Анкета: Как влизате във форума от мобилен телефон? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
през TapaTalk
15.25%
52
15.25%
през Browser
75.07%
256
75.07%
през двете еднакво
9.68%
33
9.68%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Темата е заключена
Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Как влизате във форума от мобилен телефон?
#76

Преди ползвах браузъра,но от както го има за тапата ползвам само нея. В интерес на истината малко трудно свикнах с тапата, но сега ми е по удобно през нея.

HTC Desire HD > SGS 2
Вече с LG G3 32gb. Titan
Аксесоари
#77

Предпочитах приложението, сега с тапата.
#78

От телефона, само и единствено с Тапата, колко ревахме всички за нея преди години, прекалено удобна ми е... Браузъра само от лаптопа Smile

Mi 11 Lite 5G
#79

Тапаталк, таймлайн, съскрайб субер удобни опции на тапата
#80

Като съм в движение през Тапатолк, иначе през копма.

Moto G8 Power
#81

Browsera на телефона
#82

Аз влизам през Chrome

Phone: LG Nexus 5 D821 16GB Black | ROM: Stock | --> Dead
Phone: Xioami Mi A1 64GB Black | ROM : Stock |
#83

През хром и вграденият на телефона.Преди с приложението.

iPhone 13pro max,Apple watch ultra 49mm.titan
#84

Използвам google chrome. Taptalk ме обърква и не ми харесва

Motorola Moto X 2nd gen (2014) Stock kernel & ROM
#85

(2016-03-25, 19:02:14)tishomen написа:  През хром и вграденият на телефона.Преди с приложението.А защо го махнахте???Искам си приложениеетоо.

Писано е защо приложението е премахнато. Намери темата и прочети! Не е тук мястото, където всеки да казва какво иска (в случая приложението)! Всякакви коментари за старото приложение ще бъдат изтривани, а авторите наказвани!

D_coffee
#86

По темата сега съм с корковата тапа...започнах да свиквам.
#87

Тапаталк не ми е удобен има нещо кофти което не ми допада 3 пъти съм го инсталирал и 3 пъти го махам. Най-хубавото нещо което съл ползвал е старото приложение за старата версия на форума, но за жалост вече го няма. Работеше много бързо и беше супер удобно

LG V10 32Gb - H960A root + LG G2
#88

Аз опитах да ползвам прословутия Tapatalk, но установих че не ми харесва и си ползвам браузъра.

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
#89

Аз ползвам Tapatalk

Redmi Note 7 3/32GB

#90

Tapatalk си ползвам. По удобно е когато следиш 10-тина форума. Всичко е на едно място, но не можеш да ползваш всички "екстри" през него и тогава браузъра се явява по добрия избор, макар, че тогава ограничението е от малкото екранче.
#91

аз си ползвам браузар,много по удобно ми е

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

#92

Tapatalk. Нещо не ми е удобно на всяка страница да зуумвам като идиот.
#93

През браузъра. Тапаталк ми идва яко спам...постоянно някакви хвърчащи теми от форуми и раздели, известия...голяма каша.

Lenovo K3 Note
#94

Google Chrome . Tapatalk не ми допада.

Google Pixel 6a
#95

И на компа и на мобилно устройство винаги Опера-всички форуми които ползвам всекидневно са на главната страница за бърз достъп с автовписване.По бърз и удобен начин не виждам.

Samsung Galaxy Wave GT S8500 ---- Samsung Galaxy S2+ ------- Huawei P8 Standart ---------Huawei P20Pro
#96

Едно време ползвах приложението на форума, но вече стоковият браузър на телефона. Smile

Motorola Defy+ > LG Optimus Back > Sony Xperia P > LG G2 > Meizu MX4 > LG V10 > Iphone SE > Xiaomi Mi9t Pro > iphone 7 > Poco F3 256/8gb

Lenovo A3000 > LG G Pad 8.3 > Huawei M5 lite
#97

И аз като повечето колеги влизам през браузър винаги. Въпреки бъговете, които имаше старото приложение си беше за предпочитане пред тапатолк. Така и не разбрах защо спряха нещо прилично работещо и го замениха с нещо неприлично глупаво.

Максимално допустимия размер на подписа е 400 символа, разположени на до 2 реда!
#98

Защо продължава мрънкането за старото приложение? То беше бързо и до там. Не функционално, бъгаво в някои отношения и беше за старата платформа. За да има ново приложение някой трябва да го напише! Тези неща не са безплатни! Също така може да не помните но за старото приложение какво беше - оправете го да може да пуска дълги мнения, картинките не ми излизат, искам да може да се пращат ЛС, искам тапата щото не искам второ приложение...... Ами като имате претенции постоянно и непрекъснато вземете помислете за нещата дали се появяват наготово или някой друг да се оправя щото "аз искам"..... Тапаталк е напълно функционален, има плъгин за платформата ползват го огромна бройка форуми и огромно количество потребители, всичко ти е на едно място.

Така че надявам се това да е последното мнение свързано със старото приложение! Мисля че достатъчно добре обясних защо трябва да е така. Има си тема и анкета с точно определен въпрос. Всичко друго е офтопик и спам!
#99

Имам няколко опита да ползвам Tapatalk, но не се получава. През Chrome е най-добре за мен. Логва се атоматично, знам кое къде е.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !

През Google Chrome

Samsung Galaxy Note 4 White / LG G4 / Huawei P Smart Z
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)