Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

От къде ще закупите своя MI5

В друг форум прочетох, че ТО изобщо няма отваря страницата си и че е приключил. Явно, че остава Голдуей.

@dokobg виж си личните съобщения. Smile

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай
Аксесоари

Здравейте, някой случайно да е мяркал Mi 5 64 GB черен някъде?

Mi5 Prime Black
Цитирай

@IRI, имаш ЛС.

 
Цитирай

Здравейте, мисля да си закупя mi5s, като съм се спрял на версията с 3гб рам и 64ром. Виждам, че я има от алиекспрес и продавача голдуей.
Има различни опции за доставка с дчл или стандартна. който е поръчвал може ли да обясни как се избягват мита и други такси, понеже от ибей съм поръчвал и винаги се е налагало да плащам. може и на лично.
Благодаря.

SGS4
Цитирай

Колега, за ми 5s се обсъжда тук: https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=86636

А за Goldway - Избираш Sellers Shipping method - 24.21$ e доставката и пристига до адреса ти със Speedy
Mитници и ддс-та няма
Цитирай

А как стоят нещата с доставката, митници и тн от Gearbest. Имам 2 опции за изпращане Flat rate (безплатна) Expedited shipping (9-10 долара)

Xiaomi Redmi Note 4

Xiaomi MI 9 SE
Цитирай

Там има европейски склад, всичко друго е с мито. Трябва да отбележиш EU в локалните складове и да има знамето на съюза.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

(2017-03-17, 18:57:38)milstan написа:  Там има европейски склад, всичко друго е с мито. Трябва да отбележиш EU в локалните складове и да има знамето на съюза.

Ако е от Хонг- Конг ?

Xiaomi Redmi Note 4

Xiaomi MI 9 SE
Цитирай

На късмет!
Цитирай

Някой да знае нещо за Goldway. Днес видях, че са махнали опцията за доставка без митница.
Цитирай

Аз пратих запитване на goldway да питам дали премахва изцяло EU express shipping-а, междувременно някой може ли да ми каже от къде мога да поръчам Redmi 4X или някой друг търговец от който да купя без да минава митница?

Xiaomi Mi5 Pro 64GB
Цитирай

Honorbuy, ама доставката е скъпа. Идва за 3 дни от Италия.

Не съм пазарувал оттам и съм малко заблуден...


може би трябва да се види кои продукти са в европейски склад. Примерът е сниман с 4х.
Вариант е да се прати от немския до Германия и да пристигне до тук за 2лв с Габиели


Прикачени файлове
.png shiphonor.PNG Размер: 14.25 KB  Сваляния: 70
.png ship2.PNG Размер: 20.03 KB  Сваляния: 70
Цитирай

@6thSense пиши като ти върнат отговор за да знаем.
Цитирай

Лоши новини,
"HongKong Goldway: Dear friend, EU express just void becuase strike inspect of french custom.
Please choose other delivery . As before we will declare it lower price 20-30 to help avoid tax. but if some times package inspect by custom . It still need to pay tax."
Май ще се набутам да го купя от някой от продавалника, не ми се занимава с митници...
Ако някой се сети за някой друг търговец с EU Express опция моля да сподели.
PS: Намерих телефона, който търся в honorbuy (Странно, че снощи беше само на Pre-order), както препоръча колегата @suffer, за което съм благодарен.

Xiaomi Mi5 Pro 64GB
Цитирай

@6thSense не е добре това са отговорили. Пазарил съм няколко телефона от www.tinydeal.com имал склад в Германия. Идват средно за 7 работни дни с обикновенна поръчка по DHL.
Цитирай

(2017-03-27, 17:52:12)6thSense написа:  Лоши новини,
"HongKong Goldway: Dear friend, EU express just void becuase strike inspect of french custom.
Please choose other delivery . As before we will declare it lower price 20-30 to help avoid tax. but if some times package inspect by custom . It still need to pay tax."
Май ще се набутам да го купя от някой от продавалника, не ми се занимава с митници...
Ако някой се сети за някой друг търговец с EU Express опция моля да сподели.
PS: Намерих телефона, който търся в honorbuy (Странно, че снощи беше само на Pre-order), както препоръча колегата @suffer, за което съм благодарен.

Току-що виждам, че "Seller's Shipping Method" е наличен отново.

XiaoMi MI-8 128 GB | Android Q 10.0 | MIUI Global Stable V12.0.1.0 QEAMIXM
Цитирай

Сигурно е за определени модели, но във ми 5 white 64 го няма като опция през приложението
Цитирай

На някои модели го има наличен, но пише да не се използва, тъй като има стриктни проверки.
Цитирай

@hellkiller, да, не го бях забелязал това:

Notes: EU Express(Seller's shipping method) Now can not cover the Free Duty service Due to strike inspect of custom. 

Do not place order with this shipping method. Thank you

XiaoMi MI-8 128 GB | Android Q 10.0 | MIUI Global Stable V12.0.1.0 QEAMIXM
Цитирай

Гледам Goldway предлага и shipping от Испания, но само за тази страна. Може да се поръча там и с някоя компания да си го докараш до България. MI5 бял 64GB с доставка до BG излиза около 500лв.
Цитирай

По-добре си го викни от Dreamy за 400 и си плати тук ддс, ако те спрат.
Те ще го декларират като нещо по-евтино. Или си го прати от dreamy до англия и оттам до тук с Габиели - 2лв
Цитирай

В Dreami e 250 долара което е около 460 лв. И ДДС и за 100 долара да е обявен пак излиза по-скъпо. А за Англия няма ли пак ДДС там като го прати.  И там кой ще ми го освобождава ако го спрат на митницата им.
Цитирай

Миналата седмица беше 225 или 220 - не помня, но по тогавашния курс излизаше 397лв
А и освен Dreamy има Еternal, fantacy....
Дори голдуей с безплатната доставка до англия (или там за 4$ - вече не съм сигурен какви му бяха условията)
Цитирай

Това е така изпуснах тая промоция. Но пак не ми е ясно за Англия като пристигне там телефонът от Китай не трябва ли да се плаща ддс или мито в англия. И ако трябва как да г о направя като не съм там? За това казвам че опцията с Испания ми се вижда най-сигурна от към митници.
Цитирай

По закон, стоката не трябва да превишава 45$, но са пускали и за по-големи декларирани суми. Не знам как стоят нещата с евентуалното освобождаване от митница и си има риск, но.. иначе трябва да взимаш от тук със още 100лв надценка
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)