Темата е заключена
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Разрешен] Активиране и деактивиране на администраторски настройки
#1
Music 

Здравейте. Имам следния проблем с моя телефон (LG Magna) от 2 дни съм забелязал че не мога да си променя типа на отключване на екрана. Като натисна менюто "Изберете заключване на екрана" и ми се появява това което се вижда на снимката. Аз фигурата си я знам и го отключвам но искам да си върна отключване с плъзгане ако някой знае как да се справя с тия администраторски настройки да каже защото няма да помогне само на мен. Благодаря ви предварително. Smile
  
   
Аксесоари
#2

Всъщност това не е проблем, а може да се счита като метод за повишаване на сигурността.
Иначе напоследък е доста коментиран този въпрос сред различни марки устройства, като считам, че ако се използва търсачката на форума, би било възможно и бързото намиране на отговора на въпроса ти, било то и в раздел за друг модел устройство.
И тук ще предложа да опиташ с Настройки / Защита / Изчистване на идентификационни данни.
Settings / Security / Remove All Sertificates.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
#3

Погледни тази тема и по-специално пост 13 https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=80955
Ако обаче не си задал пин като резервен вариант, по-добре недей, прочети темата от начало и пробвай другите предложения.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
#4

(2016-03-17, 23:30:21)Monipeev написа:  Всъщност това не е проблем, а може да се счита като метод за повишаване на сигурността.
Иначе напоследък е доста коментиран този въпрос сред различни марки устройства, като считам, че ако се използва търсачката на форума, би било възможно и бързото намиране на отговора на въпроса ти, било то и в раздел за друг модел устройство.
И тук ще предложа да опиташ с Настройки / Защита / Изчистване на идентификационни данни.
Settings / Security / Remove All Sertificates.

Стана благодаря ви много
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)