Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

През април Motorola се завръща в България!
#76

За  Moto Z  ще има модул с втори E-ink дисплей. За повече инфо тук

 
Цитирай
Аксесоари
#77

Новите Motorola Moto Z , Z Play и Z Force са брутални.. Надявам се някой ден да се сдобия с един от трите модела, вашите впечатления какви са. Предполагам че цените в България ще са към 900-1000 лв , във зависимост кой модел ще избереш.
Цитирай
#78

Аз много се заглеждам по Moto Z Play...и още не съм се решил да дам такива пари за среден клас телефон...но много ме влече.Надявам се мааалко да му падне цената до нова година..

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#79

Кога се очаква Мoto Z Play в България?
Цитирай
#80

@totom, ако те интересува MOTOROLA MOTO Z PLAY GRAY, може да провериш тук

 
Цитирай
#81

Има го в Emag.

Galaxy Tab S8+
Цитирай
#82

(2016-10-17, 15:33:41)Steve написа:  Има го в Emag.

А най-добре в официалния магазин на Леново, хем може да се види и да се пипне и цената му е приемлива за стартова.
Цитирай
#83

Вече си имаме в къщи Мото G4. Отдавна бях хвърлил око на марката. Впечатлен съм. Изтормозих го малко и нямам забележки. Според мен, в отношение цена/качество и софтуеър за момента Моторола е далеч пред конкурентните в класа си. Цената на оригиналните части е в пъти по-малка от Самсунг примерно. Имам познат, който до скоро сервизраше официално Самсунг. Личния му телефон е Моторола. Впечатленията ми напълно се препокриха с неговото мнение.

-Z1 Compact 14.4.A.0.108 SE /ROOTED/ deodexed>Xiaomi RN 4X>Xiaomi RN 7_Xiaomi 11 Lite NE 5G
Цитирай
#84

Според мен това важи само за моделите им, преди да бъдат закупени от Леново, след това нещата в този план определено вече не са същите.

 
Цитирай
#85

G4 определено е правен под шапката на Леново, а колегата говори конкретно за него.

Sent from my Moto X Force using Tapatalk

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#86

Moto G4 и G4 Plus  получиха Android 7.0. За повече инфо  тук

 
Цитирай
#87

Това което виждам е добре направен телефон. Андроида е почти Нексус вариант и върви прекрасно. Батерията се представя също много добре. Хлапака праска Майнкрафт и казва, че му върви без забележки. Аз не съм геймър и само питам. Тестовете, ако са ви интересни ще ги направя. Мисля, че модела носи характера на проектантите от Моторола. Е, вижда се тук там логото на Леново, но устройството определено е Моторола. Нека не забравяме какво купуваме , за какви пари( 152 паунда=335лв.)! Жалко е, че тази марка стои по периферията на нашия пазар. Хората не се замислят, робуват сляпо на реклами и дават същите пари за определено тъпи устройства. Все пак имаме този форум, а и вие сте тук. Просто трябва да се научат да питат на правилното място.Поздрави.

-Z1 Compact 14.4.A.0.108 SE /ROOTED/ deodexed>Xiaomi RN 4X>Xiaomi RN 7_Xiaomi 11 Lite NE 5G
Цитирай
#88

Ако кажеш и модела за 152 паунда, цена няма да има.
Моят Moto Z струва 500 паунда.

Galaxy Tab S8+
Цитирай
#89

(2016-10-22, 18:29:57)Steve написа:  Ако кажеш и модела за 152 паунда, цена няма да има.
Моят Moto Z струва 500 паунда.

 MOTOROLA G4, XT 1622

-Z1 Compact 14.4.A.0.108 SE /ROOTED/ deodexed>Xiaomi RN 4X>Xiaomi RN 7_Xiaomi 11 Lite NE 5G
Цитирай
#90

Продажбите на Moto Z и Moto Z Play започват и в България. За повече инфо тук

 
Цитирай
#91

(2016-10-22, 19:14:58)simu написа:   MOTOROLA G4, XT 1622

С две сим карти ли е тази модификация?
Цитирай
#92

(2016-10-25, 21:43:37)droid_sense написа:  С две сим карти ли е тази модификация?

С една симкарта.

-Z1 Compact 14.4.A.0.108 SE /ROOTED/ deodexed>Xiaomi RN 4X>Xiaomi RN 7_Xiaomi 11 Lite NE 5G
Цитирай
#93

(2016-10-22, 18:29:57)Steve написа:   
Моят Moto Z струва 500 паунда.

Извинявай, би ли споделил малко лични впечатления за модела?

Привечер бях в магазина на Леново в Парадайс център.
Moto Z го нямат още наличен и се надяват до края на другата седмица да го имат.
Разцъках надълго и нашироко Moto Z Play и съм приятно изненадан, още повече и модела е с две сим карти (какъвто ми трябва).
По-мощна е батерията на Play от чистия Z, по-добра е камерата (откъм мегапиксели, но това не е най-важното, разбира се) и е 30-ина грама по-тежък от Z.
Z Play е с 3 гиги Рам, а Z е с 4.
Обмислям варианта да махам едната сим карта и затова се чудя между двата модела, поради което те моля за мнение от Z.
Цената също е в полза на Play, защото аз лично не мисля, че който и да е от двата модела може да струва 1300 лева.

От допълнителните панели имат три - камерата, тонколоните и проектора.
За батерия не са чували в магазина, но не изключиха да има и такъв панел.
Цитирай
#94

Телефона е от UK, модела е 1650-03 с една сим карта и слот за MicroSD. В края на септември излезе 499 паунда с Incipio Moto Mod батерия подарък. При средна натовареност ми изкарва около ден и половина с вградената батерия. Допълнителната батерия му придава дебелина и увеличава доста теглото. Ако ще ходя извън София за уикенда, може би бих я ползвал.
Отличен като изработка и функционалност. Чист Android 6.01. Добавен Motorola Moto Display. Единствения недостатък е малко забавяне на някои приложения заради криптирането (не може да се изключи). Процесора работи на 1.86 GHz, за разлика от USA Droid версията, която е на 2.15 GHz.
Търсех да купя Iphone 7 Plus, а се върнах с Moto Z, тогава още я нямаше версията Play.

Galaxy Tab S8+
Цитирай
#95

Благодаря ти сърдечно!
Все повече се навивам да пробвам Z Play, но утре ще го реша.  Smile
Цитирай
#96

Как ще изглежда Moto M Plus :  http://www.techdroider.com/2016/10/moto-...amera.html

 
Цитирай
#97

С новата Z серия Motorola правят крачка напред:
https://youtu.be/Pl2Tr5i41rQ

Цитат:open source hardware... this is what we need in phones Big Grin finally feels like 2016 Big Grin
Цитирай
#98

Motorola Moto M може да бъде представен на 8 ноември : http://www.techdroider.com/2016/10/motor...ber-8.html

 
Цитирай
#99

Motorola Moto Z и Moto Z Force вече получават Android 7.0 Nougat : http://www.phonearena.com/news/Verizon-M...te_id87981

 
Цитирай

Днес Motorola го обявиха официално.

Galaxy Tab S8+
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)