Анкета: Как влизате във форума от мобилен телефон? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
през TapaTalk
15.25%
52
15.25%
през Browser
75.07%
256
75.07%
през двете еднакво
9.68%
33
9.68%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Темата е заключена
Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Как влизате във форума от мобилен телефон?
#26

От телефон във форума не влизам!
Аксесоари
#27

Само през тапа-талк , много по удобно и бързо.
#28

Преди ползвах форумното приложение, защото беше адски удобно. След като сменихте платформата, опитах с Тапата, но не ми е удобен и се отказах да чета форума през телефона.

Xiaomi Redmi 9C NFC [Android 10]
Xiaomi Redmi 4 PRO/PRIME [Android 6.0 Marshmallow]

Huawei HONOR 3C H30-U10 WCDMA, EMUI 3.0 [KitKat 4.4.2]
MID7 Tablet, UBEROID v12.1, Year 2011,  Still working
#29

През Google Chrome
#30

Google Chrome

Sony xperia, Asus memo pad hd7, Motorola Moto G, LG K10 K420 
#31

През Chrome, много по удобно е.

Lenovo P70 + MIUI 9
#32

През Tapatalk, но засъжаление не прочетох добре въпроса и гласувах за "през двете еднакво". Общо взето ако форума не беше достъпен през тапата нямаше да влизам във форума през телефона.
#33

През браузъра,тапата ми е доста антипатично приложение.През браузърчето съм свикнал,пък и нямам проблеми с него
#34

През google chrome, тази тупалка не я знам и не смятам да я разучавам

| hTC Explorer 2.3.5 =>| hTC Sensation =>| iPhone 4s 16GB =>| Samsung Galaxy Note 2 16GB =>| Samsung Galaxy S4 Black Edition => Sony Xperia Z1 => Samsung Galaxy A5
#35

През телефона преглеждам набързо, затова ползвам Тапа Талк, че събира почти всички посещавани от мен форуми. Има удобни табчета за това, което искам да видя на момента.

[Изображение: 21693249.jpg]
#36

През браузъра влизам,Тапа Талка не ми е удобен.

HTC Desire X / 4.1
DIVA 8 IPS / 5.1
Redmi Note 7 / 10 / 4/64
#37

Използвам тапата,лично  на мен ми е много по-удобно и бързо да следя любимите си форуми. 
Благодаря на екипа,че поддържа тапата.
#38

Пробвах тапата, но не ми допадна изобщо. Ползвам си браузъра на htc.

„Времето е наркотик, много от него убива.“
„Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.“
#39

През Tapa Talk.

Galaxy S23 Ultra
#40

През Google Chrome по удобно ми е имам си отметки

                    Xiaomi redmi note 10 pro 128gb + 8gb ram



#41

На телефона тапата, на PC браузъра Smile
#42

През тапата, но предпочитам приложение, ако направите.


[Изображение: ?banner=17991][/url]
#43

Ползвам си Google Chrome от години и съм си свикнал с него. TapaTalk не съм ползвал никога.
#44

Tapatalk ми е абсолютно неудобен, затова влизам през Опера. Би било добре ако имаше мобилна версия на форума.

Huawei U8150 Ideos>>HTC Evo 3D>>ZTE Blade Q>>Samsung Galaxy S3 Neo>>Asus Zenfone 5>>Asus Zenfone 2 Laser>>Asus Zenfone 4 ZE554KL
#45

През Google Chrome. С тапата не мога да свикна.

D_coffee
#46

През Google Chrome ми е по удобно,но ако направите приложение ще е по добре.
#47

Влизам само от тапаталк версия 4.5.2 Pro. Новите версии за мен не са добри, изгуби се смисъла на тапата с тях..... Понякога влизам и през браузъра но е по различни причини, т.е. съм гласувал само с Тапаталк. Предимството му е че влизам в още 5 форума и всичко става с едно приложение, не зуумвам и всичко е подредено и като цяло е доста по - бързо преглеждането на форумите пак казвам с правилната версия и правилните настройки.
#48

През Браузъра влизам

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
#49

Влизам си от Chrome
#50

Аз ползвам Google Chrome
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)