Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Батерията не се разпознава правилно от телефона
#1

Здравейте
През 2014г. Август месец си взех нов телефон - Samsung Galaxy S3 Neo и батерия към него - Anker 7200mAh. До няколко седмици нямах никакви проблеми с батерията. Издържаше по 10-12дни в зимните студове, но това вече се промени, започна да издържа значително по малко.

Употреба на телефон: Основно разговори, wi-fi 2 часа седмично, снимки с камерата и фенерче
Помислих си че нещо се е натикало вътре и преди няколко дни го преинсталирах. Инсталирал съм няколко приложения (под 10) които съм ползвал винаги.

Интересното е че телефона разпознава батерията (чрез външна програма) че е 2,100мА. Когато я купувах я показваше правилно 7,200mAh.

В момента е на 58% а е, откачих я от зарядното преди 20ч. Телефона постоянно е със спряно Wi-Fi, GPS, Мобилни данни от оператор нямам по договор.

Малко снимки https://drive.google.com/folderview?id=0Bw377HdcT7s0N2ZfZUx4VjREcW8&usp=sharing

Към модераторите: Ако считате че темата трябва да се премести в раздела за S3Neo, нямам против, въпреки че ако я има и на двете места ще имам възможност повече хора да прочетат за проблема, а от там по голям шанс за решение
Цитирай
Аксесоари




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)