Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

От къде ще закупите своя MI5
#76

Е добре има много хора като мене които не обичат калъфки,какъв е смисъла тогава от премиум телефона.купуваш някакъв и го завиваш отвсякъде.иначе има 10 страници как чакали еди си кой цвят с керамика за да го камуфлажират тежко после с калъфки.
Цитирай
Аксесоари
#77

Ако решиш да го продадеш след известно време без следи от употреба трябва да го пазиш
Цитирай
#78

Така е, някои си правят телефоните на баница, а после тук ревът, че са го купили за 1000лв, а никой след това не го иска и за 300лв. да го вземе.

Sent from my MI4W

 
Цитирай
#79

Някой вече купи ли си от Ali-то да каже как стоят нещата Smile.

POCO F3 NIGHT BLACK
Цитирай
#80

@rumo предполагам оттам го беше взел
Taзи седмица TopOne вдигна всичките цени с 5$...
Цитирай
#81

Е пак ли?

Sent from my MI4W

 
Цитирай
#82

Последно най-евтиния ми 5 - бял 3/32 беше 349.99$, сега е 354.99
Същото е с Redmi note 3 pro и Redmi 3
Не съм заглеждал другите
Цитирай
#83

При ТО вече е в наличност керамичната версия, която с доставката излиза към $726.

Sent from my MI4W

 
Цитирай
#84

Що е толкова скъп ? Нали трябваше да е към 600$
Цитирай
#85

Стъкленият вариант излиза към $525.

Sent from my MI4W

 
Цитирай
#86

200 долара за керамичен гръб ??? wtf дали няма да пуснат ЧЕРЕН стъклен про на цената на белия?

HTC 10 / iphone 12
Цитирай
#87

Дано до коледа да му падне цената Smile
Цитирай
#88

Или цената ще падне или просто ще спрат да го предлагат на пазара.

Sent from my MI4W

 
Цитирай
#89

Реших да си взимам Ми5. Но имам въпроси. Ако го поръчам от ТО през безплатния доставчик, а НЕ през DHL, ще ми го задържат ли на митницата или ще има ли други проблеми?
http://www.geekbuying.com/item/Xiaomi-Mi...aomi%20Mi5
На този линк има много версии на телефона- International Edition, ES Stock и ES Stock Official International. Някой знае ли каква е разликата?
Цитирай
#90

@Dimitar666, може да не стигне до митницата, всичко е въпрос на късмет. Но ако се стигне до там, ще трябва да си платиш ДДС + допълнителни митнически сборове + изгубено време, като вариант може да мине получаването и през пощите без митница, но и там ще има такси. Изборът в случая си е лично твой.

 
Цитирай
#91

A през DHL пропускам ли всичко това?
Цитирай
#92

@Dimitar666, ако го поръчаш от ТО с опция DHL ще го получиш в рамките на 8-9 дни, без никакви други такси. Ще пратиш само устройство + $26 за доставката му. От geekbuying.com го предлагат с къстъм ROM, за който няма OTA ъпдейти. Изборът си е лично твой.

Sent from my MI5

 
Цитирай
#93

OTA ъпдейти са ъпдейтите на операционната система, нали? Те са важни следователно къстом ром не е препоръчителен?
Цитирай
#94

@Dimitar666, ако с този ROM устройството работи добре, не държиш на актуализациите на системата и не ти се занимава после с флашване на телефона - не е задължително.

Sent from my MI5

 
Цитирай
#95

Благодаря!
http://www.geekbuying.com/item/Xiaomi-Mi...aomi%20Mi5
Някой пазарувал ли е от този сайт ?
Цитирай
#96

Защо държиш да е точно оттам?

Sent from my MI5

 
Цитирай
#97

Преди няколко дни и аз взех моят Mi5 очарован сън от устройството, но се оказа че е с някакъв fake ром, тоест версия на рома е 7.6.11.0 http://en.miui.com/thread-320172-1-1.html , четох малко в официалният форум и се оказа че не  получава никакви ъпдейти и прочие. Та знаете ли сервиз във Варна които може да ми инсталира оригинален ром, твърде сложно ми се видя.

“Всеки живее в собственият си свят, а не подозира че е част от нещо което даже не може да си представи”
Цитирай
#98

@ valentin1985, няма такива сервизи, където официално може да ти бъде предоставена въпросната услуга.

Sent from my MI5

 
Цитирай
#99

А по не официалния начин няма ли опция

“Всеки живее в собственият си свят, а не подозира че е част от нещо което даже не може да си представи”
Цитирай

Кой е неофициалния начин?
Просто чети или подай заявка за отключване
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)