Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

През април Motorola се завръща в България!
#26

Завръщането е факт! Телефоните на Моторола скоро ще са налични във Виваком. Предполагам, че скоро ще се появят и в официалния магазин на Леново за България, както и в много други магазини, а също и при другите мобилни оператори. Време беше Smile
Цитирай
Аксесоари
#27

Колеги какво стана с новото начало? Имали го, нямали го? Никакво инфо не съм докопал в нета.

П.с. Тъкмо пиша тия два реда и колегата ме е изпреварил.

Върл фен на Моторола "МОТО Г" и чистия "Андроид"
Цитирай
#28

Информацияте е потвърдена. Скоро очакваме и други модели на Motorola. Smile
http://www.mobilebulgaria.com/news/37430...0-motorola

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#29

Официалните продажби на Motorola ще започнат с 4 от моделите на притежаваната от Lenovo компания – Moto G, Moto X Style, Moto X Play и Moto X Force. Smile
                             
http://lenovoonline.bg/les/home.nsf/Prod...920037CD8C

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#30

И най тъпото е че, никаква разлика в поддръжката, явно сливането е само едно име, а не както ние очаквахме и разработчиците и т.н.
Цитирай
#31

За каква поддръжка говориш по-точно?Ако става въпрос за ъпдейтите,специално Моторола много държат на тях,дори Мото Е получи 6.0,което е страхотно.Дори и да се сливат 2-те компании,при Моторола поддръжката винаги ще е ниво над тях.Те сами си го казаха дори,че Леново остават във по-ниския клас устройства т.е сещай се,че не може да очакваш чудеса.Не случайно Моторола са вторите Нексуси.Аз например от 17 декември съм със 6.0,като преди Мото Х2 единственото устройство,което получи ъпдейта беше Мото Х Стайл веднага след Нексус.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#32

(2016-04-25, 08:11:22)vesoisthebest написа:  За каква поддръжка говориш по-точно?Ако става въпрос за ъпдейтите,специално Моторола много държат на тях,дори Мото Е получи 6.0,което е страхотно.Дори и да се сливат 2-те компании,при Моторола поддръжката винаги ще е ниво над тях.Те сами си го казаха дори,че Леново остават във по-ниския клас устройства т.е сещай се,че не може да очакваш чудеса.Не случайно Моторола са вторите Нексуси.Аз например от 17 декември съм със 6.0,като преди Мото Х2 единственото устройство,което получи ъпдейта беше Мото Х Стайл веднага след Нексус.

Е да няма спор че моторола са втори след нексус по ъпдейти и че винаги държат на ниво телефоните си с ъпдейти. А и то при тях не е толкова трудно понеже са чист андроид, няма глупави модификации които създават отделни проблеми. Комендитрах, понеже преди време обсъждаха колегите че след като почнат да се сливат Леново с  Моторола и поддръжката от към ъпдейти на Леново щяла да се подобри и т.н, понеже моторола имали по добри поддръжници, но уви явно няма нищо такова, дано това сливане има успех, понеже мисля следващия ми телефон да е или нексус или моторола, но повече клоня към моторола понеже, нексус вървят на по-голяма цена.
Цитирай
#33

Цената зависи и какво устройство си харесал.Например Nexus 5X е достъпен модел.Иначе 6P е скъпичък,да.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#34

Nexus 5X също ми се струва надценен в Европа, само цената му в САЩ е примамлива. В Европа, включително и у нас, Nexus 5X 32GB струва колкото LG G4 например (малко над 600 лв.), което идва малко в повече според мен за това което предлага... Да не говорим, че за 100 лв. по-малко може да се вземе Moto X Play, който също е с чист Андроид, добра камера и има като предимства слот за карта памет, много по-добра батерия и водоустойчивост (макар и не пълна като Moto G, а по-скоро против намокряне). Единствено като производителност малко изостава от Нексуса.

Иначе по темата за завръщането на Моторола, гледам че вече в доста магазини се появяват техни модели, което е хубаво. Все още ги няма всички модели като например Moto G3 16GB и с 2GB RAM, но има всички шансове предстоящото ново поколение телефони на компанията да присъства в пълен състав и у нас Smile
Цитирай
#35

Къде сте тръгнали да гледате Nexus 5X за 600лв.? Хах ..

В OLX се продадоха 3 такива (32GB) за по 450-500лв.

Последно дори писах на един за 5X, 32GB, 440лв. и го купиха ..

Следете в OLX. Има много добри оферти.
Цитирай
#36

OLX - никога!!!
Цитирай
#37

Ха дано да е вярно Smile http://www.androidauthority.com/moto-g-4...fc-691292/
Тъкмо се радвам на G3 но G4 ще кърти мивки и ще яде плочки Smile

Moto G 5.1 # Moto G3 6.0.1 # Lenovo A7600-H 4.4.2
Цитирай
#38

Мда, новият модел определено ще е интересен, особено ако запази атрактивната си цена като предходните Moto G. Big Grin
http://www.mobilebulgaria.com/news/37696...0%B0%D0%B9

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#39

(2016-05-07, 18:10:41)ronnie72 написа:  Мда, новият модел определено ще е интересен, особено ако запази атрактивната си цена като предходните Moto G. Big Grin
http://www.mobilebulgaria.com/news/37696...0%B0%D0%B9

Хммм, заинтересувах се :Big Grin ,не съм хич превърженик на чистия андроид, но май следващия ми телефон ще moto g4 , а наистина ли ще е изглежда така, като на тези снимки, с квадрадия бутон по средата ?

Edit - А ако му направят и един пръстом отпечатък, направо ще е чук, и мисля че ще има доста добра успеваемост с този дизайн и тази слава която имат моторола. Както някой колега във форума беше казал , Motorola е втората компания по най-добри ъпдейти след Nexus.
Цитирай
#40

Този бутон ще е за фингърпринта. Едва ли Мото ще направят нещо с бутон по средата Smile
Малко ми е странно това NFC за какво ще ни е. При положение, че реална употреба почти няма.

Moto G 5.1 # Moto G3 6.0.1 # Lenovo A7600-H 4.4.2
Цитирай
#41

Още малко ново инфо.
http://www.mobilebulgaria.com/news/37706...la-moto-x4

"Семейството" на Моторола става все по-интересно. Smile http://www.mobilebulgaria.com/news/37713...0%B9%D0%BD

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#42

Новите Moto G4 Plus и Moto G4 бяха представени днес.
                   
http://www.mobilebulgaria.com/news/37770...to-g4-plus
                                                                                          
И още един модел от серията - Moto G4 Play с 5" дисплей.
                                    
http://www.motorola.com/us/products/moto-g-family

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#43

Ехе, направо се вклюбих в G4 ... Вече знам че слеващия ми телефон ще е точно този модел, да видим сега на какви цени ще ги пуснат в България.
Цитирай
#44

@Slackwere12, в какво точно се влюби : в 2gb RAM, слабата батерия или големия му екран?

Sent from my MI4W

 
Цитирай
#45

Разочарован съм от новите предложения. Телевизор си имам, не ми трябва такъв и в джоба Smile Тази мания по огромните екрани, не биваше Леново да я пренасят и в Moto G, чиито отличителни черти на които се дължеше и големият му успех досега бяха: изчистен, компактен и на добра цена. А новите Moto G модели не са нито компактни, а имам чувството, че и няма да са на добра цена.

Единственият телефон от представените, който може да претендира за продължител на Moto G серията е Moto G Play, който обаче като му гледам характеристиките изостава от миналогодишния Moto G3 - почти същите характеристики, но без водоустойчивост и с по-малко мегапиксели в камерата, прилича ми по-скоро на наследник на Moto E. Единствените му плюсове са, че има малко по-голяма батерия и че евентуално може да получи повече обновления на Андроид от миналогодишния модел. За да има някакъв успех, трябва да го продават на изключително ниска цена, например около 200-250 лв. за варианта с 2GB RAM и 16GB вътрешна памет.

Жалко, струва ми се, че Леново са на път да убият най-популярната серия на Моторола, тъй като премахнаха точно нещата, които я направиха популярна. От 2 г. ползвам Moto G първо поколение и заради него станах голям фен съм на Моторола (не съм вярвал, че бюджетен телефон може да е толкова стабилен и безпроблемен), но като гледам в каква посока "развиват" моделите ѝ Леново, следващият ми телефон едва ли ще е Мото...
Цитирай
#46

Много грозен отпред със тоя фингърпринт...нямам думи!Разочарован съм от серията Moto G.Почват да стават неща,които не ми харесват изобщо а и не само на мен..Това лого на гърба така и не го направиха фингърпринт ей..къде са го пляснали това отпред под дисплея да мяза на някой малоумен модел Леново.По-добре без фингърпринта ако ще е така т.е чистата версия G4.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#47

Някой знае ли нещо за моторола Дроид Турбо 2. Гледах всички спецификации и са идентични с моторола х форс, имат само един месец разлика друго всичко включително и външния вид е еднакво. Гледах в ибей дроид турбо е доста по евтин, не разбирам защо след като е идендитечен. Дали наистина и дроид турбо е с нечуплив дисплей както форс или не? Има ли някой информация за този телефон, доста ме съблазнява.
Цитирай
#48

@chaneto80, става въпрос за един и същи телефон. В Америка е представен от мобилния оператор Verizon като Droid Turbo 2. На международния пазар е представен като Moto X Force.

 
Цитирай
#49

(2016-05-18, 15:55:11)NoMaD написа:  @chaneto80, става въпрос за един и същи телефон. В  Америка е представен от мобилния оператор Verizon като Droid Turbo 2.  На международния пазар е представен като Moto X Force.

+1  Big Grin

"Има две безкрайни неща - вселената и човешката глупост, като за първота не съм много сигурен..."

Motorola Moto X4 Payton Stock Android - Pie 9
Xiaomi MI 9T Pro MIUI global  Stable 10.3.4
Цитирай
#50

G4 Play е някаква шега...то си е G3 lite с тая 8 мегапикселова камера и тоя снапдрагон 410 :/...
Нормалния G4 ми прилича на X Play но по-евтин(чух че ще е към 350лв),с по-слаба камера и снапдрагон 617 вместо 615.Като за 350лв не е никак зле,но това е цената в Индия,да видим каква ще е тук...
G4 Plus...добре какви са тия 3 версии с 2,3 и 4гб рам;16,32,64гб памет?!Трябваше да направят 1 с 32гб памет и 3гб рам,2гб са малко за плюс а 4гб на тоя чипсет никакъв смисъл няма.Повечето хора си нямат идея за гигабаитите,рама и т.н. а така само още повече затрудняват нещата,дано да не стане като мото г3 миналата година и само версията с малко памет да е налична в повечето държави.А и фингърпринта са го сложили на възможно най-лошото място,поне да бяха добавили и бутони за навигация и мултитаскинг.

Lenovo Z6 Pro LOS18| Xperia XZ1 Compact LOS17| и други..
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)