Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Карти за отстъпки в телефона - като Billa,SportDepot,Kenvelo и т.н
#26

(2017-02-14, 00:44:28)aurona написа:  Не ти ли върши работа Screen Capture?

Донякъде върши ама друго ще си е ако има да сваляш конкретната снимка/карта както си е.
Цитирай
Аксесоари
#27

И в ИКЕА злобно ми заявиха, че имали забрана да сканират от телефони от една година. Сякаш ще крада, много долно беше, но така или иначе не се получава със скан и до сега където и да съм опитвал датчика не разпознава баркода и въвеждат ръчно числата.

 Samsung Galaxy S3 - >  Meizu m2 note Flyme 5 - >  Lenovo P7 - >  LG G2 - >  LG G3 - >  ASUS Phonepad 2 - >  LG G2 ->  YotaPhone 2 - >  Xiaomi  Redmi note 4 - >  Pocophone - >  Redmi k20 pro - >  Mi 10 T Pro - >  Redmi note 11 Pro 5g - >  Redmi Note 12 Pro 4g - >  Iphone 13  ->  Xiaomi 14 Pro 
















Цитирай
#28

Сканирането от телефон работи перфектно на Samsung устройства. Минават в режим "beam" и се получава; сканирали са ми на много места и работи, лошото е, че сега съм с Huawei и не знам как да го накарам да работи. За повече информация http://www.mobeam.com/.
Цитирай
#29

Как става въвеждането на безконтактни карти за разплащане
Цитирай
#30

Още не е достъпно в България напълно. Доколкото знам само няколко банки го предлагат, но със собствени приложения.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)