Анкета: Как влизате във форума от мобилен телефон? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
през TapaTalk
15.25%
52
15.25%
през Browser
75.07%
256
75.07%
през двете еднакво
9.68%
33
9.68%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Темата е заключена
Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Как влизате във форума от мобилен телефон?
#1

AndroidBG ви пита... 


"Как влизате във форума от мобилен телефон?"


[Изображение: Browser-vs-Tapatalk_0.png]



С участието си в Анкетата заявявате, че сте запознати с правилата за участие в Анкетите!
Аксесоари
#2

Харесвам TapaTalk, защото мога във всичките си любими форуми да влизам през едно приложение.
#3

Аз си влизам от Гоогле Хром

XIAOMI MI5S..
#4

Не използвам TapaTalk, защото интерфейса му е много неудобен.

LG OPTIMUS ONE P500  - Cyanogenmod 7 (2.3.7) DEATH => Samsung Galaxy SIII Neo 5.1.1 (Resurrection Remix LP v5.5.9) rooted TWRP => Xiaomi Redmi Note 4 Snapdragon - MIUI Global Stable 9.2.1.0 => Samsung Galaxy S20 FE - Android 12
#5

През 2-те, зависи от ситуацията .

Google Nexus 7 32GB 2012  5.1.1 stock  |  +  | LG G2  5.0.2 stock |  +  | Samsung Galaxy S7 Edge 32 GB 7.0 stock / VVT +  | Xiaomi MI Note 10 Lite

A journey of a thousand miles begins with a single step - Lao-tzu
#6

През браузър, не ми се инсталират допълнителни приложения, при положение, че може през него. Понякога обаче има проблеми при писане на по-дълъг пост през телефона да лагва писането - забавя се.

Samsung Galaxy S2 > LG Prada 2 > Huawei P8 Lite > Meizu MX4 > LG G3 > Huawei P9 Lite > Samsung Galaxy A50 > Samsung Galaxy A72
#7

През Google Chrome,всичко останало е със изкривен интерфейс и лично за мене е адски неудобно(TapaTalk).

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
#8

Много ми е интересен резултата от анкетата понеже имаше доста апели, докато бяхме на старата система, да има тапа. От там произлизат веднага спорове, имало е доста такива, кое е по-удобно и кое се ползва повече. Та искам да го видя статистически, предполагам и доста други.
Аз влизам през браузъра, много по-удобно ми е.

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
#9

Много неудобен интерфейс има TapaTalk, затова използвам браузър. Преди 2-3 години имаше мобилно приложение за форума, но изчезна.

1916 
#10

Браузъра доста по-удобен, но започнах да свиквам и с Тапата.

Samsung Galaxy  Note IV
Samsung Galaxy S VI
#11

Използвам браузъри, защото всичко става бързо и интуитивно.

Huawei P30 Pro Black
[Изображение: Huawei-Logo-702x262.jpg]
#12

През браузер на 10 инчов таблет,   много рядко  ползвам лаптопа, а Tapa Talk къде ми излезе го трия. Стоковия браузер е най-добър пред всички други.
#13

(2016-03-23, 14:38:50)emski_vas написа:  Много ми е интересен резултата от анкетата понеже имаше доста апели, докато бяхме на старата система, да има тапа. От там произлизат веднага спорове, имало е доста такива, кое е по-удобно и кое се ползва повече. Та искам да го видя статистически, предполагам и доста други.
Аз влизам през браузъра, много по-удобно ми е.

Преди време тапата беше доста по удобно и красиво,сега все едно е купено от микромеките-всичко на терсине.и аз влизам през хром
#14

Бредпочитам браузъра,но когато трябва да кача снимка не нещо,използвам  Tapatalk,че всичко става много по-бързо....Smile
В общи линии и през двете приложения.
#15

През Nex browser. Smile

POCO F5 12/256 GB





#16

Стара, хубава и изпипана версия на Tapatalk. Всикчо става моментално и без да се занимавам, да зуумвам и т.н. през някой браузер...

'Love and sex are two things that really hang people up. And why that is..... I’ll, I’ll never fully understand.'
Stay open minded and... Be paranoid
#17

Само и единствено браузър. Приложения и мобилни версии не понасям.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
#18

С браузър, дори през телефон и таблет.

времето е като парите - никога не стига
#19

Tapatalk, в пъти по-удобно ми е за форуми от браузър.

★ ММ  &  iOS ★
#20

През браузъра влизам. Следя само този и xda форумите и не си струва да инсталирам допълнително приложение.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
#21

1. На компютър-Mozilla Firefox;
2. На телефона-Tapatalk, мога да влизам в поне 4 форума през тапата, в момента ползвам Pro v.4.8.3.

XiaoMi MI-8 128 GB | Android Q 10.0 | MIUI Global Stable V12.0.1.0 QEAMIXM
#22

През браузър тапа талк е много неудобен
#23

Браузер, неам нерви за тапаталк.
#24

През браузъра. Не можах да свикна с Tapatalk-а

Samsung Galaxy S22 Ultra 
#25

Преди -> приложението на форума за Android (Защо го махнахте?)
Сега -> Google Chrome
В бъдеще -> надявам се да възродите приложението. Smile

Phone: Samsung, Model: Galaxy S9, Color: Midnight Black, Storage: 64GB, Android: 8.0 Oreo
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)