Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Power saving mode
#1

Аз зебелязах нещо странно: при пуснат power saving mode не получавам съобщения по вайбър, а не виждам от къде може да се промени това??? Ако някой знае нещо по въпроса, моля да помогне!
Цитирай
Аксесоари
#2

До колкото ми е известно и от други марки и модели, при този мод когато известно време не отключваш телефона, той сам си спира интернета или wi-fi-то, от там не получаваш известия докато не отключиш (събудиш) телефона. То това му е смисъла на този мод, за икономия на батерия.

  • Samsung Galaxy S21 Plus SM-G996B  • 
Цитирай
#3

Колега, този мод спира интернета комуникацията на приложенията във ФОНОВ режим, от което ти идва проблема с чатовете...
Цитирай
#4

Ясно, благодаря много за инфото!
Цитирай
#5

Зависи от настройките, още нямам S7, но при S5-цата ми може да си c power saving режима и пак да получаваш съобщения итн. Предполагам и при S7 e така.

[Изображение: 8697561C.png] [Изображение: 8697562i.png]
Цитирай
#6

при с7 няма такава опция, само on и off, не можеш да избираш настройки!
Цитирай
#7

(2016-03-18, 15:35:31)dfxos написа:  Зависи от настройките, още нямам S7, но при S5-цата ми може да си c power saving режима и пак да получаваш съобщения итн. Предполагам и при S7 e така.

Това че при петицата е по един начин, ама въобще не значи че при седмицата (две години) е така.
Цитирай
#8

Ееее супер кофти, жалко че са го премахнали. Тъпотия - може да искам пестене откъм процесор и дисплей, но датата ми да си бачка на заден план.
Цитирай
#9

Нищо не са махали.....Интернета си работи и при двата режима....Разликата е,че при режим Ултра,всичко е черно-бяло и интернета е 3G.
Цитирай
#10

Е явно ще да си някакво изключение...  
[Изображение: 2016-03-19%2016.19.19.png]
Махнали са настройките, които ги има в другите по стари модели СГС и ноут4 напр.
Цитирай
#11

Точно и аз имах това предвид, което не е много удачно поне според мен!
Цитирай
#12

Не съм изкючение, а по-скоро съм се объркал... Нотификациите вероятно са били там преди включването на режима.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)