Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Bluetooth Files S7 Edge
#1

Някой може ли да каже дали има начин да направя следното файловете получен чрез Блутута да влизат в Карта Памет. Защото в момента и като цяло по дефалт са в паметта на телефона. Ако има някакъв начин или метод да влизат директно в карта памет моля да сподели някой. Благодаря.
Цитирай
Аксесоари
#2

Със сигурност може да стане само трябва да намериш програмист който да ти напише фикс за тази промяна и да си рутнеш телефона.

'g'SM-G955F
Цитирай
#3

Руута е лесен, явно колегата пита за туулче, което да му позволи... Не си особено ефективен колега...
Цитирай
#4

То програмисти ако ще търсим дълго и широко Smile говоря за настройка в телефона или приложение което да модифицира даденото нещо. Никой ли не е наясно с нещата това не е само в тоя модел ми и много други да не кажа 90% от телефоните дори каквато и да е марка.
Цитирай
#5

Ако някога Samsung решат да добавят тази екстра (в бъдещ ъпдейт по-нататък) , която по принцип я има в Marshmallow (говоря за чист Android):

[Изображение: 4l4n7t.jpg]

Тогава ще си получаваш всичко директно на картата памет без да ти е нужна програма или каквото и да е (освен карта памет форматирана като вътрешна).

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#6

Това на картинката което си показал когато сложих карта памет ме пита и го направих, но дадените файлове от блутута пак отиват в телефона а не в карта памет. Иначе съм с най-новият Андроид 6.0.1
Цитирай
#7

(2016-03-30, 23:14:31)SmasHinG написа:  Това на картинката което си показал когато сложих карта памет ме пита и го направих, но дадените файлове от блутута пак отиват в телефона а не в карта памет. Иначе съм с най-новият Андроид 6.0.1

Не, не те е питало това нещо, а това:

[Изображение: j5ctp5.png]

Което е коренно различно от това по-горе в предния ми пост.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#8

И сега как да го направя да ме попита това което трябва за да стане номера всичко да е в картата ?
Цитирай
#9

Аз съм много доволен, че SD картата не я приема като adoptable storage. Иначе картата ти няма да можеш да я ползваш никъде другаде освен на конкретния телефон.

Все пак ако толкова ти пречи, че файловете не отиват в картата с памет - лесно можеш да я направиш адоптабъл. Мисля даже че и руут не ти трябва - всичко е въпрос на един скрипт в adb.
Ето ти и лин: http://www.modaco.com/news/android/heres...dge-r1632/
Процедурата е елементарна.

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай
#10

Аз също много се радвам, че го няма  adoptable storage. При всички случаи, картите ще бавят.
Цитирай
#11

(2016-03-31, 19:44:14)vladdark написа:  Аз също много се радвам, че го няма  adoptable storage. При всички случаи, картите ще бавят.

Дали ще бави с тая карта ? 
http://www.ebay.co.uk/itm/GENUINE-SAMSUN...SwvgdW4xML
Цитирай
#12

По бърза ли е от вътрешната памет???
Цитирай
#13

Няма карта с която да не бави. Ако ще и клас 15 да е, вътрешната памет във всички случаи ще е по-бърза.

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай
#14

(2016-03-31, 21:04:20)SmasHinG написа:  Дали ще бави с тая карта ? 
http://www.ebay.co.uk/itm/GENUINE-SAMSUN...SwvgdW4xML
И аз съм си я заплюл тази карта, но май ще взема 64 от същия клас. Pro+
Ето я скоростта на вътрешната памет
[Изображение: 7f93823dedeff2c51a762b91e06df11a.jpg]
[Изображение: 423026b3c786ba09c5af805bd92de9d2.jpg]

'g'SM-G955F
Цитирай
#15

Така картата оная къде е 95/90 а вградената 360  отива натам след 2 години сигурно ще има карта равна на вътрешната памет. Smile
Цитирай
#16

И все е пак е добре да имаш един слот за съхранение на филмчета, музичка и снимчици, вместо да се дава една торба пари за по-голяма вътрешна памет.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)