Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

От къде ще закупите своя MI5
#26

А вижте сега аз не натрапвам мнението за ТО, че е слаб търговец и т.н. - аз споделих 2 пъти тък май, че имам проблеми в комуникацията си с него - преди да поръчам му писах отговаряше, след като поръчах ми пусна темплейта си за проверката на имена, адреса дали е зоната на DHL и т.н. стандартният, след това като излезе 32 и 64 бял ми писа да ми прати него и да ми върне пари и до там, след което аз си водих монолози като го питах - има ли информация като вътрешен човек, кога ще излезе 128гб, защо на един и същи телефон който му се води на пре-ордър постоянно си играе с цената надолу и то беше стигнало с 30 евро разлика и т.н. и никакви отговори по 5-6-7 дни след което ми писна и си пуснах отказах от поръчката и то точно с тази опция, че е свалил цената и да видиш как ми се вкл. веднага и съмър ду и нз си кой още да ми обясняват, че съжаляват и прочие и ако държа да се откажа от поръчката си да променя причината, че ще ги накажат от али-то ако е с тази и т.н. - отговори имах в рамките на 5-10 мин. в този случай докато го решим отказа....На мен лично ми пишеше когато беше в негов интерес, но не и когато аз имах нужда от информация от него!
Като цяло това ме отказа да си закупя този телефон дори и след 2 месеца....просто аз съм човек който държи много на тия неща и искам където си давам парите да получавам нужните отговори, като не ги получавам просто не е човека за мен с който трябва да правя бизнес....общо взето това е което съм искал да споделя тук, а не да налагам мнение за него и да не купувате - аз съм единичен случай явно Wink)


Huawei Mate 20 Pro
Цитирай
Аксесоари
#27

m0m0 не си прочел внимателно поста ми. Няма да споменавам перипетите си с ТО , не те упреквам.
Цитирай
#28

Всъщност другите двама също са много активни(към русия напр)просто за нас само ТО предлага опция през ЕС
Цитирай
#29

Не знам що се занимавате с TO ми не си поръчате от тук http://www.honorbuy.com/101-xiaomi-mi5 излиза с 18-19$ по-скъпо от TO, но със сигурност няма да има митница. Моят телефон го поръчах от там в петък, и в сряда на другата седмица беше при мен до вратата. Само не знам как при TO доставка с DHL е 26$ а при Honorbuy е 32$

Пфф за 750лв Top Class телефон Big Grin Добре са като цени Smile
Цитирай
#30

NikolaZ, и аз не знам защо се занимаваме с TO. Може би защото поръчката също не минава през митница, ако доставката е с DHL. Ама знам ли...

 
Цитирай
#31

тука съм си записвал цените... добре върви скоро мисля да си взема 64(май най-добре ще ми пасне 128 са ми много)
32 430 440  420 white 400 390 380
64 500 510  510 white 457 430 436
 14.03 18.3  22.3        29.3  1.4  7.4

HTC 10 / iphone 12
Цитирай
#32

Както са я почнали другия месец пари ще дават да си го вземеш.. Wink
Цитирай
#33

Това положение с недостига на продукцията ще се запази поне още 2-3 месеца, ако не и повече.

Sent from my MI 4W

 
Цитирай
#34

(2016-04-11, 20:08:13)NoMaD написа:  Това положение с недостига на продукцията ще се запази поне още 2-3 месеца, ако не и повече.

Sent from my MI 4W

Значи чакаме и купуваме евтино Wink

Prestigio Multiphone 4300 (Black) LG G2 32GB. Xiaomi Mi 4S 
Цитирай
#35

@simo955, да, ако има и чак на....есен.

 
Цитирай
#36

Тия направиха ебаси пирамидата. Милион преордери и продават въздух, ха-ха.. Шегувам се естествено! :-)
Цитирай
#37

Добре че е шегата, да си кажеме истината.


Цитирай
#38

Съгласен съм, но признавам стратегията е като по учебник

Prestigio Multiphone 4300 (Black) LG G2 32GB. Xiaomi Mi 4S 
Цитирай
#39

MI5 може да се поръча и тук.   Но доставките ще започнат чак след....31 май.

 
Цитирай
#40

(2016-04-14, 15:11:42)NoMaD написа:  MI5 може да се поръча и тук.   Но доставките ще започнат чак след....31 май.

Днес гледах че цената която са дали е 499USD за 128gb което ми се вижда доста добре

Prestigio Multiphone 4300 (Black) LG G2 32GB. Xiaomi Mi 4S 
Цитирай
#41

Обърнете внимание, че за да избегнете митница трябва да изберете ES Warehouse (Испания), а там има малко модели и половината не са налични. Останалото е доставка директно от Китай.
Цитирай
#42

@milstan, нещо не я намирам тази опция за ES. Нали за Geekbuying става въпрос?

 
Цитирай
#43

Ето снимка:


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#44

@milstan, да, намерих го и ме прехвърли на страницата на ES Warehouse. Всичко е на preorder, като доставките започват и там след май месец. Странното, че цената и в двата случая е една и съща.

 
Цитирай
#45

Вече е 350$ бял / 370$ черен в topone за 32GB. Според мен ще падне до към 340 $ и ще си стои дълго време така.

HTC 10 / iphone 12
Цитирай
#46

449USD за 64GB Черен Wink

http://www.aliexpress.com/item/Original-...261.7sQkDv

Prestigio Multiphone 4300 (Black) LG G2 32GB. Xiaomi Mi 4S 
Цитирай
#47

@simo955, специално от Dreami не препоръчвам да се пазарува. Много бави поръчките, лоша кореспонденция (не отговаря с дни), няма опция с доставка от EU и т.н.

 
Цитирай
#48

(2016-04-19, 16:58:48)NoMaD написа:  @simo955, специално от Dreami не препоръчвам да се пазарува. Много бави поръчките, лоша кореспонденция (не отговаря с дни), няма опция с доставка от EU и т.н.

Аз честно казано мисля да взема Mi 4S не ми се чака хаха

Prestigio Multiphone 4300 (Black) LG G2 32GB. Xiaomi Mi 4S 
Цитирай
#49

На ibuygou MI5 3/64 черен цвят вече се предлага през EU Direct за скромните....$563.85.

 
Цитирай
#50

Гледам в олх са продават бели 32гб за 720лв и черни 64гб за 820 с 6м гаранция но не знам дали ги има налични.

Sent from my MX5 using Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)