Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализация до Андроид 6.0
#51

@vini, писал съм как се държи батерията с V20c в темата за батерията.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
Аксесоари
#52

Благодаря.
Не издържах и аз на 5.1.1 и преминах на 6.0 - v20c.

LG nexus 4 -> LG V10 ->MI 9
Цитирай
#53

Преди десет дни и аз, не издържах и актуализирах до "Маршмалоу", версия v20a ( това имах по въздух). Телефона работи много- добре. Пръстовия сензор е перфектен. Батерията се държи не по- лошо от "Лолипоп". Според мен и снимките нямат промяна към по- лошо. Всичко си е Ок.
Цитирай
#54

Пръстовия отпечатък работи много, много по-добре и вече си го ползвам от 2-3 месеца. Само по някога иска да отключвам с шаблон, най вече след рестарт, но грешка прави много рядко, почти никога. Отключването е много бързо и удобно, даже с помощта на CM AppLock съм си заключил и някои програми и се отварят с пръстов отпечатък.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#55

А нещо за 7 чува ли се? Сони и Самсунг започнаха разпространение, ние нещо се бавим

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

Цитирай
#56

Samsung започнаха разпространение едва сега за S7 Edge, който е пряк конкурент на G5. G5 пък започна разпространение доста по-рано. За последно LG спомена за някакви ъпдейти до края на януари, които щели да включват пачове за сигурността, но дали ще включват и по-нова версия Андроид, това вече не знам.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#57

Не знам, някой забелязал ли е, но след актуализацията до 6.0. ми се струва, че на места, където съм имал проблем със сигнала  на wi-fi ( по- слаб и нестабилен) сега нещата са в положителна насока. Нямам проблем с обхвата и сигнала е една идея по-силен. 

п.п. Дано само не си втълпявам! ???
Цитирай
#58

Андроид 7 можем да получим към края на март месец.

Xiaomi 13 Pro Ceramic 12/256GB
Цитирай
#59

Преди малко забелязах, че е налично обновяване по въздуха V20E. Пише че е подобрена работата на телефона и нищо повече като информация. Пуснах телефона да се обновява и ако има нещо фрапиращо като изменение ще споделя

LG V10, Huawei P20
Huawei MediaPad T3 9.6 LTE AGS-L09
Цитирай
#60

Да, при мен мина тази актуализация. Нищо ново за момента.
Цитирай
#61

Засега и аз не виждам нищо ново.
Цитирай
#62

Като, че ли батерията започна още малко повечко да държи, но може и да е плацебо ефект Smile

Xiaomi 13 Pro Ceramic 12/256GB
Цитирай
#63

Определено с този последен ъпдейт и след фабрично връщане на настройките батерията спря да се изтощава при пуснати блутуут, мобилни данни, синхронизацията, местоположение.Особено ако не го ползвам цял ден батерията пада с 5-6 %

Xiaomi 13 Pro Ceramic 12/256GB
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)