Темата е заключена
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

S7 Edge проблем
#1

Здравейте искам да питам че днес ми се изключи телефона сам докато ми беше в джоба и 10 мин не можах да го включа ,най накрая се ресетна с софт рестат,а доката беше изключен номера ми даваше свободно .На някои случвало ли му се е ? Странното е че точно днес сутринтта реших да си пусна 4G -то  дали може да има нещо общо ? И  другото което забелязах е че от 96 % за 10 мин. беше на  80 %   от които   40%  Android OS.
Аксесоари
#2

Цитат:........от които   40%  Android OS.
Видях,че в XDA имат отворена тема за това,но не се зачетох много.....Явно няма да си единствения с този проблем и по-добре хвърли един поглед там за евентуалните причини и решения.
#3

Четох в  XDA  има един човек които също е писал  че е бил черен екран и нищо не се случвало  ама неговия е root-нат  а моят не е ,също така е писал че има проблем с камерата и като се замисля и при мен се е случвало   пускам камерата натискам да снимам и не прави снимка  и след 2-3 сек  пак като натисна тогава снима ,това мисля че може  и да е от картата памет като е сложено да запазва снимките там и да сработва малко по бавно...

Явно е масово това след като има тема от 2 март http://recomhub.com/blog/how-to-fix-sams...n-problem/
#4

Здравейте,
от вчера имам телефона и имам следният проблем: Задавам заключване с отпечатък, при едно две заключвания е ок и после отключва без да иска нито парола нито отпечатък ( като вляза в настройки си пише че е активирано заключване с отпечатък )
Потърси и в Интернет, но не намерих дали някой има този проблем и как се фиксира

When a man lies, he murders some part of the world
#5

Ми сигурно си добавил, устройства, които ако са в обхват не се заключва... Я блутут, я NFC...
#6

Такива теми няма да бъдат допускани занапред. Едно от правилата на форума:
6. Заглавието на темите, както и самите теми (проблеми) трябва да са ясни и недвусмислени, за да се разбира за какво ще се отнася дискусията. В противен случай темата ще бъде преименувана или изтрита.

Теми с подобни заглавия, ще ги местя в небитието без обяснение!
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)