Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

От къде ще закупите своя MI5

Аз съм освобождавал. 30лв е за без ДДС. И аз питах за Англия, защото ти ми предлагаш там да дам адрес. Но и там имат митници и незнам как стоят нещата. За тук ми е ясно, а за Англия не ми е.
Цитирай
Аксесоари

Ами обсъждано е.
Риск има, но все пак.. може някой друг да се навие да тества.

Адресът го взимаш от UKTOBG.com (те не поемат отговорност за освобождаване ако пратката отиде на митница)
Но ако всичко мине както трябва - си получаваш телефона за 2лв от англия след няколко дни - има си график с курсовете на страницата им
Цитирай

Съжалявам, че се намесвам в дискусията ви, но според мен е неразумно да се рискува. Ако мине го получаваш за цената, която си платил и 2лв отгоре, НО ако не мине си назад с цената която си платил.
Според мен по добре да се рискува с пратка до тук и ако не мине номера си плащаш ддс, но телефона и в двата случая си е при теб а 99% другия 1% ти връщат парите.
Лошото, че ГолдУей освен, че не праща като преди много си и повярва с цените това след бърз преглед днес, значи остава Тонке поне при него Mi5S беше с 50$ надолу.
Продължаваме да търсим начин, но засега аз поне не намирам нищо сигурно.

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай

И аз съм съгласен с теб. За това на мен най-сигурният начин е с shipping от Испания на Goldway. Така 100% няма да минава митница (защото го ship-ва от Испания за Испания). После си го докарваш за 5лв и си готов. Въпросът е че са малко високи цените сега и плюс това от Испания те карат за някаква застраховка около 10$ отгоре, която не може да откажеш. Но ако пак паднат цените за към 220$ и малко курса намалее си е оферта.
Цитирай

От Испания с какво ще го докараш до тук?

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай

Ми набързо потърсих и намерих тая фирма leron. За 5лв ти е до България.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
Цитирай

Някакво раздвижване покрай китайския пазар с доставка без мито до БГ ? Ако някой има инфо, моля да сподели.
Цитирай

Honorbuy и gizchina доставят от италия, срещу 30-35$ доставка и 2-3 дни придвижване на стоката.
TinyDeal имат склад в Германия.
Цитирай

В началото на месеца колегата поръча mi5 от Goldway. Вчера си дойде в пощата БЕЗ МИТО. Поръча го с Aliexpress Standard Shipping

Iphone 4S > Galaxy S3 > Nexus 4 > LG G2 > Note 4 >  S6 Edge > iPhone 6> S6 Edge Plus > S7 Edge > Xiaomi Mi8 > Huawei Mate 20 Pro > OnePlus 8 Pro -> OnePlus 9 pro
Цитирай

Днес си поръчах 64GB-ов бял от banggood за 234$ ще го очаквам след 3-4 седмици.
Цитирай

Напиши с митницата как е минало. Аз писах на Dreami от Aliexpress дали може да го пише 15$ и че е mp4 player. Но той ми каза, че било незаконно да лъже за вида на стоката. Ще го пишел cellphone за 60-80$, което не ме устройва. 100% ще ме викат на митница така.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
Цитирай

Моя пристигна днес беше писан MP4 плеър за 21$. Направо си го взех от гишето на пощата.
Цитирай

(2017-05-11, 21:41:27)maladen написа:  Моя пристигна днес беше писан MP4 плеър за 21$. Направо си го взех от гишето на пощата.

А ти ли им писа какво да посочат или те по своя инициатива са го направили? С кои пощи го изпратиха?
Питам, защото преди няколко дни си купих от същото място за 194 евро.
Цитирай

Никаква кореспонденция не сме водили. Просто пуснах поръчка. Пристигна с Български Пощи.
Цитирай

(2017-05-12, 06:26:54)maladen написа:  Никаква кореспонденция не сме водили. Просто пуснах поръчка. Пристигна с Български Пощи.

За Български пощи ясно, аз за международния доставчик питах. На мен са го пратили с Swiss Post - Tracking Number: RU***CH.  Бих казал, че твоят прилично бързо е пристигнал, та се надявах, че може да е със същитеSmile
Цитирай

Да и моя беше през Швейцарските и тракинга беше със същия формат.
Цитирай

(2017-05-11, 21:41:27)maladen написа:  Моя пристигна днес беше писан MP4 плеър за 21$. Направо си го взех от гишето на пощата.
От кой продавач е била поръчката?

 
Цитирай

https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1393793
Цитирай

Благодаря за инфото!
В момента излиза €199.91, ако се използва код 5mi564
Цитирай

@bonos, ако не ти се занимава тук с митници, може и от honorbuy с доставка от EU, но ще е малко по-скъпо.

 
Цитирай

Днес и аз си поръчах Mi5 от banggood. С отстъпката, която колегата сподели излезе 198 евро. Ще видим как ще е с доставката.

HTC Sensation -> one of the best EX
LG G2 32 GB -> gone for parts
LG G2 16 GB 
Цитирай

Здравейте,някой да е купувал телефон от xiaomishop.bg,или от друг магазин в Бг?
Засилил съм се към Ми5 ,въпросът е от къде да го закупя.
Цитирай

В banggood е около 200€.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Samsung Galaxy  Note IV
Samsung Galaxy S VI
Цитирай

Моят от banggood пристигна днес и замина за митницата...
Цитирай

40$ ддс + 15.50 за пощите... Под 500лв е ок ако е бял 64
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)