почти година употре*а мога да кажа, че е като нов !
Както отпред така и задното стъкло.
Слагам твърд гръб единствено заради по добрият захват. И няма нито една драскотина. За изпускане незнам колко би помогнало предпазното стъкло. За времето в което го ползвах го изпуснах само веднъж на циментов под и не се строши.

Пс: А иначе сум го тормозил много. С ключове в един джоб, монети каляне, къпане, децата с какво ли не го мазаха... Железен !

Имал си късмет че не се счупил.Но не при всички е така.Има много обяви със телефони със спукани дисплеи.Моят съвет е да си сложиш един протектор.Пази наистина.Казвам го от опит.Без него може и от леко падане да се счупи.Зависи под какъв ъгъл ще падне и на каква повърхност.При мен много пъти ми е спасявал телефона.

iPhone 13pro max,Apple watch ultra 49mm.titan
Цитирай

Clear view case (не оригинален) може ли като се отвори и да отключва дисплея? Не виждам никъде в настройките опция за активен капак. С Андроид 7 съм.

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
Цитирай

В ютуб пълно с клипове.

iPhone 13pro max,Apple watch ultra 49mm.titan
Цитирай

След една година вярна служба, Led view cover-a на еджа издаде багажа. Спряха да му светят диодите, иначе телефонът го открива и функцията включване-изключпане посредством капака работи.
Някаква идея?
Цитирай

Някой да има идея къде има такова филио налично ? http://www.technopolis.bg/bg/Accessories...W/p/595038
Цитирай

(2017-04-24, 13:17:47)profile7 написа:  Някой да има идея къде има такова филио налично ? http://www.technopolis.bg/bg/Accessories...W/p/595038

Провери в PCshop.Аз само от там си поръчвам за моя.12лв 2-ва бр протектори + доставка 3лв = 15лв общо.

Galaxy S23 Ultra  Green
Цитирай

В PC Shop май няма в момента. Ето от eMAG – http://www.emag.bg/zashtitno-folio-samsu...D9VT72BBM/.
Цитирай

Харесал съм си bluetooth слушалки, обаче са версия 4,1. Въпроса ми е съвместими ли са с моя телефон и ще работят ли коректно, при положение, че той е с bluetooth версия 4,2?
Цитирай

(2017-04-27, 02:27:31)dorsy написа:  Харесал съм си bluetooth слушалки, обаче са версия 4,1. Въпроса ми е съвместими ли са с моя телефон и ще работят ли коректно, при положение, че той е с bluetooth версия 4,2?

на 100% да. Ще работи.
Цитирай

Юли поставих със закупуването   Skech Crystal Case + протектор cellular line.
Crystal Case не прилепва абсолютно,и след 2-3 месеца телефона се движеше в кейса нагоре-надолу с около милиметър.
Протекторът cellular line е доста мек,но е може би идеален размер.Покрива целият видим дисплей но не достига до краищата и не се запратя/отлепва от кейса.
След 8 месеца кейса започна да се разпада на двете си съставни части.Смених го със Spigen Liquid Crystal Case.Също нямаше проблем с отлепване на cellular line.Дойде и неговото време за смяна и взех оригиналният протектор на Samsung.Прилепна идеално,но не успях да го центрирам и сега е изместен в едната страна.Поставих кейса на Spigen и от страната която е по близо ръбът,веднага се разлепи протектора.Като компромисен вариат изрязох 1-1.5 от страната която подпрята по цялата дължина и особено двата заоблени края/ъгли.Направих го с мактен нож директно както е залепен протектора върху дисплея.Не знам дали се е надрал дисплеят.Не се вижда. Днес е първи ден така че все още тествам комбинацията. От естетическа гледна точка се вижнат само изрязаните на ръка краища и то само на слънце или добре осветено помещение ако ги търсиш.

ПС Както писаха и клеги по назад в темата,Samsung протектора е от два слоя.Долен по твърд/дебел, и горен по тънък.
ПС2. В кейса Skech Crystal Case в краищата се събираше прах,който наранява ъглите на телефона. Сега ъглите изглеждат все едно телефонът е изтърван многократно върху ситни камъчета. 
ПС3.Като отлепих протектора на cellular line върху дисплея остана мазно лепило.Почисти се с мокра кърпичка.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
След ден ползване няма разлепяне.Протектора на Samsung се доближава на допир до стъкло,докато cellular line се доближава до гума.

SGA2》SGS4》Moto G》SGS4 Mini》SGS7》SGS8》SGS10
Цитирай

Здравейте!
   Някой да е ползвал това > ИЗВИТ СТЪКЛЕН ПРОТЕКТОР ЗА SAMSUNG GALAXY S7 <  да каже отзиви или да препоръча някой стъклен протектор тук в Сф където да могат да ми го поставят.

Samsung Galaxy NOTE  - [Android 7.1.2] NightOwl Beta 6 / Samsung Galaxy S7
Цитирай

[img][Изображение: ltowzdyGve.jpg][/img]Не си взимай от тези безцветните.Изглеждат много неестествено и си личи че има протектор.Аз си взех от подлеза на бул.България и бил.Гоце Делчев.Магазин Мегадивайс.Струва 39лв.На място го поставят.Не си личи че е с протектор защото изглежда по същият начин.С черна рамка.В Технополис има също но е 59лева и не поставят.

iPhone 13pro max,Apple watch ultra 49mm.titan
Цитирай

Временно си купих стъкло което не покрива целия екран защото съм си поръчал това CrashGuard Bumper Case for Galaxy S7  и не знам дали със цяло стъкло няма да го повдигне. Някой ако има наблюдения нека сподели

Samsung Galaxy NOTE  - [Android 7.1.2] NightOwl Beta 6 / Samsung Galaxy S7
Цитирай

Няма да го повдига но и телефона става много груб с него.

iPhone 13pro max,Apple watch ultra 49mm.titan
Цитирай

(2017-05-06, 11:26:27)tishomen написа:  Няма да го повдига но и телефона става много груб с него.

  Мерси, като пристигне ще го тествам и с цял протектор.

  А някой тествал ли е от китайчетата нещо подобно > Car Holder Fast Wireless Car Charger , да сподели мнение
  За това също има доби отзиви само, че не е фаст, но не знам дали въобще ще има голяма разлика > Universal Itian Qi Car Wireless Charger

Samsung Galaxy NOTE  - [Android 7.1.2] NightOwl Beta 6 / Samsung Galaxy S7
Цитирай

Здравейте колеги!И аз си търся кейс и стъклен протектор които да могат да съжителстват!За кейса съм се спрял на URBAN ARMOR GEAR защото на предишният си телефон бях с такъв и бях много доволен защото на няколко пъти ми спасява телефона.За скрийн протектора ми се иска да е от закалено стъкло но да не е цял а изрязан за да може да не се отлепя от кейса!Ето тука на този линк има няколко модела но не мога да ги намеря на нашият пазар.На мен ми допада OtterBox Alpha Glass но ме спира това че не е безцветен и че трябва да чакам месец че и отгоре за да пристигне!! https://www.youtube.com/watch?v=5ZLDEQQWuss&t=4s Може би търся нещо такова но да е от тук! https://www.amazon.com/Protector-Tempere...or+S7+Edge

Motorola Moto G 2014 - KitKat 4.4.4
LG G3 Dual sim 3 GB RAM 32 GB ROM KitKat 4.4.2
LG G4 3 GB RAM 32 GB ROM Android Marshmallow 6.0.1
Samsung Galaxy S7 edge 4 GB RAM 32 GB ROM Android 7.0
Цитирай

Здравейте. Интерисува ме продава ли се и ако да, от къде мога да си закупя прозрачно фолио за гърба на телефона само че да е от същия материал или подобен като този за дисплея не стъкления,а такъв тънък където се самозалепя като фолио. телефона е S 7 EDGE
Цитирай

(2017-05-21, 17:47:37)i770514 написа:  Здравейте. Интерисува ме продава ли се и ако да, от къде мога да си закупя прозрачно фолио за гърба на телефона само че да е от същия материал или подобен като този за дисплея не стъкления,а такъв тънък където се самозалепя като фолио. телефона е S 7 EDGE

http://www.xtremeguard.com/Samsung-Galax...tector.htm

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай

Благодаря за инфото. но няма ли някой български магазин,защото никога не съм купувал от чужди и не знам как става.
Цитирай

От xtremeguard бях поръчал протектори миналата година края на март и 2 месеца по-късно още не бяха дошли, та ми пращаха втори път, и те не дойдоха, после трети и накрая ми върнаха парите по картата. До ден днешен протектори не съм получил никакви.

LG G2 16GB Black -> Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx -> Samsung Galaxy S9+ Midnight Black
Nexus 7 2013 32GB
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)