Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Официално отключване на BOOTLOADER
#26

Свали си го от пост едно. Ако имаш разрешение ще стане направо като се логнеш в програмата
Цитирай
Аксесоари
#27

Това го имам . Защо ми дава , network error , още когато се пробвам да се логна в програмата. Имам известие за отключване.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

(2016-04-16, 17:13:00)spurs666 написа:  Това го имам . Защо ми дава , network error , още когато се пробвам да се логна в програмата. Имам известие за отключване.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
[Изображение: 1eb6bf7a0ccbe4b32402bdffb70177e1.jpg]

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
Цитирай
#28

Някой беше писал че с прокси ставало..
Цитирай
#29

а защо с толкова стара версия на ром-а?
Цитирай
#30

Не мисля че това е проблема.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Просто не дава да се вляза в програмата

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
Цитирай
#31

с коя версия на програмата
Цитирай
#32

1.1.0317.1 е версията мисля че е най—новата

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Здравей те, оправих се с всичко от отключване на BOOTLOADER,Root и TWRP . Моя проблем беше с Mi flash unlock tool . Излизаше ми network error при влизане в програмата. Проблема се оказа от прокси сървъра затова качих на компа Hotspot Shield и чудо влязох за секунда ,а отключването няма и 10 секунди. За следващите неща много ми помогна тази тема :http://en.miui.com/thread-203716-1-1.html . Ако някой има въпроси мога да помагам . Бързо идване на потвърждение за отключване на всички който чакат.
Цитирай
#33

И аз съм горд собственик на Redmi note 3 Pro 3gb/32 gb и имам потвърждение за отключване, но когато се логна в MI Unlock  получавам следното съобщение- Your device is'nt supported by Mi Unlock. Видях, че има доста хора в en.miui  с моя проблем, но решение засега няма. Иначе телефонът е с последния Global Stable 7.3.2.0, пробвах и с още един акаунт и пак ми дава същото съобщение. Някой да има решение на този проблем. Телефонът е закупен от АЕ от търговеца ТО. 
[Изображение: 1111.jpg]

загрузить картинку

Samsung Galaxy S8 Dual Sim Orchid Grey
Цитирай
#34

Опитай това:
http://en.miui.com/thread-280771-1-1.html


И виж за по нова версия на ънлокъра
MiFlashUnlock_1.1.0317.1_en това е последната, която ми дава на мен. Май и ти си със същата
Цитирай
#35

И аз гледах тази тема с временното отключване на БЛ, но исках да изчакам това да стане по официалния ред. Телефонът ми дойде с китайския стейбъл и ми беше голямо приключение докато му кача глобалния стейбъл, но ми на безпроблемно с EDL режима. С това мислех , че проблемите са ми приключили и изпратих заявка за отключване на БЛ и вчера сутринта дойде заветният СМС, но пак ударих на камък. С последната версия на MI Unlock съм. Пробвах и с по-стара версия и с английска и с китайска и все същото съобщение. Пробвах и с втори акаунт-пак така. Засега май ще чакам още по-нова версия. В ен.миуи четох, че доста хора се оплакват от такова съобщение, но засега няма лек, независимо с какъв ром си-China или Global, Stable или Developer.

Samsung Galaxy S8 Dual Sim Orchid Grey
Цитирай
#36

Ако си със стабиле не става , дръпни си деловепер версията от ен.миуи.ком и си я инсталирай през стоковия ъпдейтър и така ще стане. Важно е да четеш и да спазваш процедурите по отключване.
Цитирай
#37

Специално за Redmi note 3 Pro във форума им пише, че става и със Stable, много хора в техния форум се оплакват от същият като моя проблем, които са сменяли всички налични Developer и Stable на китайската и на глобалната версия и получават все същото съобщение от Mi Unlock. Явно ще се чака по-нова версия на Mi Unlock.Виждам в техния форум, че предимно се оплакват притежатели на Редми ноте 3 и на МИ5.

Samsung Galaxy S8 Dual Sim Orchid Grey
Цитирай
#38

Колеги,

Не мога да стигна да получа СМС, за да подам заявка за ънлок, пробвах с два мои номера, греда...

С MI акаунта ми дори за профила искам да си вкарам телефона и нищо не става, SMS за потвърждение не идва. Не получавам sums-и от Xiaomi по никакъв повод, гледам и други колеги страдат от това...

Нищо не се случва. Идеи?
Цитирай
#39

Аз с карта на Мтел също много трудно получавах СМС-и, но с карта на Виваком нямам никакви проблеми. Пробвай с карта на Виваком.

Samsung Galaxy S8 Dual Sim Orchid Grey
Цитирай
#40

(2016-05-22, 19:30:19)ptashkov написа:  Аз с карта на Мтел също много трудно получавах СМС-и, но с карта на Виваком нямам никакви проблеми. Пробвай с карта на Виваком.

Хмф, добра идея, и двата ми телефона са мтелски, сега ще пробвам с глобула на женатаSmile

Жената извади виваком някакъв, стана за секунди -> Submitted. Please wait for the review.

Е, голяма, простотия с тея мтел симове, супер странно, трябва да ги ръчкам в техния форум, може би са филтрирали някои мтел разширения... Sad
Цитирай
#41

На мен нищо не ми иска, просто го отключих за 20 секунди. На теленор съм.


Цитирай
#42

Здравейте, от скоро съм собственик на redmi note 3 pro. При опите ми да отключа бутлоадера всичко мина добре, получих код за секунди , за 5-6 дена смс с потвърждение, като се опитам да го отключа стига до 50% и спира.[IMG][Изображение: 132272e98322e0af07117c4f35576d9e.jpg][Изображение: a8adb4e8104fdbbe2ec642bf5d1b04dc.jpg][/IMG]
Някой да има идея, каде е ключа за бараката?

Enviado desde mi Redmi Note 3 mediante Tapatalk

1+5T (MI3, MI NOTE2)
Цитирай
#43

Като влезеш в: Mi Account>Devices пише ли Activated?
Също така пробвай да активираш Find Device. 
Другият вариант е да иска Developer Rom, но все си мисля, че моят беше с Глобал като го отключих, може и да бъркам мина доста време.
Цитирай
#44

Мисля, ако сложиш девелопер през ъпдейтъра, няма да имаш проблеми. Преди това обаче трябва да си сигурен че си спазил цялата процедура стъпка по стъпка. Чети внимателно, има важни стъпки които ако не си изпълнил , няма да се отключи.
Цитирай
#45

Всичко съм направил както е описано. Даже преди да стартирам отлючването намерих телефона през mi coud за да има прясна информация в системата. Може ли проблема да е от бавен интернет на компютъра.

Enviado desde mi Redmi Note 3 mediante Tapatalk

1+5T (MI3, MI NOTE2)
Цитирай
#46

По принцип може да има проблем с нета, но ако не става със стейбъл ром трябва да сложиш ДЕВ.
Цитирай
#47

Все още немога да отключа бутлоадера. Най вероятно ще трябва да слагам ДЕВ, но имам някой съмнения ,тъи като искам да позвам телефона с глобален стабилен ром.Ако сложа дев ром , отключа бутлоадера и после пак кача стеибъл ,до колкото разбрах телефона пак ще се заключи.На мене ми трябва отключен бутлоадер единствено за да получа рут.

1+5T (MI3, MI NOTE2)
Цитирай
#48

На 50% ли ти спира отключването?
Пробвай според мен временноъо отключване. То е точно ако искаш само root.
Цитирай
#49

На 50% спира. Пробвах го в Испания сега го пробвах и в България, премахнах гугъл акаунта от телефона и нищо. Маи ще опитам с временото отключване, макар че ми се вижда сложно щото съм скаран с англииския. Ако някаде има тема на български, споделете линка,. моля

Enviado desde mi Redmi Note 3 mediante Tapatalk

1+5T (MI3, MI NOTE2)
Цитирай
#50

http://en.miui.com/thread-223061-1-1.html

Същия ли е проблема ? Пробва ли на друг компютър ?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)