Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Yotaphone - мнения
#1

Имате ли някакви впечатления от Йотафон, по точно моделът C9660
 
Видях, че са го пуснали на промоция, а ми трябва нов смартфон, в най-скоро време,  така че добър избор ли е?
Другият вариант е   UTOK 500QHD, който е по-евтин, но е с по-голям екран (въпреки, че размерът на дисплея не ми е приоритет)
 
А и това са единствените телефони с 13 мегапикселова камера под 300 лв.
Камерата е основният ми приоритет.
Цитирай
Аксесоари
#2

Не мисля че китайски телефон с 13 е същото както един стар флагман с 13. Ти си знаеш, но мисля че няма да си доволен от 13 м на китайчето, което и да е то.
Цитирай
#3

Ако оставим производителя на телефона настрана, разумно ли е Март 2016 година да се купува телефон от края на 2013 с подобни параметри ? Дали има още хляб в него.
Телефон с двуядрен процесор с 1.7 при версия 4.2 има ли бъдеще?
Цитирай
#4

@thewsxwsx123, все пак йотата е от 2014 г. и ако и за него важи официална поддръжка от 24 м., както за всичките телефони, то едва ли има.

 
Цитирай
#5

Е чак Двуядрен... Моя е от 2013 година с 3 гб рам, с 13 камера и фаст и слоу моушън. Сега съм с 6.0.01 къстъм ром... Мерси, не ми трябва китайчето от 2016 година.
Цитирай
#6

Добре. Убедихте ме. А дали с 1.7GHz Qualcomm Snapdragon и 2 гб рам, ще мога да ъпгрейдна до 6.0 ?
Цитирай
#7

thewsxwsx123, за кой телефон става въпрос?

 
Цитирай
#8

За Йотафона.
Единствените ми притеснения са, че е две годишен и че не се намират аксесоари за него, понеже е рядък, а и не знам със сервизите как стои въпросът
Цитирай
#9

thewsxwsx123, вземи си Meizu M2 от TO -  камера e същата, цената с доставката - също. Моделът е от 2015 г. и голям екран - 5.5"

 
Цитирай
#10

Добре, благодаря за съвета.
Бях се ориентирал да е до 250-300 лв, но така като гледам лека полека може да стигна и 400 Smile Smile
Цитирай
#11

Телефонът е в твоя ценови диапазон, но ти решаваш.

 
Цитирай
#12

За 400лв , можеш да разгледаш и Галакси S4 (има си доста аксесоари за него и много качествена камера ) , както и Редми 3 (който е нов модел ) .... Можеш и да разгледаш Letv X600 (уникално красив дизайн + оптична стабилизация на камерата )

П.с. Даже ще ти останат и пари да почерпиш Wink

-Нов Самсунг излиза 360-370лв
-Редми 3 в българия е около 320-340лв (от китай малко по-евтин)
- Letv X600 е около 360-380 тук и малко по-евтино от чужбина Smile
Цитирай
#13

Благодаря за предложенията, но ми се струва някак нелепо да дам повече от 200 лв телефон, който се внася в България от фирма за дистрибуция на килими и легени. Не мисля да опирам до тези китайски изпълнения, но в никакъв случай не казвам, че са лоши. Това което ме отблъсква е гаранцията, много опасения имам относно нея. Края на януари ми се повреди и третият смарфон, като и предните два бяха изпращани до сервиз така, вече имам едно на ум, за гаранцията.
Още от когато излезе Йотата и ме грабна, но все още се чудя дали вече не е старичък като технически спецификации.
Ако не дам 280 за него, ще си взема Allview долу-горе за същите пари.
Знам, че "румънското" изпълнение отново е китайско, но поне проблем с гаранцията при тях няма.
Цитирай
#14

@thewsxwsx123, щом държиш точно на този телефон, взимай втората версия тогава.

 
Цитирай
#15

Ако бях готов да отделя над 1000 лева за телфон, щях, но в случая си търсех нещо до 300.
Цитирай
#16

Има много оферти на тази цена, която като сума в случая не е достатъчна - просто трябва да се направи компромис за някои неща.

 
Цитирай
#17

Абсолютно съм съгласен с теб.
Спирам се на Йотафона. Единственият компромис, който виждам е , че рано или късно така ще стане, че повечето приложения няма да са съвместими с 4.2 и ще ми остане единствено камерата,интернета и телефона Smile
Цитирай
#18

Погледни втората версия в олх, ако не ти е проблем, че е употребяван. Вчера бях мернал една обява, беше около 600лв.
Объркал съм, 800 е.

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай
#19

Да, множко е. За това и се бях спрял на първата версия.
Писах им на Yotafon, отговориха ми, че за първата генерация е наличен андорид 5.0.
Писах и в руски форуми, там пък категорично отричат това.
Гледах и из разни сайтове има качена информация как се руутва и как му се слага 5.0

На кога да вярвам в крайна сметка?
Така и не разбрах може ли да му се сложи 5.0 или не.
Цитирай
#20

Има толкова качествени телефони, ти сега си решил да вземеш този. И викаш, че често ти се случва да са в сервизи. Обаче, ако купуваш все боклуци няма как да не са в сервизи... Помисли си за варианта телефон от Китай. За 300 - 400 може да се намери доста читав телефон. Просто погледни марки като Xiaomi, Meizu, Lenovo, Asus ... В крайна сметка както ти казаха, за 400   лв може да вземеш S4, което си е оферта. Гарантирам ти, че камерата снима супер, а пък останалитв му характеристики са супер. Няма за цел да те критикувам, искам да те накарам да се замислиш и ако след това пак си искаш Yotaphone вземай го...
Цитирай
#21

Харесвам китайските, и бих си взел, но бих искал нещо с гаранция.
иначе изключително ми допадна Xiami Note 2
Цитирай
#22

LG G2 е за 200 лв в олх

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#23

В разработка и се очаква да има вече и Yotaphone 3 : https://www.gizmochina.com/2017/03/04/yo...ufacturer/

 
Цитирай
#24

Моля някой, който има или разбира от Yotaphone 2 да ме намери или да ми пише лс, защото имам проблем с моя Yota и не мога да се справя с него.

 Samsung Galaxy S3 - >  Meizu m2 note Flyme 5 - >  Lenovo P7 - >  LG G2 - >  LG G3 - >  ASUS Phonepad 2 - >  LG G2 ->  YotaPhone 2 - >  Xiaomi  Redmi note 4 - >  Pocophone - >  Redmi k20 pro - >  Mi 10 T Pro - >  Redmi note 11 Pro 5g - >  Redmi Note 12 Pro 4g - >  Iphone 13  ->  Xiaomi 14 Pro 
















Цитирай
#25

До края на 2017 г. YotaPhone 3 ще бъде пуснат в Китай, а след това и на другите пазари. За повече инфо тук

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)