Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

От къде ще закупите своя MI5

(2017-07-02, 09:32:46)SFisher написа:  И аз поръчах от магазина 2 мнения по-горе. Няма ядове, пристигна за 7 дни.

А вярно ли е това което са писали за митницата ? Мина ли през митница телефона ?

Xiaomi Redmi Note 5 | 4/64 | Black | MIUI Global Stable 10.3.1.0 (PEIMIXM)
Lenovo Vibe P1m
Цитирай
Аксесоари

Ако доставката е с DHL не минава митницата и такси няма.

 
Цитирай

Освен когато е директно от китай до тук. Тогава е яко клецането
Цитирай

Някой скоро да е пазарил от Goldway с възстановената им опция с DHL ? Някакви проблеми с митници и кой спедитор доставя в БГ ?

edit: сега се сетих, че бяха seller shipping method и доставяха със Speedy. Сега ще са DHL Smile
Цитирай

Разпитай го все пак, защото не за всеки продукт я пише тази опция
Цитирай

Гледам в голдуей паднала цената на Mi 5C, според вас заслужава ли си, сравнен с Mi ?
Цитирай

Чипсетът Surge 1 е среден клас, не може да се мери по производителност с 820, имаме налице и по-слаба батерия, липса на инфраред и възможен проблем с бг мрежите. Иначе дизайна е як. Проучи добре, гледай ревюта и си прецени на спокойствие
Цитирай

Гледах ревюта харесва ми, добре работи. Не играя игри, чак такава производителност не ми е нужна. С мрежата на Мтел си бачка, камерата ме интересува, дали снима по-добре от Mi 5 . Колебая се между него и Huawei P10 Lite.
Цитирай

Ако все още се колебаеш между двата телефона, просто си го пусни в съответния раздел за това.

 
Цитирай

Съгласен съм с @NoMaD, най-малкото за да не омазваме темата за покупка на Ми 5. Останалите разновидности 5c/5s/5s Plus - в раздел Други модели Xiaomi (на този етап)
Цитирай

Търся мнение бави ли се телефончето или всичко е по график. Поръчах го от aliexpress Global MI Store на първи юли. Шипнали са го на 4 юли. В DHL тракинга ми излиза Shipment information received от 4 юли и до сега нищо повече. Някакви предположения?

Xiaomi Mi 5
Цитирай

@nurv, за втори тракинг номер имаш ли някакво инфо?

 
Цитирай

Не, нищо повече не са пращали.
@milstan При теб как се движат нещата?

Xiaomi Mi 5
Цитирай

Offtopic: Колеги, ако някой има интерес към бял 4/128, много добро състояние, да ми пише на ЛС.
Цитирай

Моят дойде. При отварянето го изтървах и си счупих любимата чаша за чай и го нараних леко. Според мен като чистокръвен китаец усети, че това не е класическа чаша за чай и затова и видя сметката.

Xiaomi Mi 5
Цитирай

Гледам, че Goldway отово ипзращат с DHL. Сигурно ли е, че с тях няма митница и такси ? Кои други продават на добри цени и телефонът няма да минава митница ?

Xiaomi Redmi Note 4

Xiaomi MI 9 SE
Цитирай

http://s.aliexpress.com/aaUZRbQ3
Цитирай

(2017-08-03, 14:05:09)AvEnGeR написа:  Гледам, че Goldway отово ипзращат с DHL. Сигурно ли е, че с тях няма митница и такси ? 

Поръчах вече 2 телефона от него и нямаше митници. Друг е въпроса дали е с най-добри цени.
Цитирай

https://www.aliexpress.com/store/3010045 - този по-ми допада в момента. И май по-бързо идват.
До 10 дни
Цитирай

И от голдуей идват за толкова време 8-9 дни.
Цитирай

там са 9 работни, а на другото бяха 10 календарни. Но може да има значение кога е изпратена пратката
Цитирай

А с какъв ROM го изпращат?Питам не само за Mi5, защото не забелязах да споменава продавача(Ocean)?
Цитирай

С китайски, но пиши на продавача и може да ти флашне официален ром при желание от твоя страна.

 
Цитирай

Моя си го взех от OLX използван 1 месец, супер си е тела

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай

С гаранция ли го предлагат оттам?

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)