Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Телефона много ЗАГРЯВА
#1

Привет на всички от 1г. ползвам телефона (К920) никога не е правил проблеми но от два дни проблем.
Проблема е че когато ползвам фейсбука или хрома телефона загрява адски много направо не се държи в ръце наистина доста това го забелязах от около 2-3 дена не е имало до сега проблеми нищо не съм му качвал откакто съм го забелязъл. Прави ми впечатление че в   менаджера за енергия просесора винаги е между 55 и 60% за консумация на батерията. А и когато почне да грее батерията пада за минути например от 80 на 40%. Някъкви идеи от какво може да е това копуван е от технополис не е рутван и такива неща всичко си е оргинално.

Xiaomi Mi 8
Цитирай
Аксесоари
#2

Свали си Metal pro и изтрий смотания фейсбук, напълно го замества!

                               Lenovo Vibe Z2 PRO
                                                                   


                                                                                             
Цитирай
#3

Да си ъпдейтвал софтуера тези дни , при моя А6000 при последната версия на Lolipopa телефона ми загрява.
Цитирай
#4

Не нищо не съм правил само актуализации от Гугъл плея.

Xiaomi Mi 8
Цитирай
#5

(2016-03-21, 16:40:05)avirex написа:  Свали си Metal pro и изтрий смотания фейсбук, напълно го замества!

Каква е разликата с безплатната версия, про има ли нещо повече освен метал темата, която е налична в платената версия? И при мен телефонът загрява, възможно е да е от фейса. Минавам 40 градуса и се покачва до 45 ако разглеждам ФБ... Не се случва често, след рестарт телефона се оправя, но... Сега ще пробвам с Метал как е.
Цитирай
#6

(2016-03-22, 00:42:34)eksoldier написа:  Каква е разликата с безплатната версия, про има ли нещо повече освен метал темата, която е налична в платената версия? И при мен телефонът загрява, възможно е да е от фейса. Минавам 40 градуса и се покачва до 45 ако разглеждам ФБ... Не се случва често, след рестарт телефона се оправя, но... Сега ще пробвам с Метал как е.

при мене се случи уникално греене първия път телефона направо не се държеше в ръцете не ми се иска но май ще дам един хард ресет

Xiaomi Mi 8
Цитирай
#7

40 градуса не е много, 67 е ...

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#8

(2016-03-22, 00:42:34)eksoldier написа:  Каква е разликата с безплатната версия, про има ли нещо повече освен метал темата, която е налична в платената версия? И при мен телефонът загрява, възможно е да е от фейса. Минавам 40 градуса и се покачва до 45 ако разглеждам ФБ... Не се случва често, след рестарт телефона се оправя, но... Сега ще пробвам с Метал как е.
Не знам каква е, аз директно минах на про, в смисъл не съм пробвал преди това безплатната . За сега съм много доволен.

                               Lenovo Vibe Z2 PRO
                                                                   


                                                                                             
Цитирай
#9

67 градуса са много. Спомням си преди месец като мина 52 градуса телефона ми изписа, че е с опасно високи градуси и предстои рестарт. Не изчаках сам да се рестартира и аз го направих. Тогава аз си бях виновен защо пуснах един сайт за поправка на заспали пиксели и го включих в зарядното и така час и нещо... Big Grin От тогава не съм минавал 45 градуса. 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)