Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Облачен бекъп с как е по-добре?
#1

До сега използвах НТС и там имаше техен бекъп който много много не ставаше и предпочитах гугълския. Сега със самсунг, кое е по-добре, самсунг акаунт или отново гугъл. Питам, защото колкото и да харесвам андроид в сравнение с рестора на ейпъл и майкрософт андроидите имат още да наваксват. За хелиум и подобни през компютър нещата са горе долу ясни.

S22 ULTRA кофти зелен. 
Цитирай
Аксесоари
#2

Можеш да пробваш самсунг софтуера за бекъп и ъпдейти. Той прави фул бекъп на всичко.
Аз лично ползвам гугълския.

Choosing...
Цитирай
#3

(2016-03-24, 15:14:47)Sloona написа:  Можеш да пробваш самсунг софтуера за бекъп и ъпдейти. Той прави фул бекъп на всичко.
Аз лично ползвам гугълския.

Фул бекъп на какво, да кажем, че имам игра която съм докарал до 3-то ниво, самсунг акаунта ще ми я върне ли в пак на 3-то или трябва отново, тъй като конкурентните платформи правят точно това. Не става въпрос да имам бекъп на контакти и СМС, за това се грижи чичко гугъл, става въпрос за приложенията и техните настройки.

S22 ULTRA кофти зелен. 
Цитирай
#4

Samsung Kies. Сваляш си го и от него можеш да бекъпнеш всичко.
http://www.recovery-android.com/backup-r...-kies.html - ето ти процес как се прави.
Общо взето пази всичко, но не съм сигурен дали няма да има някоя игра дето няма да се бъгне като бекъпнеш.

Няма друго като епълския бекъп. Нито толкова бързо, нито толкова лесно, нито толкова пълно.

Choosing...
Цитирай
#5

Разбрано, ще го преживея.
П.С. Киес, направо ме отхвърля и казва да си сложа Smart Switch.
П.П.С. А Switch e същото като гугъл. 

S22 ULTRA кофти зелен. 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)