Оценете темата:
  • 9 гласа - средно 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за Galaxy S7 / S7 Edge

Номад
За съжаление намерих като аксесоар за s7 само с usb type-c, не знам на какво се дължи това.
Явно се опитват да си пробутват стоката.
Цитирай
Аксесоари

Има на HTC с опция за бързо зареждане.

 
Цитирай

Здравейте, препоръчайте ми хубав скрийн протектор за S7 (не едж) аз лично си ползвам обикновен, не знам стъкления по-добър ли е?
Искам или да мога да си го взема на място или онлайн да си го поръчам от България, благодаря!




Цитирай

Ето как облякох моя S7 Edge, който вече не ползвам и е яко надраскан. Малко след дъжд качулка Smile
dbrand concrete се казва Smile
Много добре пасва Smile   
[Изображение: 18841613_m.jpg] [Изображение: 18841614_m.jpg] [Изображение: 18841615_m.jpg] [Изображение: 18841616_m.jpg]

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай

Колеги погледнете на какво попаднах https://topmag.bg/shop/промо/liquid/?utm..._content=m
Какво е вашето мнение?

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2017-10-05, 06:25:11)alexs_ написа:  Колеги погледнете на какво попаднах https://topmag.bg/shop/промо/liquid/?utm..._content=m
Какво е вашето мнение?

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk

Не бих дал и 2 лв. Да разчитам на защита за 13 лв. За телефон от 1000.... Не е моето.
Цитирай

(2017-10-03, 14:25:58)ИванМатин написа:  Ето как облякох моя S7 Edge, който вече не ползвам и е яко надраскан. Малко след дъжд качулка Smile
dbrand concrete се казва Smile
Много добре пасва Smile   
[Изображение: 18841613_m.jpg] [Изображение: 18841614_m.jpg] [Изображение: 18841615_m.jpg] [Изображение: 18841616_m.jpg]
Колега много ми харесват на дбранд скиновете, но ми искат 19 долара за доставка, вие от къде го взехте?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

(2017-08-29, 15:30:32)mario_gangstera написа:  Някакви мнения за Spigen кейсовете?
Коле*ая се между Neo Hybrid и Neo Hybrid Crystal, някой има ли въпросните да каже драскат ли се лесно отзад?
И на майка ми и на бащата купихме 2 спигена различни модели, и двата хибрид, единия кристал, другия черен, топ са, не се драскат, силикона не омеква и не започва да хълтави телефона в кейса, изтървани многократно без драскотина, а говорим за Samsung Galaxy s 6 edge plus... Взимахме ги от дайс, обаче съвета ми е да държите да тествате, защото имаше няколко, които за нищо не ставаха и ги върнахме.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Цитирай

Днес ми пристигнаха сребърните скинове от Китай. Паснаха много добре, скиновете отговарят на оригиналният хромиран сив цвят. Лесно ги поставих и прилепнаха много добре - лепилото е доста здраво. Ще видим колко ще изкарат, но за сега съм впечатлен. Евтини са и са сполучливи (писна ми да слагам протектори и да не могат да залепнат добре по ръбовете). Поръчах ги от Aliexpress, дойдоха след един месец - https://www.aliexpress.com/item/Vrurc-Fo...24122.html  
 
[Изображение: SN852144.jpg]      
[Изображение: SN852146.jpg][Изображение: SN852150.jpg]
Цитирай

(2017-10-03, 14:25:58)ИванМатин написа:  Ето как облякох моя S7 Edge, който вече не ползвам и е яко надраскан. Малко след дъжд качулка Smile
dbrand concrete се казва Smile
Много добре пасва Smile   
[Изображение: 18841613_m.jpg] [Изображение: 18841614_m.jpg] [Изображение: 18841615_m.jpg] [Изображение: 18841616_m.jpg]
Много добре наистина, не разбрах само от къде си го поръчал колега?
Цитирай

Някой може ли да препоръча читав стъклен протектор за екрана на с7.. взех си един който е с 1мм по тесен в ъглите и го махнах сега сложих този който е по целия екран без рамка и тъча не хваща на места ...
Цитирай

Няма достатъчно добър стъклен скрийнпротектор за S7.

Xiaomi 11T (A1)
Цитирай

Колеги, аз да си кажа.. Бях луд на тема протектори, пробвах какво ли не, сигурно 20 разлини фолиа, стъкла, скъпи, евтини.. Даже бях пуснал тема тук да питам хората, които ползват, които не ползват.. и т.н.... Та от 3-4 месеца не ползвам протектор на екрана. И стигнах до извод лично за себе си - аз протектор повече няма да сложа на който и да било телефон, дори и да е такъв, който няма проблем с протекторите, както този.... Първо, че колкото и невероятен и скъп да е един протектор, виждаш истинските качества на екрана си, само като не е покрит с нищо.. А и телефона изглежда най-добре.. Второ - въпреки, че не го пазя кой знае колко, няма нито една драскотина или точица.. Хем два пъти пада по очи единия път в пясъка, един път по едни камъни.. Един път падна между седалката и централната конзола на колата.. И докато го изкарам се допираше по разни железа там на седалката отдолу механизмите.. За мен лично горилата е достатъчна.. Това са мои си наблюдения и изводи, но реших да споделя.
Цитирай

@Sv3TL10 а това видя ли го: http://modatel.eu/index.php/vidove-akses...egory_id=2
Цитирай

Не знам, но аз съм силно скептичен към качествата на този тип протектори.

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай

(2017-10-25, 18:07:27)person написа:  @Sv3TL10 а това видя ли го: http://modatel.eu/index.php/vidove-akses...egory_id=2

Това същото в алито струва 1.7$. Чакам да пристигне и ще го пробвам.
На това нещо идеята му е по скоро да намали отпечатъците върху екрана, не че ще го спаси от падане.

SGS III / SGS IV / SGS VII Edge
Цитирай

(2017-10-25, 18:07:27)person написа:  @Sv3TL10 а това видя ли го: http://modatel.eu/index.php/vidove-akses...egory_id=2

Всъщност, само този тип не съм пробвал Smile   Ако някой е - ще ми е интересно какви са отзивите.
Цитирай

Е според вас, ако някой го пробва какви ще са отзивите, нали не мислите че някой ще млати дисплея с чук, за да провери достоверността на клипчетоSmile а за драскането ще отнеме доста време, или някой ще го драска нарочно?
Цитирай

Всякакви луди има, знае ли човек. Но си прав Smile Аз по-нагоре си написах позицията Smile Вече никакви протектори така или иначе Tongue
Цитирай

Колеги знаете ли как се ползват лепанките които ги има в комплект с протектора? Говоря за силиконов протектор

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
Цитирай

@alexs_ или са тези, които залепяш от горната и от долната страна на протектора преди да го сложиш, така че да стърчат половината на вън, за да можеш да го държиш по-лесно при слагането, или са dust removal - след като почистиш екрана с кърпичка, с тях обираш прашинки,преди да сложиш протектора
Цитирай

(2017-10-27, 09:38:10)Sv3TL10 написа:  @alexs_ или са тези, които залепяш от горната и от долната страна на протектора преди да го сложиш, така че да стърчат половината на вън, за да можеш да го държиш по-лесно при слагането, или са dust removal - след като почистиш екрана с кър*****, с тях обираш прашинки,преди да сложиш протектора
Ясно, благодаря ти

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Обикновено протектор! Пасна идеално по всички краища! Има го в Техномаркет [Изображение: 9feda75a60316fce151ea49901bdf6cd.jpg][Изображение: 37add2b8bcc3c84b88210439332e7e14.jpg]

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
Цитирай

alexs_
да те питам - случайно загледа ли се дали има протектори с цвят по долните и горни рамки с цвета на телефона?
Цитирай

(2017-10-28, 19:39:00)galaxyhopper написа:  alexs_
да те питам - случайно загледа ли се дали има протектори с цвят по долните и горни рамки с цвета на телефона?
Не колега няма

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Препоръчайте безично зарядно за С7.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)