Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Reset на руутнат телефон
#1

Здравейте!

Става дума за samsung galaxy nexus , руутнат, C-ROM, 4.4.4. Купих го така втора ръка, т.е. не разбирам абсолютно нищо. Отскоро работи съвсем бавно, и реших да го ресетна. Въпросът ми е - как точно трябва да направя ресет-а и ако не правя бекъп /а само си прехвърля снимки и др. файлове на компютър/, възможно ли е да загубя някаква информация? 

ПП: Форумът е достатъчно НЕподреден и объркан, основните понятия и важните теми са разхвърляни из разделите, така че, модераторите, нямате основание да ме банвате отново.

Благодаря предварително!

MOD EDIT: Колега, форума е голям. Не неподреден. А ти ако продължаваш да пускаш темите си където ти падне, без да се постараеш дори и за миг да потърсиш, или прочетеш, просто сам крещиш за наказание!

Samsung Galaxy Nexus, ROOT 4.4.4
Цитирай
Аксесоари
#2

Форума е много подреден, за всеки телефон има раздели и теми, а за общи проблеми със системата и апликация тука

[Изображение: 8705883Q.png]

По темата: през рекъвари се прави ресета а бекъпа, качваш всичко на компа, въпреки че не трие нещата от картата памет.

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#3

Виж в YouTube има много примери дадени....
Цитирай
#4

Ресет на руутнат телефон с custom rom не се прави.... Може да изтриеш ром а и да останеш без ос. Както казаха по горе направи си backup след това може да прочетеш малко, да свалиш ром а с който си в момента и да го качиш на картата с памет. (не съм сигурен при Samsung дали през один става или recovery флашването. Идеята е като направиш Ресет и ако останеш без ос да можеш да инсталираш ром а на ново.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)