Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Съвет относно Мейзу м2 мини
#1

Здравейте колеги, решил съм да зарадвам, майка ми за рожденния и ден с едно Мейзу м2 мини, спрял съм се на него, защото имам вивакомски Мейзи м1 ноте от юли миналата година и за сега съм много доволен, също така и бюджета ми е около 240лв..Решил съм да го поръчам от алиекспрес ето линка:
 http://www.aliexpress.com/item/Original-...1ec4ff9951
   Но има няколко неща които не са ми ясни и ще се радвам ако знаещите ми помогнат:
1.В самата обява има да се избират 3 спецификации  М575, М578U , M578M - И не знам коя точно отговаря на нашите мрежи 
2.Пише, че има български език, ако някой е поръчвал, може ли да сподели как е самото меню - точно ли е , липсват ли някои неща
3.Относно митниците - ако мине мине, а ако не мине и трябва да се плаща ДДС,  къде ще го платя в пощите ли?И ако се спре на митницата ми е интересно, до митницата, която се  намира най-близко до моя град ли ще дойде или ще в София ще си остане.


Поздрави.
Цитирай
Аксесоари
#2

Здравей,

Аз се интересувам от същите въпроси. Гледам, че в техмарт предлагат версия M578H, което не съвпада с никой от изброените.
Моля ако някой има повече информация да сподели.

Поздрави,
Цитирай
#3

Доколко то знам телефони от Китай не се облагат с мито а само с ДДС и би следвало ако го надушат да ти на числят ДДС в пощенската служба.Аз моите ги поръчах от Алито но с доставка с DHL като се доплаща около 21-26 долара за доставка но е по сигурна и идва бързо за няколко дена.

Huawei p30 pro
Цитирай
#4

(2016-03-20, 22:55:27)apenevm написа:  Здравей,

Аз се интересувам от същите въпроси. Гледам, че в техмарт предлагат версия M578H, което не съвпада с никой от изброените.
Моля ако някой има повече информация да сподели.

Поздрави,

Днес купих въпросния телефон с версия М578H от Техмарт.Тази версия излиза като международна-има бълг.език в езиковото меню,кутията съдържа - кратко и безполезно ръководство на български,адаптер,usb кабел,игла,няма слушалки и протектор.Протектор и гръб поръчах на смешни цени от ибей.
Цитирай
#5

Днес пристигна от ибей гръбчето му.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)