Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с Wifi
#1

Здравейте,

Днес ми се появи проблем със свързването с wifi мрежа. При опит да се свържа със служебната мрежа ми излиза съобщение от рода на "избягване на лоша Интернет връзка". Рестартирах рутера и телефона, но пак нищо. Прибирам се вкъщи и още от паркинга се свързвам с домашната. Има предишни дискусии относно този проблем,но никой не е писал за решение. Някой да е решаваш подобен проблем?
Цитирай
Аксесоари
#2

Ако беше написал за какъв модел става въпрос, може би щеше да е по-лесно да ти отговорят...
На първо време си изчисти кеша, намери wi-fi в приложения и изтрий данните, дай рестарт и пробвай и следи пак за евентуален проблем.

Sony xperia, Asus memo pad hd7, Motorola Moto G, LG K10 K420 
Цитирай
#3

Става дума за LG K10. В предишни теми и за телефони от други производители е ставало дума, така че мисля че няма да е от модела. След кеш и рестарт пак не се свързва.
Цитирай
#4

Пробвай с трети рутер,ако там всичко е ок,значи проблема не е при теб.Защото в единия ми магазин към рутера имам вързан телевизор,компютър,видео наблюдение,и като реша да си използвам WIFI   на телефона не става.Трябва да са изключи нещо друго та да се вържа към мрежата.
Цитирай
#5

Хммм, проклятия рутер е проблема. Оправи се засега.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)