Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

През април Motorola се завръща в България!
#1

Следващият месец със сигурност ще се запомни и от феновете на Motorola, защото смартфоните на компанията, създала първия мобилен телефон, ще се завърнат официално и на българския пазар. Очакваме пълната гама – Moto G, Moto X Play, Moto X Style и дори Moto X Force, който впечатлява със своя нечуплив дисплей, но и цената му ще е подобаваща (над 1200 лв). Това са последните телефони, които ще носят марката на Motorola, тъй като през лятото ще видим първите модели, които ще носят логото Lenovo Moto.
http://www.mobilebulgaria.com/news/37208...Sl9hA.dpuf

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
Аксесоари
#2

Супер, време беше да навлязат всички модели на Моторола у нас. Срамота е, че най-добрият вариант на Moto G3 (с 2GB RAM и 16GB вътрешна памет) така и не се появи досега, а би имал доста голям успех на пазара у нас. Същото важи и за Moto X Force, един от най-добрите телефони във високия клас, най-малкото защото няма постоянно да се тревожиш да не го изпуснеш Wink
Цитирай
#3

Една страхотна новина!Най-накрая..отново в наши води!Нема такива машини!И добре,че Моторола се зае със мобилното подразпределение и на Леново,че малко да ги вкарат в правия път като качество и издръжливост.Ще ги чакаме със нетърпение!

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#4

И ще си имаме сервиз тук, надявам се! Много добра новина.

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#5

Дано и като поддръжка от към софтуер да са добре, че както знаем Леново са супер зле от към софтуерна поддръжка и нямат сполучливи ъпдейти.
Цитирай
#6

(2016-03-12, 09:16:01)ronnie72 написа:  Това са последните телефони, които ще носят марката на Motorola, тъй като през лятото ще видим първите модели, които ще носят логото Lenovo Moto.

Ако освен новото лого, започнат да правят и телефоните като на Леново, това ще бъде тоталния край на Моторола.

Move your mind
Цитирай
#7

Моторола ли купува леново или обратното?
Цитирай
#8

Леново купиха Моторола.
Цитирай
#9

И това е лошото.. Ако беше обратното щеше да е по добре за леново телефоните.
Цитирай
#10

Това не ми звучи много хубаво и мисля повече няма да купя моторола.
Цитирай
#11

Нищо не се знае. Ще видим какво ще стане.

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#12

На мене ми се струва че ще е за добре това съединяване... Поддръжката на леново и моторола ще се съединят и ще работят по усилено , така че можеби ще е за добро ако се съединят, понеже поддръжката на моторола е добре а на леново злеи така ще имат по голям шанс за подобрение на софтуера. В крайна сметка ще видим какво ще стане.
Цитирай
#13

Lenovo нямат добри програмисти. Ползвам други техни устройства, мнооого омазах софтуер. Управлението на ниско ниво е просто кошмарно.
И аз мисля като chaneto80, това ще е последната ми Моторола. Дано да не съм прав

- Добър човек е този, който се отплаща на другия с добро /Платон/
Motorola Milestone, XPERIA Arc S, Samsung GALAXY Ace 3 Duos, Motorola Moto G 2014, Moto G 3rd, XAOMI Redmi Note 4X
Цитирай
#14

Да, дано се появи на пазара G3 с 2 GB RAM. Веднага ще се сдобия.
Иначе Леново май само с добри батерии могат да се похвалят напоследък ми се струва.

Last 2 years:
HTC One S -> HTC Desire 310 -> Sony Xperia E4 -> Motorola G3 -> Xiaomi Redmi 4 -> Huawei P8 lite -> Huawei P10 lite
Цитирай
#15

(2016-03-14, 02:17:07)vassetz написа:  Да, дано се появи на пазара G3 с 2 GB RAM. Веднага ще се сдобия.
Иначе Леново май само с добри батерии могат да се похвалят напоследък ми се струва.

Да, но почти никва файда като имат батерии с по голям капацитет... След като омазват софтуера от там батерията не работи нормално и започва да ти яде батерията доста.
Цитирай
#16

По-скоро телефоните на Леново ще се подобрят.Не Леново работи по Мото телефоните,а Моторола си работи по собствените телефони,а сега вече работи и по телефоните на Леново.Има огромна разлика!От тук нататък лека полека ще се покачва качеството на Леново.Във Леново нямат читави инженери и програмисти,докато в Моторола е точно обратното.Само тва име да му се невиди Lenovo Moto...ето това ми избожда очите като го прочета някъде...

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#17

Аз също четох, че по-скоро Моторола ще работи както по собствените си телефони така и по тези на Леново, а не обратното. Ако действително се получи така, можем да очакваме само добри новини. Телефоните на Леново ще станат по-добри и евентуално също с чист Андроид. Тези на Моторола пък би трябвало да се възползват от допълнителните производствени мощности и дистрибуторската мрежа на Леново и да получат по-добро разпространение, с което можем да се надяваме, че вече няма да липсват ключови модели като Moto G3 с 2GB RAM или Moto X Force, които в момента липсват на много пазари по света (не само у нас).
Цитирай
#18

Точно така,и ако не сте забелязали,новите телефони на Леново са със App Drawer,т.е може да се влиза в меню със икони,а както беше преди със iOS стил,всичко нахвърляно на начални екрани,което мене лично изобщо не ме радва,понеже съм свикнал на чисти Андроид,и колкото и да се опитвам да харесам подобно устройство,не ми се получава.Това е капка в морето,само началото.Мисля,че нещата ще станат по-добри занапреде,и аз лично бих пробвал едно Леново,което е излязло от инженерите на Моторола Smile.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#19

Дано да е така както казвате, че и ние с Леново да видим малко свят както се казва и да можем да използваме телефоните си както трябва и да получаваме редовно ъпдейти.
Цитирай
#20

Супер.нямам търпение да си взема Moto G4 като го пуснат през лятото Big Grin четох че ще има 2 версии-една с 2гб рам и една с 3гб съответно $200 и $230.Надявам се че няма да надуят цените с по сто лева в нашата страна.

Lenovo Z6 Pro LOS18| Xperia XZ1 Compact LOS17| и други..
Цитирай
#21

Аз мисля, че още няма официална информация за хардуера на Г4. Много ме съмнява да има версия с 3 гб рам. По-вероятно е да има само една версия с 2 гб рам.
Цитирай
#22

(2016-03-14, 18:32:08)BlackBone написа:  Аз мисля, че още няма официална информация за хардуера на Г4. Много ме съмнява да има версия с 3 гб рам. По-вероятно е да има само една версия с 2 гб рам.

Защо не?С 2гб рам вече има телефони за по-малко от 250лв.За версията с 3гб четох че ще струва около $230 което е само с 60лв по-скъпо от тази с 2гб.Тук го четох:
https://motog3.com/moto-g4/
цитат:
''According to an anonymous tipster, Motorola is again planning to launch 2 models of Moto G4, one with 3 GB of Ram and second 2 GB of Ram. So that can target both mid and lower end market, And was tested while running Android 6.0 Marshmallow. You can also expect some software updates after that."

Lenovo Z6 Pro LOS18| Xperia XZ1 Compact LOS17| и други..
Цитирай
#23

Мисля, че няма да е с 3гб рам защото вече влиза във високия клас. Иначе не вярвам на такива сайтове. Скоро ще разберем със сигурност.
Цитирай
#24

Слуховете, че се връщат в България са от края на 2015. Явно има нещо вярно, да видим какво ще стане и как ще се предлагат.

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#25

Шефът на Motorola напуска Lenovo след нова серия от структурни промени.
За добро ли, за лошо ли ....
http://www.mobilebulgaria.com/news/37270...ecLTt.dpuf

POCO F5 12/256 GB





Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)