Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с Google Play
#1

Здравейте колеги,
Имам следният проблем, при актуализиране на приложенията ми изписва грешка с код 963?
Моля за някаква помощ и решение.
Благодаря Ви.


Прикачени файлове Миниатюри
   

GALAXY S,HTC DESIRE 500-> HUAWEI ASCEND G7->HUAWEI P9 LITE white->HUAWEI HONOR 10 BLUE
Цитирай
Аксесоари
#2

@mrasnikavip, пробвай с изчистване кеша на Маркета.

 
Цитирай
#3

Махни обновленията на гугъл сторе и изчисти кеша.
Цитирай
#4

Направих го и нищо не се случи. Пак не желае даже и приложението на Google му махнах ъпдейтите и сега не може да се актуализира.

Вайп кеша чистих какво ли още не и нищо не се оправя само тази грешка ми дава.

GALAXY S,HTC DESIRE 500-> HUAWEI ASCEND G7->HUAWEI P9 LITE white->HUAWEI HONOR 10 BLUE
Цитирай
#5

Един въпрос: Имаш ли руут?

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#6

(2016-03-24, 20:22:13)BGDropche написа:  Един въпрос: Имаш ли руут?

Не

GALAXY S,HTC DESIRE 500-> HUAWEI ASCEND G7->HUAWEI P9 LITE white->HUAWEI HONOR 10 BLUE
Цитирай
#7

Цитат:Unmount SD Card:
Unmounting SD Card on your Phone might just help you to get rid of Play store error 963, What we are going to Do is, Unmount SD Card, then Try to Update/Download the app and lastly Remount SD Card.

Simply go to Settings > Storage > Unmount SD Card. Now try and download or update the app which was causing problems for you.

Once you successfully Download the app without any error, Now its time to Remount SD Card by Navigating to Settings > Storage > Re-mount SD Card.

If the app which is giving you error is in SD Card, then you should first try to move it to Internal storage. To do so, Go to Settings > Apps > All > Select the App > Move to Internal Storage.
Цитирай
#8

(2016-03-24, 19:05:27)mrasnikavip написа:  Направих го и нищо не се случи. Пак не желае даже и приложението на Google му махнах ъпдейтите и сега не може да се актуализира.
На картата ли се опитваш да сваляш актуализациите?

 
Цитирай
#9

(2016-03-24, 20:38:00)NoMaD написа:  На картата ли се опитваш да сваляш актуализациите?

Където е инсталирано приложението.

GALAXY S,HTC DESIRE 500-> HUAWEI ASCEND G7->HUAWEI P9 LITE white->HUAWEI HONOR 10 BLUE
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)