Оценете темата:
  • 11 гласа - средно 3.45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

★★★ [CF-Auto-Root] Root на S7 G930F / S7 Edge G935F с Один
#51

(2017-08-26, 17:54:31)SmasHinG написа:  Нищо общо по темата. Изобщо не си разбрал за какво говоря. Ресетни си телефона и намери менюта ако мож

Здравейте, щом сте направили Factory Reset сте върнали телефона в режим все едно току що излязъл от завода. Следователно може да си въведете нов Gmail акаунт, но ако сте имали запазена информация в предния, който не е бил ваш, няма как да я възстановите без да знаете паролата.Преди да ресетваш трябва да се излезе от акаунта.
Цитирай
Аксесоари
#52

Здравейте колеги този начин в описанието става ли за андроид 7 за G930F най вече ме интересува заради версията на андроида
Цитирай
#53

Здравейте колеги. Изскачащото съобщение за неупълномощени действия след root на SGS7 Edge го премахнах по описания начин в предходен пост (чрез замразяване с TitaniumBackup на файла SecurityLogAgent )
Но това:
https://imgur.com/a/xhBYv
има ли начин да се премахне, че и то дразни...

Samsung Galaxy Note 10+
Samsung Galaxy Tab S 10.5 LTE, Xiaomi Mi Max 2
Цитирай
#54

Здравейте колеги, може ли някои да даде линк към файловете необходими за рут на нугата с последния ъбдейт от 14 декември 2017г и кратко ръководство поздрави и весели празници.
Цитирай
#55

Здравей те телефона го купих рутнат с андроид 7.0 и без да знам че е рутнат си инсталирах андроид 8.0 с один и сега кнокс а ми е 0×1 моля ви за помощ как да го направя 0×0 инсталирах два официални рома BGL и BTU и нищо пак седи на 0×1 Моля за помощ

Samsung Galaxy Note 20 Ultra & Samsung Note  8 & Samsung Galaxy S9
Цитирай
#56

Не можеш. Няма как да се случи. Флашвай си на воля просто.

Sent from my SM-G935F
Цитирай
#57

А как да рутна 8.0

Samsung Galaxy Note 20 Ultra & Samsung Note  8 & Samsung Galaxy S9
Цитирай
#58

Да, и мен ме интересува подлежи ли на рут 8.0 ,като нокса не ме вълнува,защото ми изтече гаранцията?

 Samsung Galaxy Note III SM-N9005  R✪✪T ADATA 32GB microSD HC UHS-I class 10  Android LP 5.0(QS-N9005-LP-XXUGBPB1)   
Цитирай
#59

Да, без проблем. Метода е абсолютно същия, единствено вместо CF AUTO ROOT смъквате magisk :
https://forum.xda-developers.com/apps/ma...s-t3473445

SG S7 Edge Duos SM-G93FD
SG Note 4 SM-N910F
[-] 1 потребител изказва благодарност на ilisp за това мнение:
  • gibson58
Цитирай
#60
Photo 

Здравейте, след едноседмично блъскане, най-накрая успях да руутна SM - g935f. Абсолючно всички възможни грешки за които може да се сетите и дори за някой от тях не беше 'чул' дори и интернет се появиха при мен. Такова главоблъскане беше, че по едно време мислех да го люсна от земята, но ината в мен надделя... Една част от мисията е изпълнена, но последната, която беше и най-важната е че не успях да сменя imei - а на телефона. Моля да ми помогнете, изгледах всички възможни видеа в интернет, решение на проблема не открих. Това е основната грешка, която ми дава. Само да попитам горе в полето IMEI : ПОПЪЛВАМ НОВИЯ С КОЙТО ИСКАМ ДА БЪДА, НАЛИ? 
   
Моля за съдействие Smile

Sony Xperia™S(LT26i) Black(Stock) 4.0.4
Asus Memo Pad 7 HD ME173X pink 4.2.2
Samsung GALAXY S7 Edge SM-G935F
Samsung Galaxy Note 8 64GB N950
Цитирай
#61

Каква му е историята?

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#62

Няма история, ползвала съм го години, сега искам детето да го ползва. Правя си лични тестове по различни теми, които ме вълнуват, в случая се консултирах с майстор, които трърди, че е невъзможно да се смени IMEI-a, така трърдеше и за руута, но след всичките грешки, които ми се проявиха, оборих тезата му и сега се опитвам да докажа, че и това е възможно, но не мога да се преборя все още с 2те грешки, които ме спъват. Трябва ми компетентна помощ от някой, който истински го влече това..

Sony Xperia™S(LT26i) Black(Stock) 4.0.4
Asus Memo Pad 7 HD ME173X pink 4.2.2
Samsung GALAXY S7 Edge SM-G935F
Samsung Galaxy Note 8 64GB N950
Цитирай
#63

Еми тука хората където ги влече с флашове, IMEI останаха малко, основно са в Xiaomi раздела.

Съмнявам се че някой ще може да ти помогне по темата защото телефона вече е стар.

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#64

Ако все пак някой знае и е успял да пребори защитите, нека да ми пише, много време и усилия положиш, осещам, че съм на крачка от успеха, но просто не виждам къде е проблема. Дали ще е редно да пиша по темата в Xiaomi раздела или ще ме нахокат Smile

Sony Xperia™S(LT26i) Black(Stock) 4.0.4
Asus Memo Pad 7 HD ME173X pink 4.2.2
Samsung GALAXY S7 Edge SM-G935F
Samsung Galaxy Note 8 64GB N950
Цитирай
#65

Разгледай тук https://forum.xda-developers.com/xposed/...r-t2847187
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • rucka
Цитирай
#66

Благодаря Smile

П. С : За съжаление не стана и по този начин Sad Явно програмата е премахната от андроид маркета, изтеглих старата версия от линка, но не се получи..

Sony Xperia™S(LT26i) Black(Stock) 4.0.4
Asus Memo Pad 7 HD ME173X pink 4.2.2
Samsung GALAXY S7 Edge SM-G935F
Samsung Galaxy Note 8 64GB N950
Цитирай
#67

И да пишеш, няма да те нахокат ама няма да могат да ти отговорят защото не е Xiaomi Big Grin

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
[-] 1 потребител изказва благодарност на BGDropche за това мнение:
  • rucka
Цитирай
#68

Здравейте,ще ми кажете ли как се преинсталира/флашва Галакси С7 - с единичен Файл или със четири файлов стоков ROM който трябва да направя сам от еднофайловия G935FXXU8ETI2.HOME.tar.md5 например (latest version sammobile.)? Благодаря предварително. Wink  Bu Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)