Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Разрешен] Проблем с петно под копчето на галакси s7
#1

Здравейте първо се извинявам понеже съм нов в форума и не съм сигурен дали пиша в правилната тема но понеже става въпрос за такъв апарат реших да пиша тук та става въпрос за едно петно което се появява под хоум бутона нямам представа на какво се дължи като цяло е незначително защото апарата работи без проблем като оставим 4g то на страна та някои знае ли дали е нещо от самото стъкло на дисплея или каква може да е причината апарата е закупен на 12 ти този месец от теленор дали биха ми го подменили благодаря предварително        
Цитирай
Аксесоари
#2

Разлепя ти се стъклото. Давай го на Теленор за сервиз.

Motorola Defy Mini -> Sony Xperia Sola -> Samsung Galaxy Core -> Motorola Moto G 8GB -> iPhone 5 16GB -> Samsung Galaxy Note 3 Neo -> iPhone 4s 16GB -> LG G2 16GB -> Samsung Galaxy Alpha 32GB -> Huawei P9 Lite -> iPhone 5S 16gb
Цитирай
#3

Аз петно не виждам ? Или няма такова.

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#4

Аз съм със S6 и имах същия проблем. Дадох го в теленор и ми смениха дисплея.

Nokia E7 --> HTC Desire X --> Samsung S6 32gb --> Xiaomi MI 8
Цитирай
#5

Колко време отнема тази маневра със сервиза и дали ще ми уважават искането
Цитирай
#6

Колко време точно, никой не може да ти каже. Но поне е сигурно че ще е по-малко от 30 дни Smile
Цитирай
#7

моя за изгорял пиксел на 21 го дадох и днес го взех на 25 смяна на дисплей и заден панел
Цитирай
#8

Как е след ремонта понеже съм много скептичен към сервизите всички знаем как е в бг че го пращаш за един проблем а после се появяват десет други
Цитирай
#9

Аз също имам нещо като петно само че е в горната част на телефона точно около слушалката. По скоро прилича повече на замацано от пръст, но не може да се изчисти.

[Изображение: WIN_20160328_00_15_05_Pro.jpg]

Някой от вас има ли го този проблем и реално проблем ли е?

LG G2 16GB Black -> Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx -> Samsung Galaxy S9+ Midnight Black
Nexus 7 2013 32GB
Цитирай
#10

А това на снимката какво е? Телефон? Как при такова качество очакваш някой да види нещо...
Цитирай
#11

(2016-04-01, 19:34:20)vladdark написа:  А това на снимката какво е? Телефон? Как при такова качество очакваш някой да види нещо...

[Изображение: IMG_20160401_220758.jpg]

LG G2 16GB Black -> Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx -> Samsung Galaxy S9+ Midnight Black
Nexus 7 2013 32GB
Цитирай
#12

Изглежда като изтърван или се е плъзгал по груба повърхност

Samsung Galaxy Watch 5 Pro 
Samsung Galaxy S22 Ultra  Phantom White
Цитирай
#13

Телефонът не е изпускан и плъзган. Снимката е направена на силна светлина, за да се види петното, но реално е трудно да се забележи. Изглежда все едно стъклото е изцапано или си е променило цвета (за пример ще дам бялата IMEI лепенка отзад, която като отлепих и остави контур с различен цвят, който не може да се махнел Та това отпред е нещо подобно, но там лепенки не е имало). Притеснява ме, че може да е някакъв проблем с лепилото отдолу и телефонът да е изгубил водоустойчивостта си. Мога да вметна, че имах същия този проблем на стария ми Galaxy Nexus само, че беше в долната част.

LG G2 16GB Black -> Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx -> Samsung Galaxy S9+ Midnight Black
Nexus 7 2013 32GB
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)