Оценете темата:
  • 11 гласа - средно 3.45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

★★★ [CF-Auto-Root] Root на S7 G930F / S7 Edge G935F с Один

(2017-08-26, 17:54:31)SmasHinG написа:  Нищо общо по темата. Изобщо не си разбрал за какво говоря. Ресетни си телефона и намери менюта ако мож

Здравейте, щом сте направили Factory Reset сте върнали телефона в режим все едно току що излязъл от завода. Следователно може да си въведете нов Gmail акаунт, но ако сте имали запазена информация в предния, който не е бил ваш, няма как да я възстановите без да знаете паролата.Преди да ресетваш трябва да се излезе от акаунта.
Цитирай
Dice.bg Аксесоари

Здравейте колеги този начин в описанието става ли за андроид 7 за G930F най вече ме интересува заради версията на андроида
Цитирай

Здравейте колеги. Изскачащото съобщение за неупълномощени действия след root на SGS7 Edge го премахнах по описания начин в предходен пост (чрез замразяване с TitaniumBackup на файла SecurityLogAgent )
Но това:
https://imgur.com/a/xhBYv
има ли начин да се премахне, че и то дразни...

Samsung Galaxy S7 edge,
Samsung Galaxy Tab S 10.5 LT, Xiaomi Mi Max 2

Цитирай

Здравейте колеги, може ли някои да даде линк към файловете необходими за рут на нугата с последния ъбдейт от 14 декември 2017г и кратко ръководство поздрави и весели празници.
Цитирай

Здравей те телефона го купих рутнат с андроид 7.0 и без да знам че е рутнат си инсталирах андроид 8.0 с один и сега кнокс а ми е 0×1 моля ви за помощ как да го направя 0×0 инсталирах два официални рома BGL и BTU и нищо пак седи на 0×1 Моля за помощ

Samsung Galaxy Note 8  & Samsung Galaxy S8 Plus & Samsung Galaxy S5
Цитирай

Не можеш. Няма как да се случи. Флашвай си на воля просто.

Sent from my SM-G935F
Цитирай

А как да рутна 8.0

Samsung Galaxy Note 8  & Samsung Galaxy S8 Plus & Samsung Galaxy S5
Цитирай

Да, и мен ме интересува подлежи ли на рут 8.0 ,като нокса не ме вълнува,защото ми изтече гаранцията?

Samsung Galaxy Note III SM-N9005  R✪✪T ADATA 32GB microSD HC UHS-I class 10  Android LP 5.0(QS-N9005-LP-XXUGBPB1)   
Цитирай

Да, без проблем. Метода е абсолютно същия, единствено вместо CF AUTO ROOT смъквате magisk :
https://forum.xda-developers.com/apps/ma...s-t3473445

SG S7 Edge Duos SM-G93FD
SG Note 4 SM-N910F
[-] 1 потребител изказва благодарност на ilisp за това мнение:
  • gibson58
Цитирай

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)