Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Asus Zenfone Max, мнения и коментари.
#1

Здравейте,насочил съм се към този телефон.моля ако някой има впечатления да ги сподели.Главно ме грабна батерията, здравото стъкло и OTG поддръжката,но се интересувам как се справя в реални условия-дисплей,батерия и дали няма да се разпадне в джоба ми.Гледах и Redmi3,но този май по ми допада.Поздрави

BLACKVIEW Bv8000pro
Цитирай
Аксесоари
#2

Няма да се разпадне, определено. Струва си всичките четиристотин и няколко лева до последната стотинка. А доколкото четох из форума, Redmi 3 не го хвалят и не го препоръчват много-много...
Приятеля на дъщеря ми е с Max, казва че му кара по три дена с едно зареждане при включен постоянно интернет, много често и блутут хендсфри...с две думи - ползва се телефона активно.

Huawei U8150 Ideos>>HTC Evo 3D>>ZTE Blade Q>>Samsung Galaxy S3 Neo>>Asus Zenfone 5>>Asus Zenfone 2 Laser>>Asus Zenfone 4 ZE554KL
Цитирай
#3

Karloson, ще го питаш ли как се държи 3Г мрежата, има ли загуби спрямо другите му телефони? За сега съм се спрял на zenfone 2, но днес разбрах, че max има 3г поддръжка и на двете сим карти, а това е важно за човека който ще го ползва. Батерията също е голям плюс при положения, че ще се ползва за разговори и браузване предимно.
Цитирай
#4

И аз изпитвам любопитство към този модел! Единствено ме притеснява размера! Голям зор ще е докато се свикне! Big Grin

Samsung Galaxy   A54 5G
Цитирай
#5

С хубавото се свиква бързо. Моя човек сега е с htc 816, размерите са идентични. Аз преди не смятах, че ще ползвам телефон по-голям от 4 инча, а след време минах директно на 5.5. Сега едва ли ще ползвам по малък...
Този Асус е чудесен за парите си. Предпочитам пред Р1 на Леново заради поддръжка на 3/4Г и в двата слота сим. С по-ниската резолюция батерията ще издържа повече от леновото и ревютата в тубата показват, че не грее изобщо. 38 градуса при игра, моя Г4 при игра минава 40 градуса на батерията...
Цитирай
#6

Не ме притеснява боравенето с голям екран, колкото къде да го нося!
Но като цяло, ако наистина си заслужава телефончето, бих го взел! Цената е трепач! Wink

Samsung Galaxy   A54 5G
Цитирай
#7

Поддържа 3G/4G и на двете сим карти. Разбира се - не едновременно. 
Някъде гледах скрийншот - 16 часа екран и оставащи 14% заряд...

SIM1 Support2G/3G/4G
SIM2 Support2G/3G/4G /

Huawei U8150 Ideos>>HTC Evo 3D>>ZTE Blade Q>>Samsung Galaxy S3 Neo>>Asus Zenfone 5>>Asus Zenfone 2 Laser>>Asus Zenfone 4 ZE554KL
Цитирай
#8

Здравейте отново! Сега гледам, че с покупка от Aliexpress телефона ми идва за 230 лв. Въпросът е, че дават китайската версия само с 2 честоти за 3Г мрежата - WCDMA: 2100MHz (1)/900MHz (8). По принцип в България това ползват Виваком, а и останалите два оператора. Някой купувал ли е от Китай модела. Иначе версията на софтуера е международната WW. Да рискувам ли с телефон без гаранция и да спестя едни 200 лв. Как мислите?
[Изображение: HTB1cKfxLpXXXXXiXVXXq6xXFXXXX.jpg]
Цитирай
#9

Ами, да! Според мен си заслужава!
Гаранцията може и да не се наложи да я ползваш! Big Grin

Samsung Galaxy   A54 5G
Цитирай
#10

Стига да е наистина с този софтуер и тези честоти, а не някоя китайска версия с натъкмен софтуер - бива...

Huawei U8150 Ideos>>HTC Evo 3D>>ZTE Blade Q>>Samsung Galaxy S3 Neo>>Asus Zenfone 5>>Asus Zenfone 2 Laser>>Asus Zenfone 4 ZE554KL
Цитирай
#11

Поръчах го, дано няма проблеми.
Цитирай
#12

Дано! И да изкажеш впечатления! Big Grin

Samsung Galaxy   A54 5G
Цитирай
#13

Задължително. Сега има някакво намаление в али и може малко по-бавно да дойде, заради многото поръчки... Търговецът каза, че ще сложи WW версия на софтуера.
Цитирай
#14

Стига да не се ползва навън, не е лошо телефончето https://www.youtube.com/watch?v=oip1HN9faXc

ZTE Nubia Z7 Max
Цитирай
#15

Дано и хардуера да става действително за нашите честоти! Успех!

Huawei U8150 Ideos>>HTC Evo 3D>>ZTE Blade Q>>Samsung Galaxy S3 Neo>>Asus Zenfone 5>>Asus Zenfone 2 Laser>>Asus Zenfone 4 ZE554KL
Цитирай
#16

Ами честотите за 3Г са като за български мрежи.
Цитирай
#17

Днес телефонът дойде. Работи всичко! За 225 лв. с подарък силиконов кейс и протектор за дисплея. Няколко дена ще е в мен, след това отива в човека за който е купен. Ако има въпроси питайте. Smile Първи впечатления - за тези пари отличен!!!

Така, батерията е много яка, но минус е, че се поддържа макс 1A входящ ток. Пробвах с моето зарядно на Г4, но в телефона влиза 1100 mAh. Това води до около 5 часа зареждане. Купих кожения флип калъф на Нилкин http://m.aliexpress.com/item/32628958683.html, но не се активира менюто в кръга. Изобщо няма никаква индикация при отваряне и затваряне на капака. От приложенията ми показва, че има актуализация за програмата, но ми дава грешка. Свалих приложението и пробвах да го инсталирам, но пак ударих на камък... Ако има идеи за проблема споделете.
[Изображение: 2b8e291ab43f6bbd4717b8fbf3836dd7.jpg][Изображение: 010455ba222f421be317dffacf97d43e.jpg]
Цитирай
#18

Някъде по менюто на Лазера имаше отметка дали ще се ползва с оригинален калъф или ментак.Предполагам и при макс е така не помня къде беше отметката.
Цитирай
#19

Ако някой се сети къде е точно настройката да сподели, защото телефонът вече не е в мен и не мога да се ровя. Пуснах калъфа за продажба, помислих, че проблемът е в сменеия ром, с който не иска да се ъпдейтне Asus Cover...

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Цитирай
#20

   
   
   
Това е при Laser.

Huawei U8150 Ideos>>HTC Evo 3D>>ZTE Blade Q>>Samsung Galaxy S3 Neo>>Asus Zenfone 5>>Asus Zenfone 2 Laser>>Asus Zenfone 4 ZE554KL
Цитирай
#21

Да, това и на мен го показа. Въпросът е, че не някои, а всички функции не работят... Изобщо не реагира като затворя капака. А някаква идея защо не мога да актуализирам Асус обложка? По принцип в Google Play си показва, че има актуализация, но както казах по-горе ми дава грешка... За други програми пък на Асус налични в магазина ми казва, че не са достъпни за моята държава. Възможно ли е проблемът да е в това, че е за китайския пазар по принцип, а е със сменен ром?

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Цитирай
#22

На Zenfone 5 имах такава грешка при ъпдейт на фейсбук. През wifi даваше грешка, а през мобилната мрежа се обновяваше. В един форум коментираха, че проблема е в Google Play.  Иначе и при мен има ъпдейти, които ги показва като несъвместими - това е защото за различните райони излизат по различно време. Недомислица от Асус.  Пробвай през юобилната мрежа или през друга wifi мрежа.

А за калъфа - може да не работи, защото не е оригинален. Доколкото знам има магнит в капака, който активира функциите, но не съм ползвал никога и не съм компетентен.

Huawei U8150 Ideos>>HTC Evo 3D>>ZTE Blade Q>>Samsung Galaxy S3 Neo>>Asus Zenfone 5>>Asus Zenfone 2 Laser>>Asus Zenfone 4 ZE554KL
Цитирай
#23

Да, това с мобилната мрежа го знам. Случваше се и със стария ми Z2 Pro и се оправяше ъпдейта. Не помогна с Асуса обаче.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Цитирай
#24

Google Play Store Error Code 504
Problem

App could not be downloaded due to an error.

First solution

The usual, please: go to Settings > Apps > All > Google Play Store and Clear cache and Clear data. Also Clear cache and Clear data for Google Services Framework.

Second solution

Try removing your GMail account

Huawei U8150 Ideos>>HTC Evo 3D>>ZTE Blade Q>>Samsung Galaxy S3 Neo>>Asus Zenfone 5>>Asus Zenfone 2 Laser>>Asus Zenfone 4 ZE554KL
Цитирай
#25

Да, да, правих го... Благодаря все пак!

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Всъщност сега го гледам пак и менюто което предупреждава за не оригинални кейсове не ми излиза вече. Много ми е странно. Ти с коя версия си на приложението? При нас е от септември 2015 версия. Свалих apk на последната и както показах просто отказва да се инсталира...

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)