Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Официално отключване на BOOTLOADER

Провери, да. Понякога се променя оставащото време.


Цитирай
Аксесоари

може ли линк за бързо сваляне ма miflash_unlock-en-3.5.1108.44.zip понеже официалния спира след 3 часа и край...

If you can't be good - be bad...
Цитирай

Кое точно спира след 3 часа? Това е официалният адрес, от който съм изтеглил Mi Flash unlock. Работи без проблем и след повече от една година:

http://www.miui.com/unlock/index_en.html

Може да се изтегли и оттук: https://c.mi.com/thread-2262302-1-0.html


Цитирай

В опцията за отключване на бутлоудъра на телефоните xiaomi,пише че след
отключване на бутлоудъра не работи опцията намери устройство.
При мен след отключване на бутлоудъра и Рут на xiaomi redmi note5 и mi9 ,
и при двата модела намери устройство работи,така ли е?
Цитирай

Работи си. Xiaomi.eu ром. На стоков също трябва да няма грижи


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Как да си регистриран телефона в ми акаунта за да отключа bootloader,не Получавам смс за верификация.....MI 10

Samsung Galaxy S2--LG G2--LG G3--Huawei P9--Samsung Galaxy S8--Xiaomi Mi 10-13T Pro
Цитирай

(2020-12-26, 22:04:35)viper_dg написа:  Как да си регистриран телефона в ми акаунта за да отключа bootloader,не Получавам смс за верификация.....MI 10
Направи си регистрацията с email ,а после ще си добавиш телефонния номер. Отключването можеш да го направиш и с email. Ето за регистрация https://global.account.xiaomi.com/pass/r...d=passport

Изпратено от Redmi Note 9S

Xiaomi Mi Mix 2s/RN 9s/POCO X6 5G
Цитирай

(2020-12-26, 22:39:22)petar37 написа:  Направи си регистрацията с email ,а после ще си добавиш телефонния номер. Отключването можеш да го направиш и с email. Ето за регистрация https://global.account.xiaomi.com/pass/r...d=passport

Изпратено от Redmi Note 9S

направих си регистрация с имейл,но не ми дава да си добавя телефона,не получавам смс с код за потвърждение на телефона,5 ден вече се опитвам.

Samsung Galaxy S2--LG G2--LG G3--Huawei P9--Samsung Galaxy S8--Xiaomi Mi 10-13T Pro
Цитирай

Има една опция за спам обаждания! Трябва да я изключиш иначе няма да получаваш такива смс-и! При мен имаше същия проблем преди да отключа.
Сега не намирам настройката на .eu, но ако я намеря (ако я има тука) ще сложа и скрийншот.

Изпратено от моят Redmi Note 9S с помощта на Tapatalk

пп
Намерих, но при глобалния ром може да е по-различно като меню и възможности.[Изображение: c2766284eec49cea7e36d4c207764451.jpg][Изображение: 74e6bf3d6abe61ec29e45dc29584663a.jpg]
Цитирай


Намерих в настройките на смс имаше активиран някакъв спам,спрях но пак без резултат...


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung Galaxy S2--LG G2--LG G3--Huawei P9--Samsung Galaxy S8--Xiaomi Mi 10-13T Pro
Цитирай

Ами изчакай някой друг ден и рестартирай телефона след като си спрял настройката. Ще стане! При мен беше същото.

Изпратено от моят Redmi Note 9S с помощта на Tapatalk
Цитирай

Ще изчакам някой ден,пък да видим.Като го рестартирам и това ми излиза ,сигурно причината е същата.


Прикачени файлове Миниатюри
       

Samsung Galaxy S2--LG G2--LG G3--Huawei P9--Samsung Galaxy S8--Xiaomi Mi 10-13T Pro
Цитирай

@viper_dg при мен след рестарт на Poco F2 pro също ми показва, че не ми е потвърден номера на сим картата. Тъй като не можах да потвърдя номера автоматично го въведох в акаунта пред браузъра на компютъра и веднага получих смс с код за потвърждение. След това номера се появи в Настройки/Mi профил/Сигурност на профила. Пробвай да сложиш сим картата на друг телефон може и не xiaomi да провериш дали няма да получиш код. Номера на сим картата не забравяй, че трябва да е +359......... .

Изпратено от моят POCO F2 Pro с помощта на Tapatalk
Цитирай

А пробвал ли си сим картата в другия слот ?

S21 FE
RN5 AI
Цитирай

(2020-12-27, 22:36:28)Emobul написа:  А пробвал ли си сим картата в другия слот ?

Телефона е едносимов,пробвах и през браузъра на Pc,също не получавам код,продължавам с търсенето на проблема и мерси на хората който се отзовават със съвет.

Samsung Galaxy S2--LG G2--LG G3--Huawei P9--Samsung Galaxy S8--Xiaomi Mi 10-13T Pro
Цитирай

При чести опити системата те блокира.. един вид. Затова изчакай няколко дни (да не кажа, че ми се върти седмица, в паметта), спри всякакви антиспам опции и програми. По-късно ще едитна поста като намеря линка в който е обяснено това.

Изпратено от моят Redmi Note 9S с помощта на Tapatalk
Цитирай

преместих сим картата в друг телефон и пак не получи смс,явно трябва да мине седмица

Samsung Galaxy S2--LG G2--LG G3--Huawei P9--Samsung Galaxy S8--Xiaomi Mi 10-13T Pro
Цитирай

Здравейте,

Някой знае ли как стоят нещата при повторно отключване на Bootloader-а?
По същата процедура ли се прави, чака ли се ?
Цитирай

Чака се Процедурата е същата.
Цитирай

Сега трябва да чакам 168 часа или ?[Изображение: b224aeb6656d1bdd48a6627fb7edc581.jpg]

Изпратено от моят Redmi Note 9 Pro с помощта на Tapatalk
Цитирай

Чакаш и проверяваш от време на време. Понякога съкращават времето.
[-] 1 потребител изказва благодарност на redsys за това мнение:
  • BlackBone
Цитирай

Да попитам пуснал съм заявка за отключване на буутлоудъра преди 10тина дни и ми извади, че трябва да изчакам 168 часа. Проблема е, че нямам достъп до компютър и най вероятно ще трябва да почакам още месец. След това като закача телефона към ми ънлок ще се отключи веднага ли или пак трябва да пускам заявка?
Цитирай

Няма да чакаш след изтичането на тези 168 часа, дори да се позабавиш след това .
Цитирай

Здравейте!

Имам на разположение един стар Mi Max, който от доста време не се ползва, та мисля да му флашна някой по-нов ром (LineageOS или Pixel Experience не съм решил още) и да си го ползвам за навигация в колата, за да не си хабя батерията на основният ми телефон.

За целта разбира се ще трябва да му отключа bootloader-a, но точно тук има нещо, което не ми е много ясно как се прави. А именно, след като му сложа сим-картата с номера с който се ползваше и подам молба за отключване на сайта на Шаоми, мога ли да си извадя картата от телефона или ще трябва да стои там докато получа кода за отключване?

Ако може да се прескочи местенето на сим карти от един на друг телефон, ще бъде още по-добре, но май няма такава възможност? Иначе си имам създаден акаунт в техният сайт с емейл и тел. номер и т.н.



Поздрави!

SE Neo V [Rooted] --> SG S4 [LineageOS19 Android 12] --> SG S7 Black Onyx --> Xiaomi Mi11 Lite 5G Mint Green
Цитирай

Можеш да я вадиш. Няма такова нещо като код за отключване.
По-скоро е заявка и за по-стар модел може да се отключи и веднага, без да чакаш една седмица
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • SE Neo V
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)