Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Asus Zenfone Max, мнения и коментари.
#26

От руския форум 4pda за калъф Nilkin:

очевидно у китайского нилкина слабый и легкий магнит. с целью удешевления
другие пользователи нилкина для асус подтверждают плохую фиксацию крышки, и как следствие, постоянные вкл/выкл
так что стоит добавить в шапку, что подделка от нилкин для асус500/550 - дерьмо

(явно в китайския Нилкин магнитът е слаб и лек с цел да е по-евтин
други ползвали Нилкин за Асус споменават за лоша фиксация на капака, в следствие на което се получава постоянно включване/изключване на екрана
така че си струва да добавим в шапката (на темата във форума), че ментето от Нилкин за Асус (ZE500/550KL) e го*но)

Huawei U8150 Ideos>>HTC Evo 3D>>ZTE Blade Q>>Samsung Galaxy S3 Neo>>Asus Zenfone 5>>Asus Zenfone 2 Laser>>Asus Zenfone 4 ZE554KL
Цитирай
Аксесоари
#27

Имам същия калъф и са моя Г4, но няма проблем с магнита... Като цяло всички продукти които имам на фирмата са без проблем. Явно има дефектни бройки. Благодаря все пак!
Не мога да намеря стилен калъф като този на Нилкин. Ако някой е попадал на нещо красиво да сподели, може да не е с кръг отпред, даже моя приятел предпочита да няма тази опция...

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Цитирай
#28

Здравейте,

От около 10 дни и аз съм собственик на такова телефонче. Закупих го от същият продавач, който е посочил колегата по-напред в темата. При мен батерията издържа около 3 дни, а аз доста активно го ползвам. Може би очаквах повече, тъй като предният ми телефон Lenovo P780 беше на 2 години с 4000 mAh батерия и си държеше 2 дни. Първият ден не можех да си сложа снимка на контактите понеже приложението галерия забиваше, когато пробвах, след това се появи съобщение, че има актуализация и като я инсталирах се оправи. Засега моите оплаквания са, че на известен период от време трябва да рестартирам телефона, тъй като спират да работят приложения - фенерчето не свети, а уж е пуснато, стартирам камерата и дава черен екран, свети ми че имам известие или съобщение във Фейсбук или във Вайбър, а аз вече съм ги прочел. След рестарт всичко работи, малко е дразнещо, някой има ли идея как може да се оправи?
Може би малко подраних с покупката, сега гледам този месец Асус пускат подобрен модел с 32 гб вградена памет, 3 гб рам и 8 ядрен Снапдрагон 615 и Андроид 6.0.1

Huawei P9 Eva L09
Huawei Mate 20 HMA-L29
Цитирай
#29

Съшия търговец е пуснал версия с 32ГБ за 150 долара. Каза ми, че само паметта е повече, иначе си е като стария. Не знам каква версия е това. В понеделник ще поръчам още един, но с 32ГБ ром. Моя приятел няма оплаквания от телефона.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Цитирай
#30

И аз видях тези така наречени Pro версии, които се предлагат с 32 GB ROM обаче другите неща на подобреният модел ги няма, което ме кара да гледам малко скептично на автентичността на модела. Ето линк към този модел, за който говоря аз и мисля, че още го няма пуснат в алиекспрес, може би е добре да изчакаш няколко седмици, докато се появи Smile
Иначе и аз имам познат, който има 2 бройки купени за него и за жена му и няма моите проблеми, явно аз съм карък с бройката, която ми се е паднала Smile

Huawei P9 Eva L09
Huawei Mate 20 HMA-L29
Цитирай
#31

Не знам каква е тази модификация. По принцип за индийския пазар има 16ГБ с 2 рам SD615 и 32ГБ с 3 рам и SD615.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Цитирай
#32

Здравейте.Доста се чудих за този модел телефон и накрая се реших да си го взема.Доволна съм-батерията ми държи почти 3 дни при почти постоянно "ръчкане" имайки впредвид,че съм в район който няма много добър обхват.За размера не е чак толкова голям,бързо се свиква,дизайна е добър,работи бързо не ми забива.Имам само един проблем-изобщо не съм доволна от камерата.Очаквах доста по добри резултати-може би аз да не мога да се справя с нея Wink Smile.На тъмно прави ужасни снимки.Ако някой знае някоя програмка за инсталиране на камерата- нека сподели,ще съм ви много благодарна.Иначе като цяло телефончето е доста добро.Wink Wink
Цитирай
#33

Че то на тъмно аз не съм виждал телефон да прави прилични снимки. Просто докато не измислят светкавица с еквивалента при сапунерките, ще е така. А програмки за снимане няма да помогнат, просто толкова си може камерата.

Ericsson T10 -> Siemens M55 -> Sony Ericsson K510 -> Nokia 5800 -> Google Nexus S -> Samsung Galaxy 3 mini -> Asus Zenfone 2 ZE551ML 2GB\16GB -> Xiaomi Mi Note 3 -> Poco X3 NFC
Цитирай
#34

На тъмно добри снимки прави ЛГ Г4, който е с f1.8 и има 30 секунди затвор. Самсунг С7 също се справя много добре. От този няма как да се очакват чудеса в тъмното. Smile
Днес дойде 32ГБ версия от Китай. Доставка точно 10 дена за цена 250 лв. Отличен избор, ще взема и за мен да поръчам да имам един стабилен телефон за резерва.
[Изображение: 20160608_094132.jpg]
147
Цитирай
#35

Пиши преди да поръчаш да направим нещо заедно.Как седи въпроса с гаранциите от въпросния сайт и продавач?.Колега го притежава и е много доволен.
Честит ви нов андроид от днес.
Цитирай
#36

И Laser-a има 32 сек. затвор в ръчен режим.

Huawei U8150 Ideos>>HTC Evo 3D>>ZTE Blade Q>>Samsung Galaxy S3 Neo>>Asus Zenfone 5>>Asus Zenfone 2 Laser>>Asus Zenfone 4 ZE554KL
Цитирай
#37

@eksoldier мина ли през митница или се отърва?

Ericsson T10 -> Siemens M55 -> Sony Ericsson K510 -> Nokia 5800 -> Google Nexus S -> Samsung Galaxy 3 mini -> Asus Zenfone 2 ZE551ML 2GB\16GB -> Xiaomi Mi Note 3 -> Poco X3 NFC
Цитирай
#38

И двата пъти дойдоха директно на адрес. Последния път пишеше, че e дигитална рамка за 20 долара.
Цитирай
#39

След доста колебания, от днес и аз съм собственик на max-а, просто не устоях на такава батерия... Ще видим... Smile

Google Pixel 6a
Цитирай
#40

Без аварийно ползване!

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Цитирай
#41

Ползвам Телефона от няколко месеца проблем с калъфи не съм имал поръчани са от aliexpress батерията е добра то и зависи кой колко ровичка в телефона има и нова актуализация 6.0.1 която направи .При нея иконата за SMS нещо не получава съобщения а се яви друга икона мислех че е проблем на оператора но се оказа от телефона и така досега не мога да го оправя съобщенията идват на друго приложение и нямам логично обяснение защо е така някой може ли да кажа нещо по този въпрос?
Цитирай
#42

Да на андройд 6 е зададено да ползваш тяхното приложение за смс-и,може да си го промениш но не знам как ще бачка при лазера не сработи и затова си върнах андроид 5.На всяко приложение може да възстановиш настроиките по подразбиране.И в смс-те има опция кое приложение да се ползва.
Цитирай
#43

davidof_71 
Това е защото в андроид 6 е премахнато приложението на Асус за съобщения и се ползва приложението на Гугъл. Същото важи и за приложенията Календар и E-Mail. След ъпдейта приложенията все още ги има в телефона ти, но след hard reset ще изчезнат. Дори да деактивираш гугълското смс приложение, това на Асус няма да работи както трябва. Общо взето, Асус са натворили голяма тъпотия с ъпдейта до андроид 6.

Huawei U8150 Ideos>>HTC Evo 3D>>ZTE Blade Q>>Samsung Galaxy S3 Neo>>Asus Zenfone 5>>Asus Zenfone 2 Laser>>Asus Zenfone 4 ZE554KL
Цитирай
#44

Значи няма да свалям ъпдейта. Всъщност с тая шестица чета само, че има ядове с нея. За това съм си още с 5.1 на Г4. Телефонът работи без проблем...

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Цитирай
#45

E, LG G серията е друга бира, предполага се, че като е флагман, би трябвало нещата да са изпипани. Дъщерята е с LG G3 и андроид 6 и не е споменавала за проблеми, но знам ли...
Друг е въпросът, че не виждам андроид 6 да има нещо повече, заради което да си струва ъпдейта от перфектно работещ андроид 5.

Huawei U8150 Ideos>>HTC Evo 3D>>ZTE Blade Q>>Samsung Galaxy S3 Neo>>Asus Zenfone 5>>Asus Zenfone 2 Laser>>Asus Zenfone 4 ZE554KL
Цитирай
#46

Оставих го да си избира сам как да получава sms има някакво приложение на което идват но много тъпо са го направили дано да го оправят или така ще си остане ще видим.Благодаря за отговорите свършиха работа ако някой желае да пита нещо друго ще се опитам да помогна.
Цитирай
#47

Някой ползвал ли е Max-а с 4g на Теленор?

Google Pixel 6a
Цитирай
#48

От два месеца го ползвам,  но с 4G на Ментел.  Перфектен е, но имам само 10000 МВ на бърза скорост. След това  нета на Ментел е мъртъв! А телефона е прекрасен!  Имах късмета да хвана последната черна бройка  16GB от VICKMALL за 240 лв. Дойде за 8 дена, без митница.. Z010D e моята версия. Беше с някакъв неофициален  китайски WW_12.8.2.72 и нямаше обновления по въздуха. Сложих WW_12.8.10.82 и всичко заспа! А разликата с т.нар. PRO версия, освен 16/32  GB e  и в честотата на процесора 1.2/1 GHz. Чета, че мн. хора не са доволни от Андроид 6 и за сега си оставам на 5.0.2. Със който имам перфектно работещ телефон с безсмъртна батерия..
   Да си допълня мнението с един въпрос , някой знае ли читава версия на Sygic, работеща безпроблемно на Zenfone Max?

ASUS Zenfone Max
Цитирай
#49

Дааа 1434 от форума а андроид 5 и 6 бачка.
Цитирай
#50

(2016-07-10, 17:25:36)j95monster написа:  Дааа 1434 от форума а андроид 5 и 6 бачка.

Благодаря  Smile обаче сложна и объркана работа с инсталацията ми се струва, като чета мненията... Дръпнах някаква бесплатна HERE. Малко постна ми излежда,но ще я пробвам тези дни.

ASUS Zenfone Max
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)