Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Обмисляте ли смяна и с какво бихте сменили Vibe Z K910
#1

Първо да кажа , че към момента телефона задоволява всички мои нужди , но все пак аз лично след няколко месеца бих се хвърлил на едно Mi 5. Причините са по-добрият хардуер и батерията на Vibe Z, лично при мен никога не ме е впечатлявала като издръжливост независимо от софтуера.

Huawei Mate 10 Pro Titanium grey 
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз също обмислям Mi5, но всички ревюта, които се появиха досега, леко ме отказват... Пък и съм привърженик на чистия Андроид и бързи ъпдейти (няма нито едното при Miui).

По-скоро ще изчакам да видя някой нов Nexus със SD 820.
Цитирай
#3

До колкото виждам за почти всички Xiaomi-та има CyanogenMod, та алтернативи има. Иначе аз също бих изчакал новия нексус.

OnePlus 3T
Цитирай
#4

+1 Аз също съм за Xiaomi mi5 или  Huawei P9 (ще е доста интересен модел)  Stolt

OnePlus 3T A3003  Android 9.  OxygenOS 9.0.5
iGO Primo NextGen 9.18.27.687519
Цитирай
#5

(2016-03-20, 17:26:22)nistel_87 написа:  +1 Аз също съм за Xiaomi mi5 или  Huawei P9 (ще е доста интересен модел)  Stolt

Отдавна съм фен също на Huawei на жената взех един P8 и е много доволна . Дразни ме само , че малко се оливат със цените .
Иначе и аз вече се двоумя за Mi5. Много противоречиви отзиви чета напоследък. Фен съм на чистият андроид имах Google Nexus S, но последните генерации са си цифра. Май ще чакам още няколко месеца.

Huawei Mate 10 Pro Titanium grey 
Цитирай
#6

Аз вече го смених с Huawei P8. А за Huawei P9 прочетох по разни коментари, че батерията му нещо е слабичка.
Избора ми беше единствено и само заради това, че беше с две активни СИМ карти.

За сега съм много доволен.

Huawei Mate 8 NXT-L29
Цитирай
#7

Аз лично не бих нарекъл Huawei P8 ъпгрейд, освен откъм дизайн (или по-скоро изработка и материали). Може би и камера.
Цитирай
#8

Пичове аз съм си поръчал Letv 1 pro . Малко рисковано но СД810, 4 рам и 64 гиги място много ме изкушиха. Ще пиша като го получа. Качеството на изработка също много го хвалят

Sent from my Lenovo K910 using Tapatalk

Huawei Mate 10 Pro Titanium grey 
Цитирай
#9

(2016-03-18, 13:07:43)nikophin написа:  .....Пък и съм привърженик на чистия Андроид и бързи ъпдейти (няма нито едното при Miui).
Значи едно Мото напълно ще отговаря на изискванията ти тогава.

 
Цитирай
#10

Вчера (за съжаление) за първи път телефона ми усети допир със земната повърхност ... само докато видях, че е по екран и ми изтръпна душата ... измъкнах се с една лека драскорина и сгъвка на алуминия ... Докато телефона не ме предаде ... няма и аз ! Smile Уникален !!!

Xiaomi Redmi Note 4X Matte Black 
Цитирай
#11

(2016-05-26, 23:03:41)Sukkyt написа:  ...измъкнах се с една лека драскорина и сгъвка на алуминия ...

Къде видя алуминий  Lol Lol Lol Lol Lol Lol
(само копчетата са метални в този пластмасов телефон)

Моята пластмаса се понадраска вече, въпреки че само с калъфчета съм го носил досега. Също така ми липсват 2 букви от надписа Lenovo отзад - направени са от някакво фолио, което се отлепя след време.

В момента чакам да излезе Oneplus 3, да видя как ще е и може да го сменя. Иначе телефона си работи и може би ще изкарам още малко с него (имам го от 2 години и 2 месеца вече).
Цитирай
#12

Защо винаги съм си мислел, че лайсната е алуминиева Big Grin

Xiaomi Redmi Note 4X Matte Black 
Цитирай
#13

Аз вече имам 2 неуспешни опита да си го 'сменя' - първо пробвах к920 - верно по-добре работи, реално е маалко по-голям, но усещането си е за в пъти по-голям телефон и ми беше супер неудобно да боравя с него. След което си взех Asus zenfone 551 - с 4 гиги рам и якия процесор....да и той работи хубаво, много удобен е, но пак си се върнах на дъртия к910 ... и те така Smile
Май скоро няма да го сменявам.

Motorola Startac → Ericsson t28 → t610 → k750 → Sony Ericsson P1i → iPhone 2G → 3G → 3GS → HTC HD2 → Dell Streak 5 → HTC Flyer → Galaxy Nexus → Galaxy Note → Lenovo s750 → Lenovo s920 → Lenovo K910 vibe Z
Цитирай
#14

(2016-05-28, 07:53:08)nikophin написа:   Също така ми липсват 2 букви от надписа Lenovo отзад - направени са от някакво фолио, което се отлепя след време.
Моят телефон поради същата причина вече е Novo . Телефона ми по цялата сива част отдолу е олющен. Цялата лайсна е като след стъргане с нож. Отделно по целият дисплей още като дойде имаше отпечатъци от пръсти с лепило. Много забележки имам в това отношение.

Huawei Mate 10 Pro Titanium grey 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)