Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Снимка на абонат при обаждане
#1

Направил съм си всеки абонат от контактите ми да е със снимка. Когато ми се обаждат, снимката се показва само на горната част от екрана(заема г/д 1/3 от екрана). По спомен от предишни модели на Samsung, имаше начин по който снимката да е на целият екран.
Някаква идея?

Huawei Mate 10 Pro BLA-L29 -> Huawei P30 Pro VOG-L29
Цитирай
Аксесоари
#2

Май имаше някакви приложения от типа caller hd
Другото което си спомням, беше с флашване на различни РОМ-ове и скриптове и т.н. Smile

Samsung Galaxy Watch 5 Pro 
Samsung Galaxy S22 Ultra  Phantom White
Цитирай
#3

Можеш да пробваш това --- https://play.google.com/store/apps/detai...eapp&hl=en
Също така синхронизира контактите си с фейсбук ако искаш и сменя снимките им автоматично, когато те си сменят профилните.
Цитирай
#4

Аз ползвам Ultimate Call Screen - снимките изпълват изцяло екрана ,има много опции. Много ме кефи !
Цитирай
#5

Безплатната или про версия ползваш?

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай
#6

Моля за предложение на читаво приложение за изкарване на снимката на целия екран при вх и изх обаждане. Имаме такъв голям екран, а оставили снимката в някакво си кръгче.

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай
#7

При входящо обаждане е голяма снимката.

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай
#8

Не е голяма снимката нито при входящо, нито при изходящо обаждане.

На 6. 0 1 беше, на 7.0 го махнаха

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Цитирай
#9

Понякога снимките излизат малки, защото не е изтеглена снимката с висока резолюция. Решението е да се отвори контактът и да се изчакат няколко секунди докато се изтегли по-голямата снимка. Сигурни ли сте, че след като сте ъпгрейднали до 7 просто не се е изтрил кеша на снимките и се налага да направи това, за да започнат да се показват големи снимки?

В момента на 6.0.1 имам някои контакти, на които не се бях обаждал скоро, и като ги отворя, първоначално са с малка снимка долу вляво, а голямата е с ефект blur. След като изчакам няколко секунди, малкото кръгче изчезва и голямата снимка се сменя с изчистена.

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай
#10

При Android 7 са направени и при входящо, и при изходящо да са кръгчета, най-вероятно заради „плаващия“ фон, който мен лично ме кефи.
Цитирай
#11

Положението със снимките наистина е ограничено и ще трябва да се задоволим с "кръгчето". Пробвах и с рефреш на снимката, пробвах и с със снимка с прилично голяма резолюция FHD пак греда - не става.
За сметка на това се е появило нещо друго в дайлъра, което лично мен много ме радва. Появила се е допълнително инфо за контакта която се визуализира при повикване - примерно фирмата  в която работи търсещия и неговата длъжност. За хора които ползват апарата предимно по работа и водят разговори с много хора, това е много полезно.

в момента Samsung Galaxy S22 и Galaxy Tab S6
Цитирай
#12

(2016-03-12, 15:55:50)dfxos написа:  Можеш да пробваш това --- https://play.google.com/store/apps/detai...eapp&hl=en
Също така синхронизира контактите си с фейсбук ако искаш и сменя снимките им автоматично, когато те си сменят профилните.

С това приложение,  единствено се синхронизират снимки между контакти и социални мрежи.
Цитирай
#13

(2017-01-21, 12:04:38)NikitoStefanov написа:  С това приложение,  единствено се синхронизират снимки между контакти и социални мрежи.

Аз също ползвах SyncME до скоро... сега с Нугата няма как да стане...

Samsung Galaxy S7 Edge
Цитирай
#14

Аз го ползвам и с Нугата и нямам проблем

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
Цитирай
#15

За, който има рут заменя SamsungInCallUI.apk в system/priv-app и снимката ще е на цял екран.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#16

(2017-01-21, 22:25:24)vovalinder написа:  Аз го ползвам и с Нугата и нямам проблем

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
Ползваш SyncME с Нугата и снимките ти излизат на цял екран? без руут ?

Samsung Galaxy S7 Edge
Цитирай
#17

Моя грешка не съм разбрал

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
Цитирай
#18

Добре де, не може ли нещо да се направи без руут? Имам още година и половина гаранция и не ми се рискува. Пробвах няколко приложения за фуул скрийн хд, но имат доста досадни бъгове. И тази снимка в кръгче много ме дразни. Все едно лолипоп андроида.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)