Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xperia m2 проблем със зареждането след даунгрейд
#1

Здравейте, колеги наскоро си взех xperia m2 d2303 модел, но не работеше в смисъл телефона се вкл. Зарежда сони и до там повече не тръгва ... Пробвах с друг андроид тук от форума намерих тема  и през флаштуул го флашнах, успешно телефона тръгна, но има само един проблем беше с 10% батерия когато го вкл. В зарядното нищо все едно не е вкл. А когато е изключен телефона се зарежда стига максимално до 10% и край. Сега го бях оставил цяла нощ не е мръднал от 10% възможно ли е да е от фтф файла с който съм го флашнал ?
Цитирай
Аксесоари
#2

Малко вероятно, но не ти пречи да пробваш и с друг FTF, отново за същия модел.
Може преди това да опиташ и с връщане към фабрични настройки, а след това флашване.
Остави го изключен към зарядно за няколко часа, за да може да премине нормално процедурата по връщане на фабрични настройки или флашването с Флаштул програмата.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#3

Е той с тезо 10% закъде е ... Аз мисля, че няма да може да се върнат фабричните настройки, и сега забелязах всеки път като го вкл. Той започва от начало ...

А и някои може ли да ми даде линк на фтф файл който е изпробван ?
Цитирай
#4

Именно за това те насочих към напълно изключване на телефона за няколко часа и зареждане и едва след това да се правят опити за фабрични или префлашване.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#5

Аха ще го оставя тогава за около 2 часа и тогава да пробвам дали ще се зарежда или няправо да направя префлашване ... ?
Цитирай
#6

Не човек, под оставяне на телефона изключен, имам в предвид да се изключи и паралелно с това да се зарежда.
Ако се е увеличил заряда поне над 50%, тогава мисли за фабрични или префлашване.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#7

Или просто му е заминала батерията и има нужда от нова.

XPERIA XA
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)